Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze od vas FO alebo od firmy pre ktoru pracujes? mam v tom nejaky zmatok =-) :-N viem si predstavit, ja som tiez uz asi hodku stale pri kopirke a pak som zase bezala k pc aby som to mohla aj skenovat :-S
Odpovedať
od firmy, pre ktoru vlastne vobec nepracujem ;-) ono je to tak, ze akoze pracujem v jednej firme, ale sef ma dve firmy, teraz zaklada dalsiu a dalsiu kupuje, takze robim vsetko pre vsetky a za jeden plat samozrejme ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi my sme na tom podobne, ja som v jednej oficialny zamestnanec ale sef ma aj inu aj pre to robim nejake veci :-|
Odpovedať
ale su vychcaní, mat na vsetko jedneho cloveka ]-( ja teraz zas riešim, či treba kolky aj pri kópii katastralnej mapy na katastri . . . neznasam kataster :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm... co uz my s tym nic nespravime :-S no sa proste nenudis :-p :-p
Odpovedať
to urcite nie :-D nejak sa tu u nas zotmelo a rozprsalo, po nicom inom mi srdce nepisti 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas je to jak keby sa blizil den nezavislosti :-D :-D :-D
Odpovedať
a uz aj hrmi, no pekne :-( a nejaky je tazky vzduch, pootvarala som vsetky okna, ved je nejak na odkvacnutie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
praveze mne sa zda ze sa vzduch trosku precistil :-|
Odpovedať
pre zaujimavost: http://lesk.cas.sk/clanok/81990/neves...
Odpovedať
a škoda ze neprší aj sampon, tak by sa mi krasne umylo auto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta nevesta musela ist do kostola aspon par hodin pred sobasom, kym tam prisla cela aj s tou vleckou :-D :-D domi - co nie je moze byt :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no sak pisali, ze to tri hodiny odmotavali ;-) jak sa mne uz nechce . . . uz mam vykukane a unavene oci, za tristvrte hodku padam, lebo musim byt o pol siestej v Ciferi, tak aby som stihala :-) ozaj, nevies ci Juliska a spol. je uz doma z HU?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tomu verim :-) ani mne sa uz nic nechce, odratavam minuty kym padne...idem domov aftom,lebo kolegynka ide kuk na stavbu tak ma hodia myslim, ze uz su doma, ale este som ich nevidela ;-)
Odpovedať
ok, ja len tak informacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo, budem sa snazit daco zistit, ale bude to tazke...byvame sice na jednej ulici ale moc sa nestretavame neviem akym zazrakom ]-(
Odpovedať
ale nie, nemusis, len som nevedela, ze ci sa uz vratili . . .
Odpovedať
Profilova fotka
ne sak aj ja som zvedava ze jako bolo, oni ma tiez vysetrili hned jak som sa z dofci vratila :-D :-D :-D
Odpovedať
aha, tak v tom to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooooooo sak treba si vymenit infosky 8-)
Odpovedať
veru tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes mas nejaky volnejsi den ked mozes takto vypisovat? u mna je to bezne :-D u teba je to dost nezvyk :-.
Odpovedať
vies co ani nie, nejak priebezne stiham, a nemam tu uz chefa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj tak :-)
Odpovedať
a kopcim tu o zivot, takze kym to lezie von z kopirky, stiham hadzat nejake tie pismena ;-) idem to tu poukončovať, nech stiham tu kozmetiku . . . maj sa krasne, a pekny zvyšok dňa, aj ked počasovo pekny asi už nebude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem a aj tebe pekny den este, uzi si tu kozmetiku ;-) paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko zelam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník .... ja som tu len taký kukuč urobila, lebo veľa robotky v práci :-S no čo už aj robiť treba :-D a korunky zarábať :-p domi ty pracuješ jak drak alebo asistentikuješ voľnejšie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany, ja dnes tak volnejsie :-D ale co treba to spravim to sa bat nemusis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné že urobíš, veď ja nič na tvoju pracovnú morálku ;-) och tak sa mi nechce ale musím - ble :-| no ja idem teda pracovať ... dala som si trošku free pol hodinku ale idem už makať tvrdo .... pa a pekný dník 8-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?