Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
1
297
298
Profilova fotka
@adula89 tie nepoznám :-( Keby vam aspon alkohol dovolili vlastný, to nealko nebude veľká položka. Kedže máte veľa deti, neuvažovala ste dat miesto klasického nealka (cola, fanta) radšej nejake limonády - voda, máta, Citron/pomaranč? Je to aj zdravšie a asi by vás to vyšlo aj lacnejšie
Odpovedať
Profilova fotka
@sonkab no len oni tam myslim maju len tie male flasky a tie myslim vyjdu viac ako keby dali vrlku flasu sak to este neviem ideme tam sa dohodnut a uvidime co nam povedia.a s tymi limonadami tie deti bude tak polrocne rocne :-) a potom uz taky jeden pubertak 14 rocny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, máte niektorá z vás skúsenosť s reštauráciami Olympia, Barbakan alebo sála UCM.?My si vyberáme sálu asi tak pre 70 - 80 ludí, že čo by ste nám odporučili?
Odpovedať
Profilova fotka
v ucm vraj dobre varia a vyzerá to tam pekne, v olympii na stužkovej kamarátom aj na svadbe zmizol alkohol.. Barbakan nepoznám.. @kikuska83_
Odpovedať
@sonkab ahoj, vyššie si písala, že ste si našli napr. kaštieľ v Jaslovských Bohuniciach. prosím Ťa nevieš, či si tam môžeš priniesť vlastné pitie (alko aj nealko) a koľko by stála miestnosť- nikde som to nevedela nájsť... Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vso10 no práve že nic ohľadne alkoholu neviem lebo na stretnutí mi pánkov povedal, že to sa ešte dohodneme (kedy ? Tyzden pred svadbou ?) a keď som im písala mail s otázkami, tak dnes je 6 týždňov co som nedostala odpoved. Takze to je aj dôvod prečo hľadám iné priestory
Odpovedať
@sonkab ďakujem za info. No to znie tak ako by Ťa chceli oklamať... Možno to tak fakt nie je, ale znie mi to tak... Ze prosto nedohodnut sa vopred a potom zrazu budú najmudrejsi... Hlavne čo sa tyka peňazí...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vie mi niekto poradit krajčírku v TT, ktorá by mi upravila svadobné šaty? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my budeme mat svadbu vo Phoenixe. Je to na Kapitulskej na rohu a blizko je odtial "hruby" kostol. Prevadzkarka je velmi mila a ochotna. Priestory su pekne velke aj pre 100 ludi. My budeme mat 60. Sedenie je v jednej polovici saly pricom vobec nezasahuje do tanecneho priestoru co je fajn. Hudobnici sa daju ulozit bud do stredu medzi sedenie a "tanciaren" alebo uplne na opacnu stranu ako sedenie a tym padom sa ti co sedia a netancuju mozu nerusene rozpravat. Povinny odber je u nich 40e/os a ostatne si mozes doniest co len chces - alko nealko kolace atd. Boli sme pozerat aj ine saly ale napr jedalen Trnavskej univerzity co je na Hornopotocnej v meste je na rok 2015 v prestavbe a nerobia tam svadby. Barbakan je iba do 50ludi tusim a na nejakych forach sme citali ze tiez im zmizol alkohol a kolace. V hotely Prestige sa uz svadby nerobia. Zos co patri pod Olympiu je vraj trochu komunisticky a je to dlhy sliz so stlpami v strede. Neviem presne neboli sme tam len podla fotiek a info z for. Nakoniec sme sa rozhodli pre Phoenix kvoli polohe, zaroven je to hotel takze mozme ubytovat hosti, maju velky dvor a sala tam ma otocene velike okna takze deti ked sa budu nudit sa tam mozu hrat a pritom ich rodicia vidia. Fajciari nemusia stat kdesi pred restikou ale mozu byt vo dvore. Proste mali pre nas vela vyhod aj ked cenovo je to trochu viac ako inde. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aby som nerobila reklamu Phoenixu tak v TT si baby strasne chvalili biznis centrum Aquapolis pri Vodarni a tiez Cube na Kopanke. Ten vedia velmi pekne vyzdobit a nasvietit a co tam mal kolega 40-ku tiez si chvalil. Oboje nam nevyhovovalo kvoli polohe a chybajucemu "vybehu" pre deti a fajciarov. Tiez sme boli pozriet Rossenthal v Ruzindole. Tam je velmi mila ochotna prevadzkarka a ceny maju velmi dobre. Tam maju dve saly. Jedna je v priestoroch restauracie s terasou do 45 ludi. Druha sala je aj s podiom pre 70 ludi. Nam nevyhovovalo ze su mimo TT a ta sala pre 70 ludi sa nam zdala taka stiesnena s malym priestorom na tancovanie ale niekomu to moze vyhovovat. Kolegyna tam vydavala dceru, v tej mensej sale mali 45 ludi a velmi si chvalila aj ceny aj ich pristup.... Tak snad som niekomu pomohla :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, potrebujem kontakt na prenájom limuzín, ale v TT alebo veľmi blízkeho okolia. čo som našla na nete, tak najbližšie je Senec a ceny, ak to chcem dostať sem do mesta, mi prídu premrštené. Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Mám 100e kupón do svadobného salónu v Bratislave - MIA SPOSA. Kupón platí pri zapožičaní svadobných šiat do 31.12.2015. Kupón sa vzťahuje na zapožičanie svadobných šiat značiek: EDDY K., BLUE BY ENZOANI, BENJAMIN ROBERTS. Taktiež som na svadobnom veľtrhu vyhrala voucher v hodnote 360e na kameramana alebo fotografa (videofotoms.sk) Ja už mám aj svadobné šaty a aj kameramana s fotografom zarezervovaných, tak to nevyužijem. AK máte záujem, ozvite sa do správy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Malý rím neodporúčam Rezervovali sme si v Malom Ríme sálu na svadbu. Keď sme mali všetko dohodnuté a dohodli sme sa na ďalšom termíne na vyplatenie zálohy tak na dané stretnutie vedúca ani neprišla iba poslala čašníčku alebo kuchárku či kto to bol nech nám oznámi že termín je obsadený pritom sme ho mali zajednaný toto nám spravila mesiac pred svadbou. PS: jeden pán v jednej prestížnej reštaurácii nám povedal že nie sme prvý ktorým to takto spravili a článok bude zverejnený v novinách. Takže NEODPORÚČAM.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@snoopy13 Ako ste boli spokojní vo Phoenixe? Uvažujem nad ním. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
ahojte nevesty, budete mat niektora svadbu v univerzitnom kostole? mate nejake rady, odporucania ako vybavit? treba ist na arcidiecezu vsak? dakujem!
Odpovedať
ahojte :) aké máte skúsenosti s Relaxom Aquapolis v business centren na Piešťanskej? Mali ste tam niekto svadbu v poslednej dobe? :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj brat mal v biznise v relaxea aj ja tam mam zajednany termin...jedlo vynikaju,obsluhu si kazdy chvalil, a priestory su velmi pekne,elegantne...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nepoznate daku dobru a nie moc drahu kadernicku? Chcem rozpustene vlasy jemne vlnite s brosnou...
Odpovedať
Profilova fotka
@natally10 Moj brat mal v biznise v relaxea aj ja tam mam zajednany termin...jedlo vynikaje,obsluhu si kazdy chvalil, a priestory su velmi pekne,elegantne...emoticon
Odpovedať
@efculka6 a na kedy máš zajednaný termín? :) My ideme tento týždeň dať zálohu a termín máme 8.10
Odpovedať
Profilova fotka
@natally10 no,my sme boli zajednavat salu 1.7. 2015 a chceli sle na 2.7. 2016,no to uz mali obsadene...tak sme to dali na 9.7.... varia tam uzasne,casnicky vedia co kedy presne,pytaju sa ludi co by si dali atd, mile,usmiate,sala prerobena na nepoznanie/ale to smeali aj vlasynu vyzdobu,aj brat mal aj ja chcem mat... jedine co nam bolo luto,ze alkohol vlastny nam inde dovolili si priniest o nealku ani nehovorim,ale to chapem...
Odpovedať
@efculka6 nám povedali že si mozme doniesť vlastný alkohol len korkovné na jednu flašu sa platí 1 €
Odpovedať
Profilova fotka
@natally10 to vazne??? fuuu tak to som teda prekvapena, aj mojmu bratovi dovolili a nam ani nie dva roky na to povedali, ze nie...no, skusim im tam este zavolat, pretoze by to bola riadne prestrelena suma... dakujem za info, esteze si mozme takto poradit, je to super:) dakujem
Odpovedať
a kolko máte hostí? lebo mne spomínala ked je pod 50 tak platia iné podmienky čo sa týka pitia :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte,prosim vas,ktore ste mali hostinu v Aquapolis,da sa tam niekde prespat?Neviem,ci priamo na mieste alebo ci je tam nejaky hotel alebo penzion v pesej vzdialenosti?Sme tam pozvani na svadbu a mame 1,5 rocne dieta,ktore musime niekam ulozit spat a snubenci nam k tomu nevedeli nic povedat,tak sa snazim zistit nejake info,aby sme sa vedeli zariadit :-)Vopred dakujem!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, nepoznáte nejakého dobrého starejšieho v okolí alebo priamo z Trnavy?Neviem ani či je to dobrý nápad mať starejšieho ale zháňam všetky info:))
Odpovedať
@zuzult ja mam chlana z Ba je nskutocny , je drahsi ako som cakala ale stoji zato , je to taky modernejsi starejsi :-)
Odpovedať
Jaj chcela som aj ja ale nakoniec ma prehlasovali :-/
Odpovedať
1
297
298
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?