Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
jikus-ale zasa klobuk dole pred kamosmi,ze si dli zalezat a vymysleli hovadinky pre vas...to je super, aj ked chapem,ze asi ste mali dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - este dnes idem volat kameramanovi a fotografovi a este nejake drobnosti na vyzdobu dokupit a pak uz len satky vyzdvihnut, kolace, ist vyzdobit salu,....ale dolezite veci by uz boli vybavene :-)
Odpovedať
jikus - vy ste si kolko casu dali na fotenie? domi a vy kolko planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no ja ratam hodku a pol max dve
Odpovedať
a kam sa idete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
ideme do budmeric, co je od nas asi cca pol hodka cesty max.
Odpovedať
čaute baby, už stresujete? Domika- ty si budeš sama zdobiť sálu? Ja rozmýšľam, či vôbec stihnem si ísť vyzdobiť sama kostol a to chcem dať len návleky na 4 stoličky a mašle na lavice. Sálu by som si netrúfla, lebo neviem kedy by som ju išla vyzdobiť. Jika - vôbec na tebe nebolo vidieť, že by si v šatách trpela. Žiarila si.
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - my sme sa fotili na korze, tak od 11.45 do 13.45
Odpovedať
budmerice su pekne... :-) andzi a ty este nestresujes??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ani ja by som nestihala vyzdobovat salu, vyzdoboval nam ju hotel a ja som len potom v sobotu vyslala dve kamosky, nech usporiadaju na stol darceky s menovkami a nech rozhadzu trocha kamienkov po stoloch
Odpovedať
skipi: aj ja už stresujem ale v zásade sa už veľmi teším, hoci cez víkend som sa nervačila kvôli svokrovcom, ale už som v pohode. Čo si na svadbu neurobím a nevybehám sama, tak to mať nebudem.
Odpovedať
andzi suhlasim s tebou, ze co si neurobis sam....ale zasa vies, co uz mas.... domi a teda aj ja ta obdivujem,ze si trufas zdobit miestnost..to budes robit den skor alebo v sobotu???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andzi - ano, budem si zdobit salu, oni mi v tom zariadeni nastru stoly a ja si uz dorobim ja sama skipi - hej budmerice su krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ja budem robit salu den predtym, nastastie nemaju ziadnu akciu ten piatok, takze si to v klude vsetko pripravime
Odpovedať
jaaaj, tak to potom ano...som si myslela, ze v sobotu, lebo to by si asi vstavala o 3tej, aby si stihala.... ale aj tak si sikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, no lebo este superwoman nejsom, aby som stihla vsetko v jeden den a dakujeeeeeem, sak uvidime aky bude vysledny efekt :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ste este tu baby jagy??? :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tu niekde obsmietam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak som si vsimla, este ze si sa zastavila aj tu,lebo by som musela zakrocit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zakrocit? a akym sposobom?
Odpovedať
Profilova fotka
no to si necham radsej pre seba, nemusis vsetko vediet ....
Odpovedať
Profilova fotka
:-p :-p :-p to su mi tajnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak nemozem vsetko prezradit , musim si nechat daco do zalohy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikto tu nie je ale ja musim zakricat do celeho sveta : Jitka,tie fotky súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnééééééééééééééééééééééééééé :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) !!!
Odpovedať
leni, kukala som predpoved na sobotu a ma byt 23 a slnecno....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
baby, dá sa niekde predpoveď počasia aj na 16. mája?
Odpovedať
andzi to neviem, na weather.com je predpoved na 10 dni, ale to tiez nie je berna minca, to sa vela krat zmeni...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - bozeeeeeeeeeeeee nadherneeeeeeeeeeeee fotocky, asi sa uz asi po sty krat opakujeeeeeeeeeeeeem ale su proste uzasneeeeeeeee ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. pridavam sa k nazoru, ze tie fotky su nenormalne krasne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?