Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ja mam problem vstat o siestej a to potom tiez obycajne posuniem budik na pol osmu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi...ja stavam tak okolo pol siedmej rano, si dam kaficko, a pak idem in da kupelna a tam sa cas pre mna zastavi 8-)
Odpovedať
nooo ja doma nic nestiham, som rada ze dam mojmu dietatku cistu vodicku a papkat :-D :-D :-D to je pre mna vrchol vsetkeho... ja radsej dlhsie spim a potom mam fofry... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tym dietatkom myslis psika?? :-N =-) ja si tiez rada dlhsie pospim, ale to si radsej nechavam na weekend, v tyzdni mi to jaksik nevadi, ze nemozem spat dlhsie
Odpovedať
neeee, mojho kocura :-D :-D to je moje dieta :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaj ty mas aj kocura? tedaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
maaaaam..... a toho beriem so sebou... teda ak ten byt vyjde :-D :-D :-D mojho poloznackoveho kocuriska :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak treba nejake maznacika ;-) co to akoze znamena ze poloznackovy? :-o
Odpovedať
nooooo to znamena, ze to nie je taka obycajna macka... on vyzera ako sibirsky kocur... ale ja som ho nekupovala, on k nam proste prisiel a ja som ho uz nikomu nedala... preto mu hovorim, ze poloznackovy kocur... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha takto to je :-D som si zistovala v parfurkach ze kolko stoji ta lancome hypnose mascara a ze je to nejakych 36 eur aj dajake centy....to su jaky zdieraci ]-( ]-( ]-( ]-( ...lebo jedna baba mi pisala ze na letisko si ju kupila za nejakych 20 eur :-|
Odpovedať
nooooo u nas je to draheeee..... i ked to nie je taka strasna cena...aale ked sa za tym skryva obycka spirala... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ja by som si ju aj kupila, ale ked viem ze sa da zohnat aj lacnejsie.... :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmmm, daaaa...... nech kukne majka na letisku po com ju maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak uz som jej pisala :-D :-D :-D ...len jaksik neodpisuje, asi odpadla, sak furt ju dacim otravujem :-D :-D
Odpovedať
aaaaaale mozno balia o 106.... :-D :-D ved o chvilku hadam pojdu na letisko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeej urcite baliía :-D no snad sa nebudu suchtat aby ich to tu nenechalo nahodou :-S
Odpovedať
noooo aby najma stihli kuknut tu spiralu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleee to ma ani nenapadlo, hlavne nech idu dofcovat konecne ;-) :-(
Odpovedať
:-D :-D :-D no jasan...aj to... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petiiiiiiiiiiiiiii nejeduuuuuuuuuj ma :-p :-p :-p :-p :-p a vy na ako dlho chcete ist do tej prahy? ja som si dokonca aj knizocku o prahe zakupila :-D
Odpovedať
musim si aj ja kupit knizocku... :-D :-D noooo ja by som chcela byt v prahe od stvrtka do nedele....vo stvrtok mame kupene listky na drukulu... :-) len uvidime, ci nam to vyjde a neprekazi nam nase plany nejaka robotka ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tuto : http://www.gorila.sk/t/product.php?id... som ju kupila uz len kvoli cene, tak uvidim aka bude, majka mi po nu ide osobne po dovolenke ;-) ja by som chcela ist od piatka do nedele, ze to podla mna staci :-) a vy uz mate aj presny termin?
Odpovedať
noo my sme kvoli tomu muzikalu viazany terminom, listky mame na 17.9. takze tento vikend by som tam rada ostala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak jasne, teda vy sa idete aj kulturne vyzit doslova ako pozeram :-D
Odpovedať
noooo ideme...dufam, ze tam budeme moct aj ostat a ze sa nebudeme vracat spat.... pripadne hadam bude pooco dobre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prchame. caute sa. budem na vas mysliet. :-* papapaapappa
Odpovedať
caaaaf maji, uzite si to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji prchajte, aj my na vas budeme mysliet, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja myslim, ze v septembri sa daju este podnikat taketo vylety
Odpovedať
nooo dufam... :-D musime to ubytko nejako vyzistit :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?