Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ano,ano...som :-D :-D napapkana a unudena ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja taky ale aspon najedena ;-) pocuj peti ty chodis ze casto do prahy som pocula od majusika, ze? lebo ja by som chcela absolvovat vikend v prahe, len zhanam nejake normalne ubytko, hlavne za rozumnu cenu x-)
Odpovedať
noooo to bude nejake nedorozumenie.... ja nechodim casto do prahy, len v septembri sa tam chystame... a naposledy som tam bola pred 8 rokmi.... ;-) taaakze ubytko idem zhanat aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaj tak sme sa jaksik nerozumeli :-N :-N a mas nejaky dobry tip? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute sa. idem sa pomaly lucit. :) o takej druhej odchadzame z domu. mame tu doma este trosku rusno, lebo matisek este nieje vobec zbaleny a este len ucty platime. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauky, ty si jaky expert :-D :-D :-D
Odpovedať
nemam zatial..... chcela by som nieco v centre,ale hotel sa mi platit nechce,kedze tam prakticky ani nebudeme... noooo uvidime... slavo ma v prahe bratranca tusim, taak snad zisti nejaky fajn penzionik v centre za normalnu sumu... ]-(
Odpovedať
noooooo ahooj, vyletnik.... kedy letite??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pak si prosim infosky, lebo ja taky nechcem platit vela, kedze tam len prespime :-S
Odpovedať
a kedy tam chcete ist domi,hmm??
Odpovedať
Profilova fotka
peti, 15:55 nam to ide, ale este musim pozerat, lebo vela letou ma meskanie
Odpovedať
Profilova fotka
srr. letov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti - ja bych taky chcela v septembri ;-)
Odpovedať
jaaaaj, tak drzim palce nech odletite nacas....resp. nech odletite :-) :-) :-) a teda este raz - kraaasnu dovolenku prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak len nech odletia a pak uz len pohoda klidek a leharo :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaaj, mne sa tu nechce trcat... hned by som niekam sla... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti tak zdrhnimeeeeeee dakam :-o
Odpovedať
hmmm a kaaaaam???? haaaa??? ja som za :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je jedno, pome preeeeeeeeeeeeec 8-)
Odpovedať
taak pome... kde sa stretneme??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ta cakam na zlatych :-p :-p
Odpovedať
´mala by som sa k nejakej doktroke objednat, nech mozem vypadnut... :-) :-) saakris....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v piatok a teraz by som aj tak nikam nemohla, kedze ma majka dofcu...takze tu musim dajako vydrzat :-|
Odpovedať
kokso, ako sa mne dnes ziva.... ja neviem ako tu vydrzim...este nejake tri hodky :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
si daj kafco ci ty nepijes? ja si dam tak cca za hodku, este si telo nepyta
Odpovedať
mne si pyta od rana, ja som sa uz unavena zobudila.... ale to je tym mojim skorym vstavanim.... ja neznasam skoro vstavat ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
si si este nezvykla? ja ked som chodila do skoly som bola zvyknuta stavat o 5-tej rano, ale teraz som si dost odvykla musim priznat :-S
Odpovedať
nezvykla... na to si asi nikdy nezvyknem.... cely zivot s tym budem bojovat ]-( :-( o piatej rano este nezijem ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm....tak asi tak no sak ani ja by som sa uz teraz nedokazala zobudit o patej ani keby neviem co ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?