Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej pardon malo tam byt caute :-N :-N
Odpovedať
ahooojteee.... :-) :-) je tu niekto??? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj peti ja som sem prave nakukala :-)
Odpovedať
caaaf domi :-) :-) kolegyna pracuje pred dovolenkou??? :-D :-D aky si mala vikend,hmmm???? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej sa iba tvari ze pracuje , skor mi pripada ze uz dovolenkuje :-D :-D hmmm... taky vselijaky, mohol byt aj lepsi ale co uz narobime a ty ako?
Odpovedať
ja nic moc... robia mi problemy osy, furt nieco skrabe cez sadrokarton, som uz z toho na nervy... ]-( ]-( ]-( taak sme s tym chceli bojovat, len tie svine su dake odolneeee ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
boooze osy, to su take svinuchy jedny majka by vedela o nich rozpravat :-D ...my sme mali cez vikend taku mensiu brigadu, sme zacali stavat domcek, ktory bude mama pouzivat ako predajnu kvetin a tak
Odpovedať
hej,hej...videla som fotky na fb... :-) :-) :-) jaaaaj, ja kvetinkam nerozumiem, ja max nieco do vazy, co potom vyhodim...mne dat kvetinu v kvetinaci je ako za trest...mne vykape aj ta najodolnejsia kvetina... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj som zabudla, ze som ich tam davala :-D :-N nooo by si sa cudovala kolko kvetov mame zdochlo a hlavne ze kvetinarka, niektore nase kvety nevideli vodu uz riadne davno :-D :-D :-D ale inak je superna, vies ale to tak byva o svoje sa az tak clovek nestara
Odpovedať
taak ale urcite sa vyznaaa.... ja poznam ruze.... aj lalie rozoznam uz.... hmmmm, aj gerbery zvladnem.... ale inak koncim.... a v kvetinaci zvladam iba muskaty :-D :-D :-D jaaaaaj, co ja budem robit v byte/v dome...ked to tam budem chciet zutulnit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti no dost kvetov poznas, si ma normalne zaskocila :-o si budem musiet nakupit umele kvetiny co vyzera ako zive, som take uz videla a fakt som mala problem rozoznat ci su zive alebo ne ;-)
Odpovedať
noooooo umele to istia... bez roboty... len obcas ich poutierat, reku nech nie su zaprasene :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani utierat ich nemusis, staci ked ich hodis do sprchy a presprchujes ;-)
Odpovedať
noooo ake praktickeeee.... :-) :-) :-) aale ako sa poznam,ani to sa mi nebude chciet robit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ich proste nechas tak a budu zapadane prachom :-o ale pak si k vam nevodte navstevy,lebo ten prach moze byt velmo spatny pre alergikov ;-)
Odpovedať
kaslat na alergikov :-D :-D :-D :-D jeeedanenky, dnes sa mi opat nic nechce, opat kapor.... ]-( ]-( ]-( aaale aspon pojdem o pol hodku na obed - ze aspon nejake svetielko v mojom pracovnom zivote :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe, ja mam tiez teraz trosku klud.... sa neviem odrthnut od sumraku, som z toho uplne hotova je to fantasticka kniha :-o ale pssssssst :-N
Odpovedať
Profilova fotka
peti lucim sa ideme na obed, pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo peti si tu este??? =-)
Odpovedať
jo,jo,jo,jo....som :-D :-D :-D len tu preklikavam o 106 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa nevies ozvat prva??? :-p :-p :-p ja som cakala kym sa tu ukazes ze ja sa pak pripojim, nech to nevyzera ze som nedockava :-N :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D prepaaaaac :-D :-D :-D :-D som nevedela, ze ste sa uz vratili..... :-D :-p by sme boli az pri internatoch, slapky ma paradne otlacili, teraz ma bolia cele nohy ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mas odpustene x-) x-) x-) x-) x-) povies mi co by sme robili asi tak vyse 2 hodin na obede??? :-D :-D :-p sa cudujem ze si nesla autom :-o
Odpovedať
noooo mala som ist autom...este uplne brutal teplo je 8-) 8-) 8-) blbaaaa som... teraz chodim na boso :-D :-D nooo ja som bola minuly tyzden asi tri hodky na obede :-D :-D :-D takze i dve hodky sa daju zvladnut :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to si teda mala 8-) no ja som tak chodila minuly tyzden ;-) tak ale to si asi nemala sefovcov v robote, lebo inak si to neviem predstavit :-|
Odpovedať
noooo sefka ma teraz dovolenku, tak tu je klud ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sa niekto ma :-(
Odpovedať
aaaale..ja by som bola radsej keby tu bola..... noo faaakt... mna nebavi sa v praci nudit.... obcas je to fajn.... aaale... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ty akoze bez nej nemozes nic robit ci ako to je? =-) my aj ked sme tu nemali sefa, stale bolo co robit :-|
Odpovedať
noooo mam, aaale je leto a nie je toho taak vela... zvladnem to sup,sup a potom je klud... :-) :-) vsetci maju dovolenkove obdobie :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?