Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ved ani to pocko nezmenim, takze sa budem len modlit (a mozete mi pomahat) aby minimalne od 14 do 18 bolo bez dazda a vetra Lu a Ty ako? Ty mas este tento tyzden a potom uz budes na tom ako ja teraz :-)
Odpovedať
caute baby... slak ma ide trafit z toho pocasia... a vsetci akoby sa vyzivali, nam volaju,ze v sobotu ma byt skaredo... nechapacka, akoby nam to zelali... ale to este prejde luci, posli link na tie hybajuce sa mraky :-) inak luci, Vam zatial hlasia 31...super teplucko
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, to fakt? ani nevies ako si ma potesila..a to kde? ja som nasla predpoved len do stredy :-S no,ja musim este vela veci dotiahnut ale zacinam sa vazne tesit...ze je to tak blizko a uz je to realne :-) poslem link do ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Skip :-) neboj, nebute to vobec take hrozne, ako to zatial vyzera. Na Teba stale myslim, ze vy mate este aj celu hostinu vonku, chudatka moje. Ale neboj, to sa este vseeetko vylepsi
Odpovedať
Profilova fotka
babulky na chvillu sa odmlcim, musim pracovne ist na colnicu, pa zatial
Odpovedať
sak to,ze mame mat party vonku, kuaaa..ale to sa este musi zmenit, dnes je len pondelok, nevesajme hlavy.. luci kuk na tieto linky http://www.accuweather.com/world-fore... http://www.meteocentrum.cz/predpoved/... luci, zatial to vyzera super...
Odpovedať
luci, dikes... tak nech sa laskavo uracia tie mraky pekne pohnut niekam inam
Odpovedať
skipi: aj nám všetci tak "priali", vraj má pršať, každý rok v tom čase prší, vraj bude zima a vietor atď a potom ešte k tomu nezabudli dodať, že májové manželstvá nebývajú šťastné.
Odpovedať
Profilova fotka
presne to im hovorim aj ja :-D ked pozeram roland garros a tam je tak pekne az zavidim..ale to pride aj k nam..neboj..vsetko bude ok!
Odpovedať
lucka: mali by ste krásny svadobný darček keby si si našla dve čiarky, nie?
Odpovedať
andzi - ti verim,ze ta muselo o zem hadzat ]-( luci - no pride to sem, len musi to stihnut do piatku
Odpovedať
baby, neplašte sa, počko budete mať fajn, budem držať palce. Budem myslieť aj na skipi, misku aj na janocku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andzi - bolo by to pekne... :-) ale mam tusaka,ze tento krat to este nevyslo..uvidime,aj ked nebudu tak sa budem moct aj napit na svadbe..teda,nie ze by som bola alkoholik ale take vinko si dam ;-)
Odpovedať
luci a andzi, potom davajte dobre spravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano,presne ako hovori andzi...este nie je nic iste a treba mysliet pozitivne a pocasie sa unormalni 8-)
Odpovedať
jasne baby, bude pekne 8-) na slnecne brile ...
Odpovedať
Profilova fotka
babule moje uz som tu :-) trochu to trvalo. No takze pocko ste milo doriesili. Ale verime si. Lu a Andzi drzime si paste, nech sme aj v dohladnom case tehu.
Odpovedať
miska: aj ty s manželom chystáte "plánované rodičovstvo"? Teším sa. Domika sa vyjadrila, že ešte nie a ostatné baby neviem.
Odpovedať
ani my este nie - my sme sa s domcou dohodli,ze potom pojdeme za vami na konika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja len skocim do tohto prispevku, presne ako skipi povedala, my sa k vam pripojime az neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi chystame. Ale uvidime. Ked teraz citam, kolko maju baby problemov s otehotnenim, som zvedava, co nas caka
Odpovedať
baby, nebojte vyjde vam to ako chcete..sup,sup :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ste este tu? :-)
Odpovedať
ja som tu,ale uz aj odchadzam tancit....caveeees
Odpovedať
Profilova fotka
no tedaaaaaaaaaaaa prijemny trening, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domcur, ja som na tom podobne, este som tu, ale o chvilu zdrham, idem na skusku siat
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj misi, super, sa tesis?
Odpovedať
Profilova fotka
tesim x-) a Ty Domi ako, manzela si si cez vikend uzila?
Odpovedať
Profilova fotka
to verim, si to uzi kym mozes, lebo pak uz take satky mat nebudes ;-) no uzila az moc, sa tesim kedy pojde zase na cesty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teeedaaa, ty potvorka :-) chudacik manzelik. A kedy ide?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?