Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky ja mám dnes frmol,tak vás len pozdravím a utekám sa učiť, ]-( zajtra mám brutál skúšku 8-( . Držte palce. x-) papapapa
Odpovedať
Ahoj topa, drzim palce!!! :-)
Odpovedať
silvuskaa...tá cena nie je až taká strašne prehnaná.....býva to aj viac...a vy budete mať koľko ľudí a koľko chodov?
Odpovedať
ludi budeme mat do 50 a chodov asi 4, aj ked mne sa to zda byt vela ale rodicia tlacia ze 3 bude malo.
Odpovedať
Silvuskaa....podľa môjho názoru sú 3 chody akurát tak dosť.....pretože okrem tých hlavných jedál tam bude kopec iných slaných a sladkých sprostostí...
Odpovedať
To si myslim aj ja, len neviem ci ty myslis polievka a 4chody alebo polievka a 3chody alebo aj spolu s polievkou 3chody.
Odpovedať
polievka a tri chody....
Odpovedať
a ešte pred sobášom guláš...
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá,júúj som šťastná mám za sebou ďalšiu skúšku.A bola dosť ťažká.Už len jedna a finíto. Dnes ideme pozrieť malému krsňatu oblek a mne popolnočné šaty a aj sestre.Tak sa teším.Potom dám vedieť,papapa
Odpovedať
No ahojte zatial este slecny, aj my mame termin 20. 09. 2008 .... vybavene mam uz vsetko, teda este pozvanky musim doriesit, lebo este sme neboli na fare, teda raz sme boli, ale neuspesne, lebo prave obedovali a dostali sme tak akurat kriku :-S ... teda dufam, ze vsetko je vybavene, mozno sme na nieco zabudli.o)) ... no a stale mam nejasno v tom, kam pojdeme na svadobnu cestu :-. pekny dnik pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem topa, ty to teda zvládaš ľavou zadnou.... :-D ...už som bola zajednať oznamká..veeľmi milý pán schopný urobiť to za tri dni...takže keď potvrdíme hodinu sobáša a uzavrieme zoznam hostí, možeme tlačiť... :-D aspoň niečo som zmákla... :-D verulienka, tak v septembri snáď len nejaká exotika a možno aj nejaké Grécko...nám zrejme nevydá, lebo drahý asi bude mať pracovné povinnosti...čo už...ale možno sa aj zázrak stane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže včera sme boli pozrieť oblek moje krsniatko,má 3,5 roka a nikde v KE sme nezohnali oblek.Všetky boli veľké,až od 7 rokov.To je hrozné,ak by ste náhodou o niečom vedeli tak píšte. No a čo sa týka výberu popolnočných,tak by mse si celkom vedeli vybrať. No musíme ich ísť poskúšať a potom sa rozhodneme. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Krásny deň všetkým prajem.Vonku je nádherné. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to tu vyzerá,že si pokecám zase sama.Holky veď sa to už blíži, :-D
Odpovedať
no ahojky topa, skoromanzelky asi nemaju cas na kecanie, aj ked ja teda ano ;-) dnes som konecne trosku kludnejsia, konecne sme sa zapisali na nauky, od pondelka zaciname a uz len porozpravat sa s fararom, ktory nas bude sobasit, snad teraz dopadneme lepsie ako minule .... /pre vysvetlenie, nauky mame v BA a sobas v SL :-) /
Odpovedať
Profilova fotka
verulienka: Určite to dopadne dobre s tými náukami.My to už máme zasebou.Bolo to super,aj sme sa posmiali. :-D
Odpovedať
topa: tak my uz mame tu prvu za sebou, ufff, pohodicka, len nas bolo asi 20 parov, tak to zabralo aj vela casu :-S .... ale co je to oproti tomu, aky dlhy, krasny cas budeme s nasimi milovanymi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak dne s som spravila poslednú skúšku.Takže už mám prázdniny.Jupí. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
