Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
andzi dik..som zvedava ako bude vyzerat v skutocnosti :-) domi - to obdivujem, ja ked idem do Martina, ma uz zeru mrle, ze sedim
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - to je len sila zvyku, ale vacsinou ked pride domov, je rad ked nemusite nikam soferovat :-D
Odpovedať
babulky, idem pomaly dom..majte pekny vikend aj ked bude asi zima :-(
Odpovedať
Profilova fotka
skipi maj sa krasne a aj tebe pekny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skipi ahoj a ja sa tiez pomalicky lucim, idem si uzit posledny vikend ako slobodna ;-) Majte sa mi kraasne, pa
Odpovedať
Profilova fotka
misi - aj tebe krasny vikend, vychutnaj si este tu slobodu :-D :-D papa
Odpovedať
čo dneska tak skoro, baby? ja musím byť ešte v práci, súrne dorábam nejaké veci ale potom ide s manželom na nákupy, hurá, už sa teším že si kúpim na seba nejakú handričku.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ja som este v praci ako vzdy do piatej a co sa chystas si kupit? ci je ti to jedno?
Odpovedať
domika: jej, tak aspoň ty si zostala, lebo všetky baby už ušli domov. Uvidím čo si kúpim, čo mi padne do oka. Potrebovala by som aj podstrihnúť končeky vlasov, ale žiadna kaderníčka ma nechce len tak bez objednania zobrať.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ja som tu kazdy den do patej ;-) to je na nic s tymi kadernickami, clovek fakt potrebuje len drobnost a musi sa objednavat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domci, si este tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, hej hej este som tu asi tak cca 20 min a pak mizim dom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej, to ti zavidim, ale samozrejme len v dobrom ;-) ja este 4 hodiny 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda 3 a pol
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeezis takto dlho v patek? ja nadavam ze musim v robote trcat do patej a ty si tam este dlhsie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domci -nooo, je to hruza, ale uz to nejako prezijem, ale zacinam mat iny problem - nejaka som hladna, asi zavolam manzelikovi, nech mi nieco donesie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus jedlo ani nespominaj, som si objednala cestovinky na obed a som ich tak akurat cele vyhodila boli nehorazne slane ]-( ]-( ]-( som bola nas... ze az :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? asi by ma porazilo ]-( si potom ostala o hlade, chuda?
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooo, je to des, ale nastastie som mala aspon vifonku, tak som sa ako tak najedla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj, uz len poslednych par minutiek a uz ides domkov a napapas sa :-) krasny vikend ti prajem, uzi si svojho manzelika
Odpovedať
Profilova fotka
dobre jikus ja sa pomalick lucim, idem sa trapit po ceste domov, kedze je piatok takze je cela ba uplne zapchata, sa tesim, papa a pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ako sa mame? som pozerala predpoved pocasia a ono to ma stale prsat..hrozne,snad sa to este zmeni :-(
Odpovedať
ahojte, pekný pondelok želám. Ako ste víkendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, my sme boli v sobotu vo viedni a pekne sme premrzli a zmokli ]-( no a vcera sme len oddychovali..dnes budeme mat rodinnu chocolate party aby sme vyskusali fontanu :-D
Odpovedať
lucinka: tak dobrú chuť, mňam čokoláda, ale uvidíš po svadbe, že na sladké nebudeš mať taký mesiac ani pomyslenie. Ozaj, že som taká zvedavá, netrafili ste sa už náhodou s bábom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, dobre ranko. Tak nam so Skipi nastali posledne dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, uz sa tesim na cokoladku...aj ked ja moc asi nebudem kedze chudnem a babo? no,este neviem...zatial som sa netestovala lebo menstruacia by mala prist bud tyzden...pravdupovediac, som tak 50 na 50...aj chcem aj nechcem kvoli svadbe..uvidime :-) a vy ako? snazilkujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, ako sa citis? mna akurat netesi ta predpoved :-S vy mate tiez obrad vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano Lu, mame obrad vonku a zatial to vyzera hrozne :-( no ale co uz, musime vydrzat, ako to nakoniec dopadne. Este musim prezit dnes a zajtra v praci. V stredu mam volno, vtedy ma nastastie nic necaka a stvrtok mam take tie skraslovania, kozmetiku, nechty, pre saty a zakusky. Nudit sa nebudem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem drzat palce aby to dopadlo dobre...uz mam otvorenu interaktivnu mapu s radarom a sledujem ako sa oblaky pomaly presuvaju :-D neboj,tie dva dni ujdu ako voda a potom si uz budes uzivat volno a svadobnu horucku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?