Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej ahooooj jikus, teda kasles na nas odkedy si sa vydala :-p :-p :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no to by som si vooobec nedovolila :-D :-D :-D ale hlava ma boli ako kona, tak som rada, ze som 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - to fakt??? ale asi bude nieco vo vzduchu lebo aj u nas doma trapi polku nasej family velky hlavybol :-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no asi to je to blbe pocasie, hrozne dusno a este k tomu ten dazd som dnes bola vybavovat posledny preukaz - zdravotnu karticku a som myslela ze v elektricke zomrem
Odpovedať
cauko jikus - chudatko, hlava je strasna svina ked boli.. daj si ibac.... domi - tak jakeho ty mas manzela, stale same darceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no je to mozne, ale u nas je to tak na prd skoro kazdu druhu nedelu ]-( juuuuuuj to je des, ja som tak raz cestovala domov v buse a tiez ma tak priserne bolela hlava, ze som odratavala kazdu minutu cesty 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - vidis to? dobre som si vybrala x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skip - uz som si jeden hodila ;-) inak ten malicky na vasich svadobnych fotkach nema chybu :-D domi - zacnem zavidiet, ale nieee, aj ja mam dobreho manzelika, minule skocil pocas obednej prestavky na jahodovu plantaz a natrhal mi 3kg jahodok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - mozes :-D :-D ale sak kazda jedna mame dobreho muzicka ;-) ... ihaaaa to bol superny darcek jikus
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti caffffff ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ten vas Samko je genialny :-D ...to bol koho napad??? :-D jikus-jeeej...dobreho manzelicka mas,ked to takto jahodky natrha...mnamiky :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
domi - mas pravdu, kazda mame super manzelika, ved inak by sme si ich nebrali :-D :-D :-D inak ja uz mam pomaly taky pocit, ako by som sa vydavala minimalne pred rokom :-N tak davno sa mi to zda
Odpovedať
Profilova fotka
domi-keby bolo lepsie,uz hadam ani nyvrdziiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - to je jafneeeeee x-) x-) x-) x-) no aj mne sa to dakedy zda, ze ako davno sme sa brali a tot to bol len mesiac =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - tak to je super a nozicka poslucha? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - caf caf, no tak dobre ti je, no totoooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-tak to sme na tom rovnako :-) ...teraz cez vikend boli u nas kamarati...a hovoria,ze gratulujemeee...pozeram,a k comu :-D ...este sme s nimi od svadby neboli :-D ...uz som aj zabudla,ze nejaka bola :-D :-(
Odpovedať
jikus - jaky super manzelik...mnam jahodky lenti - cauko, no samko bol napad mojej segry, ze to bude sranda...a aj bola....
Odpovedať
baby, tak ja mam pocit, ze som sa vydavala pred 5timi rokmi, tak vy potom asi pred 10timi :-D :-D :-D miestami sa mi to ani nechce verit
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no mne sa to stalo dnes v zdravotnej poistovni, ja ze som tu kvoli zmene mena a ona ze gratulujem a ja blba som sa jej este opytala, ze k comu :-D :-D :-D tak sme sa trocha pobavili
Odpovedať
Profilova fotka
skip - to fakt??? ty co si sa vydavala tot pred cca 2 tyzdnami =-) super potom
Odpovedať
Profilova fotka
domi-aaale,praveze sa mi zda,ze to mam zase zapalene....a zajtra mam posledne ATB :-( ..uz zacinam byt normalne zufala...ked sedim,je vsetko ok,ale akonahle idem co ilen do obchodu,alebo varim,dost ma to tam pali...a to ja nie som citlivka na bolest jikus- :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - bez za ujom lekvarom a nech sa ti na to poradne kukne ]-( sak takto to nemoze ist dalej a dnes mas volno ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-sto bodovy napad :-D jikus-aspon sranda bola :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip- tak ja potom pred 15timi :-D
Odpovedať
lenti - to je neprijemne...a antb vobec nezaberaju? domi, ale fakt, mam pocit jak keby to bolo straaasne davno
Odpovedať
jikus, a vidis, ja mam pocit, ze zasa tvoju svadbu,kedze si bola prva som prezivala vcera.... je to strasne zvlastny pojem ten cas
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - tedaaaaaaaaaa :-) ale sak vsetko je mozne dnes
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ja som stale doma,ujo lekvar,za ktorym som bola min.piatok mi zakazal chodit do prace...vraj kludovy rezim mi prospeje...ved ano,ale uz ma poraza,ved nic nerobim,len sedim na riti a kysnem :-D :-D :-D ...chcem ist do prace,ale ti moji ma tam nechcu :-D :-D :-D ...elbo su teraz dosrati ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?