Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat: Myslite si ze v Barbakane je dostatok miesta na tancovanie pre cca 60 ludi?
Odpovedať
Ahoj lomnicka, kedy mas svadbu?
Odpovedať
@dracica6636 fuha...asi najskor poziciavat...ale chcelo by to u mna nieco take vyslovene mnam...moja sestricka zahlasila, ze na mne nechce vidiet nic farebne, ja totiz milujem vinovocervenu, rubinovu... akceptuje len biele, co som povedala, ze ja biele e e e, ale maslove jo... @ianitka sa tesis? ja taky, taky...ale viac asi moja mala druzicka...uz prevetrala saty... @bajka1 termin este presne nemame...som zvedava s akym navrhom pride moja polovicka... @sweedy ak by som mala mat 60 ludi, tak by som asi rezervla obe miestnosti...aj tu, kde je bar a tam by som asi trsala..a vtej druhej by som mala pohostenie...a zas zalezi od toho, ake mas zlozenie hosti, co sa tyka veku a zabavania sa...
Odpovedať
Ahoj strana uz sme dali v prestige zálohu, uvidime ako to dopadne, dufam ze dobre, ked sa budeme bavit, a ta vyzdoba od nich nieje povinna.
Odpovedať
Ahojte, ja mam iba horsie skusenosti s rozdelenymi miestnostami. Kazi to celkovy dobry dojem. Najlepsie je ked su vsetci pokope, alebo aspon vidia na parket. Preto sme nemali svadbu v TT, ale mimo. Nic sme take idealne v TT nenasli :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka potesujuca sprava o tvojej svadbicke... daj potom vediet kedy... lebo nechodim tu uz tak casto ;-)
Odpovedať
@cerler dam, dam... :-) piskni mi do ip na teba kontakt mailovy a aj teflonovy, ak chces...ved mozno budem potrebovat poradiiiiiiiit... @michala kde si? aj k tebe mozem prist na rozumy? @kaja0606 otazka moze byt aj taka, ze ako su predelene tie miestnosti...naozaj zalezi od predstav, poziadaviek, skusenosti a mnohych dalsich aspektov...teda si myslim... ;-) v nasom pripade to tiez vyzera na mimo trnavu...ale beladice ani chateu bela to nebude :-(
Odpovedať
kaja0606: mozem vediet kde mimo tt ste to mali???? lebo nas bude cca 120 a mam problem zohnat salu v TT, pre taky pocet ludi....
Odpovedať
Profilova fotka
Hubica, pekný kulturák je v Chtelnici ak by si chcela pošlem ti číslo na predsedu.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vy budete viac vediet dufam poradit...poradte dobreho DJ...okrem Brana Slezaka,lebo toho bude mat sesternica a nechcem aby sme mali toho isteho :D Diky,cakam IP...
Odpovedať
Profilova fotka
DJ erny, Marián Kukla
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat DJ Gusta
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lomnička som ti neustále k dispozícií
Odpovedať
@michala vrele dakujem... :-)
Odpovedať
My mame DJ Blesáka :-)
Odpovedať
baby, kde mam zohnat saty, ktore vyrazia dekel nielen mne :-D :-p ? @bybi dj gusto je odkial? @strana dj blesak spravi dobru zabavu... @pepiska2812 skus marian kukla
Odpovedať
To dufam, ze urobi dobru zabavu, vybrala som na zaklade referencii, ale nezazila som. @lomnicka aj ja chcem take saty:) Zatial som bola len v sarme na sefanikovej
Odpovedať
ahojte, som tu nova, my budeme mat tiez pana Bleska, je super...uvazovali sme aj nad DJ M. Totkom...lomnicka a ty mas kedy termin svadby?alebo uz mas po nej?:-)
Odpovedať
@adkas11 buduci rok, ale presny termin este nemame...cakam, co navrhne moja polovicka...ale skor to vidim na jesen...
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k buducim nevestam, ktore planuju svadbu v Trnave :-) Zatial mame zariadene jedine, a to na matrike zahlaseny termin - den D bude 3. septembra :-) Prave zaciname s pripravami, tak dufam, ze vsetko pojde a vyjde podla predstav, som zatial zo vsetkeho strasne nadsena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka dj Gusto je z BA, teda vraj sa teraz prestahoval do Castej :)
Odpovedať
caute holky, chcem sa spytat na dobreho DJ z Trnavy a okolia, Dj Blesak a Slezak je uz obsadeny na moj termin :( dik
Odpovedať
@bybi dakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... neviete niekto koľko ľudí sa ,,vmestí,, do sály na kopánku??? nikde na nete to naozaj nemôžem nájsť?? chcelo by to aj nejaké foto :-S
Odpovedať
Ahoj Barbor, vitaj mezdi nami :-)... Uzivaj si toho stastia s pripravami pokial sa da ;-)
Odpovedať
Ahoj baby, neviete mi poradiť nejakého dobrého starejšieho z okolia TT, Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby ešte jedna otázočka...mal z vás niekto dj blesáka na svadbe? počula som o ňom samé chvály a chcela by som vedieť ako to cca vychádza finančne. Moc ďakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tacianka myslim ze niektore baby ho tu maju zajednaneho uz. Ja osobne s nim skusenost nemam, ani som doteraz o nom nepocula :-N A kedy planujete svadbu?
Odpovedať
Čaute baby, nemáte nejaké ohlasy na starejšieho pána Cvingera?
Odpovedať
tacianka: kamoska mala svadbu na KOpanke a boli sme tam asi 60-70, plus neskorsie prisli este daki hostia .. a uplne v pohode .. ale pocula som, ze sa to ide prerabat a zvacsovat :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?