Menu Forum

Nevesty z Trnavy, pridajte sa

1. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
Registrovala sa 2. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
Registrovala sa 2. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj bybi dakujem...no svadbu planujeme az 2012, ale snazim sa urobit si nejaky vseobecny rozhlad kedze som bola len na dvoch svadbach v mojom zivote a jednu z toho som absolvovala ked som mala asi 10 rokov emoticon takze snazim sa sledovat vase diskusie aby som zistila co ako chodi..ten co vymyslel tuto stranku je fakt super clovek emoticon
25. nov 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
 Keira tak to je super ja ratam tych 70ludi..prave dnes som to tak zhruba zratala...a nevies ako sa tam pohybuju ceny??? preco nie su na nete_ asi tam skocim popytat sa emoticon
25. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
 a este som sa vas chcela opytat ci ma niektora trnavacka skusenost s dispenzom...ja nemam ani krst a snubenec ma krst prijimanie aj birmovku a tak chce svadbu urcite v kostole...som zvedava ako to s dispenzom v TT funguje a kde je knaz ktory s tym nebude mat problem
25. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 tacianka no to poznam, ja som tiez naposledy bola na svadbe ked som mala asi 16 emoticon My budeme mat hostinu v Dolnej Strede v restauracii Romantik, brat sa budeme na matrike, takze v tomto ti neporadim emoticon
25. nov 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 513 príspevkov. Má 27 priateľov. Praha, Česká republika.
  • Svadba bola 5. marca 2011
    Trnava, Senec, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 513 príspevkov. Má 27 priateľov. Praha, Česká republika.
 Ahoj tacianka,
dispenz bude mat moj priatel...Nam farar povedal, ze s tym nebude problem, tak uvidime. Po novom roku ideme odovzdat vsetky papiere...
Povedal len, ze ho musi podpisat a odosle sa biskupovi...Musime tam mat dvoch svedkov, ktori nam zarucia to co tam budeme podpisovat.
Tak som zvedava, potom mozem napisat...
25. nov 2010 o 17:07  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov. Má 10 priateľov.
 Ahojte, pridavam sa do skupiny. Svadbu mame 10.9.2011. A na dispenz sa chystame tiez. Priatel nema ani krst, ja mam iba krst a prijmanie. Ale snad to pojde vybavit. Co ja viem zatial, tak nas cakaju na farskom urade pred sviatkami, priatel musi podpisat dispenz s dvoma svedkami...Citala som tu niekde na fore ze v TT to ide celkom hladko, ale ze oficialna cakacia doba su 3 mesiace, ale povolenie od biskupa moze prist aj skorej..
25. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
 baby dakujem..Bajka a v ktorom kostole sa budete brat ak smiem vediet???
bybi na svadbe v romantiku som prave bola emoticon je to tam naaadherneeee emoticon) drzim palce nech vsetko dobre dopadne
25. nov 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cerler
Registrovala sa 6. februára 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 205 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
cerler
Registrovala sa 6. februára 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 205 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @tacianka

