Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
caute baby--- lenti - vsetko stihnes...urcite to dobre dopadne a pocko bude fajn, a vsetky budeme mysliet na teba :-)
Odpovedať
lentilka1981 je jediná z našej skupiny, čo má svadbu budúci týždeň?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi,čaves skipi ;-) som na nervy zo svadby a ešte ma serú aj hokejisti ]-(
Odpovedať
andzi - mne sa zda ze hej
Odpovedať
lenitlka: na hokejistov sa vykašli, aj tak nič tento rok s touto zostavou nezmôžu. Hovorím, že niekto musí byť aj posledný.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa praje :-) ako ste weekendovali babky jezibabky?
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeee babule...dakujeeeem,ste velmi zlateee....zvladnut sa vsetko musi :-D ,aj keby furiky padali :-D ...len na sobotu hlasia iprehanky,tak som trosku nestastna,ale dufam,ze sa to este zmeni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky lentilocka, sa ti krati, ale sak aj mne :-D nemboj urcite bude vsetko ok, sak jak inak by to mohlo byt?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domcuricek-krati krati...normalne som fakt nervozna :-D ...o tydne budes takato aj tyyy :-D :-D :-D ...jaaaaaj,vsetko urcite dobre dopadne,musi,len nech neprsi...ale co...ked bude,aspon budeme bohatiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - presne tak treba byt optimisticky naladena ;-) no o nervoch ani nehovor, mam za sebou strasny vikend same behacky kvoli svadbe a dnes maraton pokracuje, idem obvolavat kameramana , fotografa a este idem volat kvoli navlekov( treba upresnit pocty) musim dohodnut terminy, kedy sa mozeme cez vikend stretnut a dohodnut sa ze co a ako :-S
Odpovedať
caute baby, jasne, ze bude vsetko dobre...a mne kamoska dala radu,ze nicim si netreba ten den dat pokazit, lebo vsetko sa vyriesi a vela krat aj bez nervou nevesty :-) a ak nie a bude nejaky ze trapas, tak sa na to bude aspon dlho spominat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky skipi, no sak jasne, ale vies, darmo si povies, ze nebudes sa nicim zatazovat, nakoniec sa stane daco co ta k tomu donuti a si v strese a uz s tym nic nenarobis :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby nebojte, vsetko zvladnete a budete cele vysmiate a vytesene, aj ked nie vsetky veci vyjdu na 100%, ale to v tu chvilu vobec neriesite :-D jednoducho si povedzte, ze je to vas den a snazte sa ho co najkrajsie prezit - ja som sa snazila, aj ked ako priklad sa udavat nebudem, lebo som si svadobny den poriadne odtrpela a naozaj ratala minutky, kym skonci, bo mi bolo hrozne zle a zachodikovu misu som videla pocas svadby viac krat zblizka, ale ziadny host to na mne nezbadal :-D bo aj ked mi bolo total zle, tak ten usmev mi z tej tvare nesiel vygumovat, bo som bola hrozne stastna, ze mam pri sebe skveleho partnera a kopec ludi, co ma maju velmi radi
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj jikus, dakujeeeeeeeeem velmo pekne za podporu, fakt mi pomohlo co si napisala ;-) bolo dobre ze si mala svadbu skor ako ja :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ved som to slubila, ze rada poradim s cim mozem, aby boli vase svadbicky uuuplne najkrajsie, ratam dni s vami a uuuplne si viem predstavit ako sa prave citite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - si fantasticka :-D :-D :-D , som hodila do albumu fotocku, kde som v popolnockach a mam aj spraveny uces aky budem mat na svadbe a aj mejkap, tak kludne kritizuj :-p chyba len orchidejka vo vlasoch
Odpovedať
juuuj, babky, uz tu fakt zacina byt citim nervozitu...ale uz aj ja ju niekedy citim :-)
Odpovedať
domi, pekne satocky mas...aj uces... mas aj foto zozadu?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no mas pravdu skipi, co uz ale narobime :-N
Odpovedať
ale podla mna to k tomu patri...mne sa dnes snivalo o svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - peknucky uces a satocky su zlatucke ;-) moje popolnocky sa mi na svadbe skoro rozpadli - tak divoko som tancovala :-D :-D :-D najprv sa odtrhlo remienko a potom taka nariasena suknicka na boku :-D ale take boli lahucke v porovnani so svadobnymi, ze som si v nich uzivala kazdu minutku a tancovala az do pol piatej do rana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - mne sa snivalo po svadbe este asi tyzden o svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - dakujeeeeeeeeem ;-) no aj ja mam tie popolnocky take dost lahunke taze si urcite oddychnem od tych svadobnych a budem tancit az do rana bieleho :-D :-D skipi - no sak jasne, aj ja mam uz rozne sny okolo svadby
Odpovedať
jikus - ty si ale strasne musela trpet v tych svadobnych satach? a to ked si ich skusala ti tak neprisli?? a tie sny - to si asi este odsnivame kopec somarin :-D lebo mne sa len take somariny
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja na konci takaaaa znicena bola, ze pred ocami uz len postielku mala, ale nasi mili kamarati si na nas nieco vymysleli - vo svadobnom apartmane nam rozlozili 300 poharov s vodou a to tak, ze najprv sme ich museli vyliat, aby sme sa vobec dostali k posteli a ked uz sme vsetku vodu asi po pol hodinke povylievali a dosli k postielke, tak ta bola schovana pod hrbov balonov- asi 100ks a ked sme aj tie poodkopavali prec, nasa postel bola cela obtocena toaletnym papierom, takze kym sme ze aj mohli ist spat, bolo pomaly po piatej 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - mile od nich, ale na druhej strane by som ich asi zabila, keby mi daco take nachystali, lebo clovek ked je uplne ko, sa tesi ze si lahne a smitec a ne este aby sa hodinu trapil s takymito prkotinami :-S
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - to teda hej, hlavne ked som sedela, boli mi okolo rebier take uzke, ze ani dychat som poriadne nemohla, pri skuske prvej i druhej boli uplne super, ale to som ich mala na sebe max. 10 min, aj som si v nich sadla v pohodicke, vsetko ok ako, zo zaciatku od tej 11 do 20 sa to dalo, to som sa super zabavala, boli troska uzke, ale dalo sa ale od 20 do 24 som len na hodiny pozerala, kedy sa uz konecne vyzleciem
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ved to, my total zniceni a vylievaj este nejaku vodu potom do rana ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - uplne chapem, dufam, ze nas nic podobne necaka, ale myslim, ze ne, lebo spime u nas, takze tak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - musis este nieco vybavit abo uz skoro vsetko hotove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?