verulienka: aj u nás to tak bolo,prvá náuka je vždy najdlhšia,ale potom to bolo kratšie a zábavnejšie. :-D
Odpovedať
topa: a kratsie a kratsie, aj zabava, no tak to sa tesimk, aj ked nas cakaju uz len 3, tak to hadam zvladneme chi chi .... ozaj, blahozelam k prazdninam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dík, ja dnes upratujem a prekladám nábytok :-D . Začínam si pomyly uvedomovať,že o 3 mesiace 2 týždne a 2 dni,už budeme manželia.Jupí.Hrozne sa teším.Ale ešte máme dosť čo vybavovať.Ale aj na to sa veľmi teším.Vy už máte všetko vybavené.Mne chýbajú také somarinky. :-D Tie hlavné veci sú. Tak pekný deň,a dúfam,že sa to tu rozbehne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, topa - gratulujem si hlavička...a šikulka :-D žienky fakt sa nám to tu nejako rozpadá...ja som momentálne po nočnej takže sa chystám konečne spinkááááť, len som vás chcela pozdraviť, a len tak že čo máte nové :-D :-D pekný dník všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj petkoo. A dobrú noc ti prajém :-D Potom sa ozvi,nech to tu žije.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej ďakujem, ozvem sa len sa vyspím...zajtra som zase v práci a v podstate pracujem až do soboty..a v nedeľu mám zas nočnú...koniec sveta sa blííííži :-p sekne ma z týchto divných služieb...človek nie je netopier aby cez deň spal a v noci pracoval......ale úúúrčite sa ozvem a konečne pokvákame.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,tak brú nôcku.Nech sa ti sníva o svadbe :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby...tak konecne som sa tu dostala aj ja...co mate nove??? ja si robim prave konfirmacku...takze v poho...uz sa aj ja tesim... topa to fakjt uz tri mesiace a 2 tyzdne...ci panaaa ale to leti, strasne...zachvilku sa musim popozerat po oznamenkach...pocujte baby...asi sa mi budete smiat...ja sa nevydavam u nas v kostole, ale tam kde priatel byva...musim skocit aj na matriku vsak? a vybrat nejake papiere.? uz to mate za sebou???
Odpovedať
Profilova fotka
no v prvom rade musíte mať za sebou náuky,tam vám dajú papiere a všetky tie blbosti.S tým musíte ísť na matriku.Nás to ešte len čaká,ale budúci týždeň sa už chystáme.Tak držím prsty pri vybavovaní. :-( Už nech sú tie papierovačky za nami. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja odchádzam na prdĺžený výkend s drahým a rodičmi na chalupu.Hrozne sa teším.Tak dúfam,že si pokecáte.V nedelu sa ozvem.Tak sa majte. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte,tak vydím,že nič sa tu nedeje.A zas si keckám sama. :-D No to nič,dúfam,že čím sa bude blížiť náš termín,tak nás tu bude vioac a viac. :-N
Odpovedať
no ahojky vsetkym ... topa, aj ja ked si tak pozeram, tak to sem volakedy bolo zivsie, aj ked ja som sa sem dostala len nedavno, ale velmi prospeje, ked viem, ze nielen ja budem v ten den velmi stastna ... cely vikend som bola doma, vybavovala som co sa dalo, vyzdoba, konecne mam uz cas a miesto, kde nas budu sobasit .... je to niekedy trosku na dracky, ked nas deli velka dialka od miesta kde byvame a kde budeme sa brat, ale zase chvalim nase mamky .... ozaj s tym "zasadacim poriadkom", to je myslim super, ked su pomiesani, zatial som nad tym nerozmyslala, ale lilusiatko ma pekne inspirovala ... rozmiestnenie dam na starost niekomu z mojej a niekomu z jeho strany, ved mas bude 100, tak nech sa nam neunavi len jeden "rozdelovac" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?