ja som mala kolegu, kt. nebol veriaci a brali sa v kostole (jeho manzelka bola veriaca) - mali dispenz, ale to bolo asi pred 10 rokmi
urcite s tym problem nie je, ale myslim, ze cirkev si tam kladie dajake podmienky, napr. (co som pocula), ze ak sa z manzeltva narodia deti - mali by byt pokrstene a vedene k viere...
ale najlepsiu odpoved ti daju mozno na biskupskom urade, snad aj telefonicky... emoticon
25. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
 Ahoky,
tacianka mame to v Hrubom kostole a cerler ma pravdu, bude tam podmienka, ze musite deti vychovavat vo viere.
Tak mne farar povedal, ze krstny list nesmie byt starsi ako 3 mesiace, ak vas nekrstili v tom kostole. Nespominal, ze dispenz bude trvat tak dlho...ze az 3 mesiace ako spomina andrea. Povedal, ze staci ak tam prideme s papiermi v januari a to mam svadbu v marci...
25. nov 2010 o 21:53  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
 Hm tak to veru neviem bajka1. Osobne som to este nepodstupila, caka nas to o mesiac (a netvarili sa ze ideme nejak skoro..a svadba je v septembri). Som to niekde citala, ze oficialna doba trvania odpovede na dispenz je 3 mesiace, ale ze odpoved pride vacsinou rychlejsie. Ale radsej si to over, ci nemas v januari prist sice s papiermi ale jeden z nich bude uz povoleny dispenz. Lebo viem ze tie zaverecne papierovacky sa mozu robit kludne mesiac pred svadbou. Ten co ma sviatosti doda tie papiere co ma, a ten co nema sviatosti musi logicky dolozit doklad ze dostal dispenz...si myslim.
25. nov 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
 No ja som sa rozpravala s tym fararom v lete a hovoril, ze je casu dost a som s nim v kontakte po telefone, tak snad by ma neklamal, ked je to aj moj spoluziak emoticon...povedal, ze prinesie papiere, pridem s dvoma svedkami a vsetko poriesime...
Andrea a kde budes vybavovat tieto veci? V akom kostole to mate? Pretoze do septembra casu dost emoticon...
25. nov 2010 o 22:15  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
 cerler no super to si ma potesila...a s tym ratam, ze deti tak vychovame emoticon to mi problem nerobi..ale som rada ze existuje aj nieco taketo, pretoze to by sme sa asi s mojim nastavajucim nezobrali nikdy...o urade ani počuť emoticon
bajka dakujem..hruby kostol je pekny,ale ja chcem nejaký maličký. to ešte poriešime..času ja máááám hajajaaaaaaaaj emoticon
a neviete ci tu nema nejaka nevesticka fotky, kt. mala hostinu v sále na kopánke? emoticon milon otazok mam hihi
26. nov 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
fotoportrét
fotoportrét
andrea9999
6
 bajka!, tieto veci budeme vybavovat na farskom urade (maju aj webovu stranku emoticon ). Som v zahranici ale ocino tam volal a nas cakaju. Co sa tyka kostola, sviatosti mam na Kopanke ale tam nechcememoticon Svadba bude bud v Mikulasovi alebo ak sa to moc podari tak v Univerzitnom. V den svadby bude totiz asi Jarmok, a oslavu mame v Holiday Inn. Tak ten Univerzitny by bol super. Tak som zvedava..drz palce emoticon
26. nov 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 a nie je hlupost ze krstny list nesmie byt starsi ako 3 mesiace? vsak to je len kopia krsneho listu nie?? toto ja ako nechapem vsak ten list je taky stary ako ja emoticon tak ako 3 mesiace?....to je postavene na hlavu to sa spytam knaza preco to tak je
26. nov 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
 Draci - No krstny list s potvrdenim k sobasu si beries od farnosti, v ktorej ta krstili...Ak svadbu nemas tam. TAkze asi tak ako na matrike nesmie byt ziadost starsia ako 6 mesiacov, skratka do 6 mesiacov sa musite zosobasit, tak kostol ma 3 mesiace...

Oki Andrea prajem ti, aby Vam ten Univerzitny vysiel, je naozaj krasny, moja spoluziacka tam mala svadbu emoticon.

