Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska, neblazni kto by to jedol?to by mohli prist cele mojmirovce :-D tiez si myslim,ze to by uz bolo vela, max dat namiesto kapustnice prasa budu kolace aj pagace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D som myslela, ze ste velmi pohostinni.
Odpovedať
Profilova fotka
miska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no my sme to mali tak ako planujete vy a tolko toho pozostaaaavalo a hostina trvala od 16 do 5 hodin, takze by som urcite nic nepridavala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, ani som sa nepozdravila s ostatnymi :-N caute babky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika, dakujem za potvrdenie...uz len ta tazsia cast..presvedcit maminu,ze tak ako to je to staci inak miska - pohare, co mas v albume si kupovala uz s menami alebo si to tam pisala ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jikus :-) a kolko ste mali kolacov a takychto veci, ked si to este pamatas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky ... čítam, že sa bavíte o jedle. No naši rodičia nám dali jednoznačne najavo, že prvé jedlo a pak buf. stoly u nás nehrozia ... hneď na začiatku to zamietli, že žiadne buf. stoly. Lebo by sa z toho hostia nenajedli, že to je málo. Tak uvidíme ale skôr nie ako áno .. čo už kompromisy musia byť :-) Vymýšľajú toľko chodov, to by nik nemohol tancovať iba sedieť pri stole a jesť ... nechcem mať na svedomí zvýšenie obéznej populácie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska - no na hostine sme mali 250ks na 59 ludi danyledu - tak ja som mala stastie, do tychto veci mi nasi nezasahovali, co sme si vybrali, to sme mali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - a este sme mali 100ks malych pagacikov a nejake oriesky a tycinky - ale skoro vsetky oriesky a tycinky pozostavali
Odpovedať
Profilova fotka
Jikus dakujem, my tiez tak ratame, na 50 ludi 200 zakuskov a kolko vam z nich ostalo. Teda nie uplne presne, ale ci pozostavalo, alebo len omrvinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - nasi hostia asi neboli nejako hladni, aj ked vsetci jedlo i kolaciky chvalili, zo vsetkeho kopu pozostvalo :-) z kolacov asi 100ks :-o ale asi preto, ze vyslusky sme rozdavali uz v piatok a ako nam vsetci rozpravali, uz vecer ich mali zjedene :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuuu, toto je také narocne planovanie. Nechcem vyzerat ako drzgros, ale bude mi luto, keby sa malo nieco vyhadzovat a zase (nedajboze) vyzerat ako skupan, ze tam bude malo. Ale snad bude dost :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babulky, dakujeeeeeeeeeeeeeme za blahozelania, fotocky zatial nemam, ale ked budu hned ich vylepim to sa nemusite bat a lentilocka moja gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - my sme nastastie nemuseli povyhadzovat nic - na druhy den po svadbe sme vsetkych hosti popozyvali este k nasim domov, vonku sme rozhodili stoly, stolicky a pekne sa vsetko dopapalo a zvysne kolaciky sme rozdelili este medzi hosti
Odpovedať
Profilova fotka
jeej ahoj domcur, este raz len vsetko naj,ako sa citis, ako bolo, rozpravaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domiii :-) veru, veru, piiiis a prehanaj :-D Jikus dakujem za rady. U nas spravime party akurat na balkone :-)
Odpovedať
ahojte baby, nestíhačky v práci, vôbec som si ani nestihla prečítať čo ste písali. Ja len v krátkosti, domika a lentilka: všetko naj naj veľa lásky a šťastia!!!!! Utekám do solárka a potom na nechty, večer sa ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
babky este raz velke dakujeeeeeeeeeem :-) no takze bolo super, som normalne ani nevnimala ze mam svadbu :-N ale v dobrom to myslim, ziaden stres som nemala ani nervy ani nic, vsetko islo ako malo, pocasie vyslo, fotenie bolo supej, zajtra si uz ideme pre svadobne dvd, nas ujo kameraman je fakt rychly, sak ale chudak ma toho teraz dost :-S fotocky budu v priebehu tyzdna nejaka mam aj na FB, ale tie su iba z mojho unosu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko dievcence ;-)
Odpovedať
ahoj miska, si v práci? Ja už mám dnes našťastie dovolenku, poobede si idem po návleky, potom ku kaderníčke a večer ku kňazovi na poslednú náuku a na spoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, ano ja pracujem o 106 8-) este si to chvilu budem uzivat a potom naopak, budem dovolenkovat ako ty x-) Ako sa citis?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska a andzi :-) andzi - takze uz behacky..urcite ale prijemne :-) miska - asi si nevsimla vcera..tie pohare co mas v albume s menami ste tak kupili alebo ste to pisali samy?
Odpovedať
Profilova fotka
juj prepac Lu, to som si fakt nevsimla. To som si robila sama. Pohare su z Ikea a fixka na sklo z DaVinci obchodu
Odpovedať
Profilova fotka
a drzi to v pohode..ja totiz nechcem ziadne precackane pohare a ten napad sa mi paci...DaVinci obchod je fajn ale netusim kde je :-D ale to by mohli mat v umleckych potrebach, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
drzi to uplne v pohode. Ano, to su umelecke potreby :-) prepac
Odpovedať
Profilova fotka
babule, halooo, nejak to tu zanedbávame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tusim v NR mame picasso :-D takze snad to budu mat tam
Odpovedať
Profilova fotka
ano Lu, tam by to mali mat. A je to taky fajn pocit, stoji to par korun, ale hlavne je to vlastna vyroba. A zdalo sa mi zbytocne vyhodit peniazky za nejake drahe pohare, ktore nemaju inak ine opodstatnenie
Odpovedať
Profilova fotka
hovoris mi z duse..ked mi v svadobnom salone povedali cenu, skoro som odpadla. vbehla som normalne do skla a porcelanu a tam ked som videla normalne pohare za desatinu ceny tak som si povedala,ze to proste spravim tak..aj by som ich bola kupila len tak a mali by sme bez vsetkeho..takto tam budu nase mena a datum...super napad,dakujem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?