Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my napokon budeme mať menovky,už sme sa konečne rozhodli. A poveríme tým tiež moju družičku a družbu,alebo ešte uvidíme. :-D Dúfam,že nebude žiaden chaos. a čo už máte všetko vybavené? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, topa, aký bol víkendík?? :-D oddýchla si si?? dúfam, že áno a že ste sa mali super...zajtra mám konečne voľno tak idem vyplatiť sobášnu sálu a na pevno potvrdiť hodinu sobáša...a môžeme dávať tlačiť oznamká..aspoň niečo už budem mať z krku.. :-D nejak na nič nemám ani čas...dnes mi volala vizážistka že mám prísť a spravíme nejaké konzultácie ohladom pleti a aj svadobného líčenia...akurát som spala po nočnej, keď mi volala tak ani len netuším čo som jej rozprávala..viem len že sa ma 3x opýtala či ma naozaj neruší..no musela som rozprávať asi ako opitá alebo čo :-D :-D ...hádam jej to vysvetlím keď tam v utorok pôjdem :-D ...tak pekný večer..
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko petkoo: Tak dúfajme,že tá vizážistky to pochopí :-D Ja dnes strážim krsniatko a sesternicinu malú.Takže robím chúvu :-D ,no dúfam,že si aspoň trošku oddýchnem.Hoci neverím :-D .Výkend bol perfektní. Cez výkend ideme kúpiť ozdoby na auto.Jupí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ako sa máte, a čo nové. My sme si cez výkend kúpili šaty.Ja moje popolnočné,moja sestra a tiež mamka. Júj budeme parádnice. Neskôr pridám foto do albumíku. Hrozne sa teším.Sadlí nám ako uliate. Dnes ideme pozrieť konečne výzdobu na auto,lebo cez výkend sa toho času nezvýšilo. Tak sa už ozvyte. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Halóó,normálne táto téma zamŕza. 8-( .No tak sa ozvite,lebo si už fakt pripadám jak puk. :-D
Odpovedať
ahoj topa :-) ja som tuu ;-) a aku chcete vyzdobu na auto?
Odpovedať
Profilova fotka
no na auto budú nakonies len stuhy.Zháňame organzu,alebo vlizelín.A do stredu dáme srdce.Ale zháňam polystyrerové a to ozdobíme.A vy?
Odpovedať
My budeme mat bielu organzu s kremovymi ruzami :-) chceme len taku jednoduchu ozdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
no my vlastne tiež. A ako ostatné prípravy? Ja som začala robiť menovky. :-D
Odpovedať
Uz toho nemame vela, zaciname pracovat na oznamku, buduci tyzden nam zacinaju predmanzelske pripravy a ideme si dat urobit obrucky a ostatne uz skoro vsetko mame. Este musim behnut po pierka do salonu a SPZtky. :-) vy uz mate oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
oznámenia už máme.Väčšinou si všetko robíme sami. Aj pierka budeme robiť.ŠPZ ideme kúpiť buď dnes alebo až o týždeň.
Odpovedať
Aj my si robime sami oznamenia :-) pierka mame lacne zo salona odkial mam saty tak sa mi ani neoplatia robit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
šak jasné.A čo také už máte,nech si poravnám a pozriem či som na niečo nezabudla. :-D
Odpovedať
Mame svadobne oblecenie,aj popolnocne :-) topanky, bizuteriu, zajednanu salu,vyzdobu,ozdobu na auto, zakusky, alkohol, Dj, starejsieho, pohare, fotografku, kameramana, to su tie hlavne veci :-) a teraz ma uz ani nic nenapada :-D este porozmyslam a napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme: kostol,DJ,sálu,kameramana,fotografa nemáme,lebo nechceme.Fotiť budú všetci.Výzdobu sály,moje svadobné a všetky doplnky k tomu,okrem bižu.Moje topánky,popolnočné šaty.alkohol,oznamka,menovky,menu,etikety na fľaše,a ešte určite niečo ale neviem čo. No a ženích zatiaľ nemá nič kúpené čo sa týka oblečenia. :-D Ale už čoskoro.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a včery sme kúpili ŠPZ na autíčko.Júj,su krásne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, stráášne dlho som tu nebola, lebo som mala zavírený počítačík a musela som ho dať do servisu aby ho vyliečili :-D , ale už je zdravý tak sa teším že popíšeme...ako sa máte holky?? :-D
Odpovedať
Ahojte dievcence, uz sa nam to pomaly blizi.Zakladne veci uz mam zarezervovane ale aj tak mi toho este dost chyba. Ako ste na tom vy? Co vam este chyba?
Odpovedať
ahojte delphina nic si z toho nerob, nam toho tiez vela chyba, ale hlavne veci uz mame. Trapi ma ze nemozem nikde zohnat popolnocne saty a biele svadobne topanky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no my zajtra ideme na úrady povybavovať veci.Svadobné topánočky už mám a aj popolnočné čatičky a ešte veľa veľa vecí.A ako vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa pripájam.Máme už skoro všetko okrem popolnočnej košele a kravaty pre ženícha,pierka pre svadobných rodičov,kytice a pierka pre ženícha.A oblečenia pre nášho miláčika Bastiana.
Odpovedať
Ahojte, u mna je problem so svadobnymi topankami...nikde ich nemozem zohnat, nechcem spicaky. risk66 mas krasne topanocky, mozes mi prezradit kde si ich zohnala? Pokial v TT tak tam hned aj utekam. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvuuska Ahojky no sú kupované v Trnave a to v Reno.Obchod majú v Kauflande a viem že ich tam ešte majú.Stoja 890sk,čo si mysleím je dobrá cena.Daj potom vedieť
Odpovedať
ahojte nevesty 20.septembra...pripajam sa k vam, ako pozeram tak vsetky ste daleko s pripravami :)
Odpovedať
Profilova fotka
veronic ťa tu vítam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronica,vitaj v klube no dnes sme už konečne vybavili šetky veci na úrade
Odpovedať
dakujeeeeem
Odpovedať
ahojte, risk: aha tak sa zastavim v kauflande, dakujem za info ;-) Uz sa tesim. Je to super cena :-)
Odpovedať
ahojte, tento tyzden sme sa smojim drahym dohodli na 20 juna teda sa aj ja pripajam:), dufam ze to postihame dovtedy ked je to tak narychlo ale nie sme narocni tak sa to hadam podari, zatial mame len salu a kostol
Odpovedať
caute kocky co mate noveho??? ja tiez riesim menovky a uz stracam nerva...otrassss.... pokial som to nastavila a este som nevidela vytlacene...postupili sme v oznamkach kazdu chvilku ocakavm balicek s postou...hi...a mam novinku kupili sme spaaaalnu tak sa vytesujem...hi a vy co ako postupujete s pripravami???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?