Tacianka - Aj ja som chcela v malom, ale ked som nasla spoluziaka, ktory oddava a je velmi dobry, tak som nevahala ist aj do Hrubeho emoticon...teda do Baziliky sv. Mikulasa emoticon
26. nov 2010 o 12:17  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 kocky davam link na torty: http://domacacukraren.sk/galeria-vyrobkov/torty/index.php?id_kat=3&strana=1
Jedna nevesticka velmi chvalila, tak som si vypytala kontakt, tak sa mozno niekomu hodi emoticon
26. nov 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leila13
5
Registrovala sa 22. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 19 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
leila13
5
Registrovala sa 22. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 19 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 bybi - pozerala som ten link a torty i zákusky vizerajú úúúžasne, dúfam že aj tak chutia. emoticon
26. nov 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
 Jeej tie torty vyzeraju fakt uuuzasne, mate niekto skusenosti s tym ako chutia???
26. nov 2010 o 16:14  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 No ta nevesta mala v albume, ze torta bola chutovo velmi dobra, preto som si vypytala kontakt emoticon
26. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 tu je koment spominanej nevesty: Torta - tak to je kapitola sama o sebe. Pani Hlávková z Trstína. Odporúčam po všetkých stránkach. Fantastická chuť torty, nádherná pre oči a aj postavičky na torte prispôsobila podľa nás.
26. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 a dalsie, to som nasla uplnou nahodou: Torta - domacacukraren.sk Trstin bola nie len nadherna ale aj velmi velmi velmi chutna (s čim som vobec nepocitala emoticon)
26. nov 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
fotoportrét
fotoportrét
bajka1
3
 jeeeeeeeeej, to je super emoticon... No uvidime, ci sa oplati do Trstina cestovat. Diky za tip...
26. nov 2010 o 17:33  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tacianka
  • Nevie kedy bude svadba
 bajka no tak to je super ze vas bude oddavat spoluziak emoticon)))) aj ja takeho chcem chi emoticon
26. nov 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cerler
fotoportrét
fotoportrét
cerler
 nooo preluskala som si tu stranku s tortami... dost vela obr. najma tých svadobných tort je prebraných z nejakej zahranicnej stranky... pozerala som aj torty na ostatne prilezitosti - a tam je vidiet vytvory tejto cukrarne... osobne by mi vadili tak neesteticke detaily natiahnutia hmoty (neviem, ci je to 100% marcipan) na torte, kde sa to viditelne vlni... svadobna, ci torta na inu prilezitost by mala byt aj vizualne tip-top.
a co sa tyka chute, tazko posudit... najlepsie by bolo ochutnat - na skusku emoticon

ja osobne mam zle skusenosti z tých svadobných vysluzok - tie tortove su vacsinou take mastne hrube plnkove... proste nie domace...

urcite by som dala moznost ochutnavky - napr. objednania nejakej lacnejej mensej torty - k narodkam a ak by v skuske uspeli, tak zvolit aj tu svadobnu emoticon
26. nov 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora.u
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
barbora.u
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
 Ahoj Bajka, dik za privitanie emoticon Pripravy este len zacinaju, takze este si to moc neuzivam - nemame este ani vybranu salu... Ale uz na tom pracujeme :D Ako ste na tom s pripravami vy?
29. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bono34
3
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 17. septembra 2011
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
bono34
3
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 2 priateľov.
    okres Trnava
 Ahojte nevesty, takže nepredpokladala som, že sem zavítam, ale...mám normálne paniku z toho ako sa svadby riešia rok popredu. A samozrejme človek sa musím prispôsobiť situácii. My máme svadbu september 2011, kostol a sála je vybavený, ale ako zisťujem tak som pozadu s ďalšími vecami...no snád nebudem z toho chytať depresiu emoticon)))
3. dec 2010 o 19:29  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cerler
fotoportrét
fotoportrét
cerler
 @bono34 vitaj emoticon
a paniku nechytaj, chce to vs. klud emoticon

kolega ma zajtra svadbu a chystali ju len od sept.tohto roku emoticon lebo sa musi zenit... takze rok mas na vs. cas a pohodicka.
3. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bono34
3
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
bono34
3
    okres Trnava
 @cerler no ešteže ja sa nemusím, ale chcem emoticon
11. dec 2010 o 15:05  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leila13
5
fotoportrét
fotoportrét
leila13
5
 baby, prosím vás... nemáte skúsenosti s hotelom Prestige alebo Holiday Inn??? služby, jedlo, cena... Ďakujeeem
14. dec 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalia346
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
natalia346
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    okres Nové Zámky
 @leila13
urcite odporucujem Prestige, ma to tam vysoku uroven po vsetkych strankach.
15. dec 2010 o 10:03  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš