Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ale zas nie každý má taký zážitok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to zase hej
Odpovedať
domi a ty nejdes na nejaky normalny obed? ci pockas co sa varilo doma,co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - samej sa mi nechce a na teraz mi staci ten moj biedny obed a doma sa napapam normalne ;-)
Odpovedať
takze mas dalsi dovod preco sa tesit domov :-D keby aj mne tak doma niekto navaril :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak nejako x-) x-) x-)
Odpovedať
ja ked som este byvala doma, mama bola chvilu bez roboty, to som prisla o stvrtej zo skoly domov, a na stole teply obed . . . to bolo sveta zit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama sice neni bez roboty ale teply obed musi byt kazdy den, lebo by ju nasi chlapi zozrali miesto toho obeda :-D :-D
Odpovedať
moja mama teraz vari len ked sa ma oco vratit domov, to vzdy ked volam vtedy, tak nieco kuchti . . . :-D ja doma varim len cez vikendy.
Odpovedať
Profilova fotka
to sa mas ze nemusis varit cez tyzden, ale vy sa asi stravujete mimo domu co?
Odpovedať
jasne, drahy chodi normalne na obedy a ja tiez, robim len desiate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to mate super vymyslene ;-) a pak ked treba daco lahke ukuchtis na veceru x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja vecerat musim vzdy, ten moj od takej cca 11tej neje uz nic normalne, no neprezila by som :-p ja hned jak zaparkujeme, uz hladam co budem jest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo sak ale ved to je normalne, sa najes dakedy o 12-tej a pak aj vyhladnes kym prides domov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooooooooooooo defcata where are you??? :-D :-D :-D
Odpovedať
hlasim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, aspon niekto ;-) ale kde nam ta petulda zmizla? =-)
Odpovedať
asi je v euforii z obhliadky :-D alebo isla kuknut toho uja Mekaca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no keby bola v euforiii tak je tu a prenasa ju sem na nas :-D :-D ten mekac je asi lepsia moznost ;-)
Odpovedať
alebo to mozno chvilku neflaka jak my, a pracuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe to iste, ona to flaka momentlane viac ako my.... kedze je bez sefky a neni ani robota ;-)
Odpovedať
ja som bez sefa uz treti den, ale neviem, ci sa nahodou neobjavi 8-( toto je fakt horsie, jak vela roboty . . . neznasam sa nudit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nooo to ani ja, ale co uz nist s tym nespravi, sak pride september a zase sa to zacne :-S
Odpovedať
ani nehovor . . . sef spusta prveho novu firmu (dalsiu) a ja akurat budem mat vtedy kusok pred svadbou - ved to poznas, skuska mejkapu, ist pre saty atd. . . . uz sa tesim, jak sa bude kyslo tvarit, ked budem chciet ist skorej . . . teraz je to ine, skapal pes, to ma pusta obcas aj sam od seba ;-)
Odpovedať
ale velmi male obcas 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no jo....sak ale dajako to vydrzi....ved vy mate termin uz davno stanoveny a on o tom vie, tak neries ;-) juuuj ale chcela by som ho za sefa, nas este ten nas nikdy neposlal domov, aj ked za cely den nebol nijaky telefonat a ani ziadna objednavka ]-( :-(
Odpovedať
ako on ma tiez neposiela, len niekedy ked sa cely den neukaze, tak mu okolo stvrtej brnknem, ze ci ma este bude potrebovat, ci by som nahodou nemohla ist . . . a skorej som chodila len ked bol na dovci, to bolo super, byt uz po stvrtej doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no joooooooooooo o takom case mozem ja len snivat :-( ale zajtra padam skor, idem na postu ako som uz spominala ;-)
Odpovedať
jej zajtra piatok!!!!!!!!!!!!! ja idem o tretej :-D teda dufam
Odpovedať
inak ja som tu skoro kazdy den od siedmej, hlavne v zime je to o drzku - od siedmej do piatej . . . a samozrejme ze som tu len pre pekne oci . . .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?