Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mnam, dala by som si :-D luci a pre aky uces si sa rozhodla?
Odpovedať
Profilova fotka
luci, torta bude vyzerat super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ved dojdite kuknut a nejaku vam nachystam dopredu :-D uces bude este doladeny ten posledny..na obrazku nevyzera najlepsie ale moje vlasy uz boli hrozne po 3 precesaviach a prekladaniach :-S zavoj bude iny,len jednovrstvovy a korunku asi nechcem, rozmyslam nad kvetom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, konečne som vás tu zastihla :-) ,aspoň dúfam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nikto??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, zeby sme dosli na kolacky? :-D :-D ahoj lenti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti maji, no jasne..vystartujes z blavy,vsetky kocky pozbierate po ceste a ja vam nachystam kolaciky..
Odpovedať
Profilova fotka
čautééé x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, no hovor..ako vsetko dopadlo? bola si krasna nevesta :-) a kedy budu fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
luci ďakujem :-) ooočko bola jak paparaz :-D ani neviem kedy ma fotila :-D profi fotky budú až o 2 týždne,už sa ich neviem dočkať ááá,bolo perfektne,bavili sme sa do 5.15 a to ešte veľa ľudí nechcelo odísť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lenti a čo ste ich, slusne vyhodili? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ooocko je nas tajny agent 8-) sme my ale particka :-D aj strazneho anjela mame,vsak jani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miška-niééé :-D ,za spevu harmoniky sa nejako odmotkali do áut :-D luci-to teda je tajný agent :-D ,ale strááášne zlatý x-) a aký anjel strážny??
Odpovedať
Profilova fotka
nasa janocka predsa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, co ja, mato fotil o 100, 600 ale stal daleko a zavadzali mu ludia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko a kde sú fotoše?? a čo sa ma bál,keď stál tak ďaleko?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti :-D super, ste ich pekne vyprevadili
Odpovedať
Profilova fotka
fotose su vo fotaku este. poslem ti nejake rozumne, ale moc toh nebude nebal sa, len bol neslusne obleceny a som mu nakazala nech radsej foti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a čo,to by sa medzi toľkými ľuďmi stratil :-D Maji,ďakujem že si došla,potešila si ma x-) a ozaj,kedy sa budeš vydávať????????? podbradníky sú už nachystané :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, nedakuj, ved som pisala, ze pridem. nestras so svadbou, teraz mame ine starosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko-IP
Odpovedať
Profilova fotka
lenti a kedy uvidim novu kuchynu?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ty mas aj viac fotiek? aj ja by som si prosila vidiet ak mozem x-) a ako pokracuje domcek?
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko,počkaj chvíľu,idem kuknúť do foťáku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, vecer vam poslem link. nemala som akosi cas postahovat fotky. vtedy som len narychlo dala na fb :-N no s domom dobre, o 2 - 3 tyzdne uz bude postaveny dufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej,to sa tesim..potom budeme riesit tvoju svadbu a to sa urcite pokusim prist potriast pravicou ;-) skusam to vymysliet ako ist gratulovat janocke len neviem ako to vyjde...k mojim planom sa totiz este asi pridruzi oslava kamoskinych narodenin..a to chcem ist do mojmiroviec gratulovat kamoske na svadbu a znamej na 60 tku..vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, v sobotu sme parkovali vedla vasho svadobneho autaka a truba som ho neodfotila :-D luci, my sme na tom podobne, ze neviem, ako to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, na Fb som dala tie spominane fotocky z unosu, viac nemam zatial, prajem krasny den x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau domcurik. a kde su? ja ich nevidim. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?