Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na svadbe v hoteli Prestige a bola spokojnost ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za info :-)
Odpovedať
baby a neviete o nejakej krajcirke alebo mladej navrharke v okoli TT ktora sije saty?premyslam ze si nebudem poziciavat ale dala by som si usit..
Odpovedať
Čaute baby viete mi povedat nejake recenzie na salu v UCMke v trnave ???
Odpovedať
Profilova fotka
sála v UCM - iba pozitívne. Dokonca som tam zažila také milé prekvapenie - ak bola výzdoba v nejakej farbe, aj obsluha mala kravaty a zástery v tej farbe.
Odpovedať
a pre kolko ludi je asi tak tato sala v UCM? neviete mi poradit ak ste tam niektora boli alebo tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
v tej hlavnej sále môže sedieť okolo 120 ľudí, v bočnej asi 70. Bola som tam na 2 stužkových a netlačili sme sa.
Odpovedať
mne bolo povedane ked som si to zajednavala ze uz tam mali svadbu aj pre 200 ludi ale boli uz trocha natesno
Odpovedať
MICHALA- ale asi iba ked robia vyzdobu oni tak sa tak zladia ale ked ja budem mat svoju aranzerku tak asi nie :-( oni mi sice ponukli vyzdobu ale za 500 € a to je raz tolka cena co mi ponukaju ine aranzerky.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, výzdobu si robili študenti a úbory farebne zladené bola ich iniciatíva. Koľko budeš mať ľudí?
Odpovedať
Ahojte, ja len davam do pozornosti dalsiu peknu salu resp. restauraciu v TT. Budova Aquapolis pri Tescu, je tam otvorena dalsia restauracia v sieti Relax a robia sa tam aj akcie. Sala je pekna nova a velka, ja tam budem mat v maji svadbu, teda dufam, ze si to dovtedy nerozmyslime :-)
Odpovedať
Ahoj baby som tu novačik...chcela by som radu ohľadom svadby v hotely prestige, počula som zlé aj dobré info a nevieme sa rozhodnúť medzi týmto hotelom a sálou pri tescu v tom novom centre, ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj cica310, my sme sa tiez takto rozhodovali a nakoniec sme dali prednost Aquapolisu. Aj ja som pocula na Prestige aj aj, vies, sto ludi sto chuti. My sme sa rozhodli najme preto, ze je to nove a cenovo porovnatelne...dost zavazilo aj to, ze v Prestig chceli za vyzdobu na hlavu cca 8 EUR, tak si spocitaj, ze ked mas 80 ludi, kolko to je. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cica, choĎ aj do jedného aj druhého posedieť a nasávaj atmosféru. Stačí si dať kávu a uvidíš ochotu čašníkov, kuchyňu, čistotu, hluk, prístupy, priestory, akustiku, farebnosť.... Tvoj pocit ti najlepšie povie. Samozrejme, aj nie si limitovaná financiami, lebo Prestige patrí k tým drahším.
Odpovedať
kde ja najlepsie zlatnictvo v Trnave?
Odpovedať
Profilova fotka
Dracica - tazko povedat, ja mam oblubene zlatnictvo na rohu Europa Pasage, mensi, zato kvalitny vyber, ale obrucky tam napr. nemaju...
Odpovedať
hm no dakujem musime popozerat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Drači, ja mám snubný zo Zlatníctva Jozef, z predajne pri Pepe pasagi a myslím že tam majú pekné obrúčky. Ale oplatí sa ísť aj do Serede, tam má predajňu pán Stacho, je tam aj katalóg, lebo on vyrába obrúčky aké chceš. Sídli v Očkove, tam má vraj aj väčší výber alebo pozri cez google zlatnictvostacho.sk. :-) Kamarátka mala obrúčky od neho a pochvalovala si a aj cena je fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova - Stacho dava robit (nie robi) krasne obrucky - to fakt - vyber aj komunikacia a flexibilita - super, nam ich vsak dobabrali :-( - stava sa im to malokedy - mali sme smolu, ze sa to stalo prave nam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to som nevedela, a dali ste si robiť obrúčky podľa ich ponuky alebo ste mali vlastný vzor, čo Vám vlastne dobabrali, zaujíma ma to lebo som aj ja uvažovala že si u nich dám spraviť
Odpovedať
z.junasova...o tom som uz pocula ale prvom rade by som chcela popozerat v TT lebo to je najblizsie..k tomu Jozefovi chceme ist...len som chcela vediet ake su podla niektorych co maju skusenosti dobre zlatnictva kvalitou aj cenou.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sa chystame na obrucky ked budeme doma... Tak aj ja budem vdacna za nejake typy kde ist v TT a okoli pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mate uz vybraneho fotografa a kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj smejlicka, my uz mame aj vybratych aj booknutych, ty uz mas, ci sa nevies rozhodnut? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no praveze este nemame vybratych, tak hladam info o niekom, teda skor pomaham sestre co sa ide vydavat :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja ti mozem poradit podla mna dobreho fotografa za dobru cenu :-) A kedy sa sestra vydava?
Odpovedať
Profilova fotka
Vydava sa 14.5.2011. Dakujem
Odpovedať
ahojte, dievcence, mne ten cas tak rychlo uteka, ze sa mi podaril taky preslap ohladom narodenin, ze mam chut sa zababusit ako maco a ulozit sa na zimny spanok :-D a zistujem, ze som tu nebola 100 rokov.. takze mile nove priduvsie nevesticky, vitajte...drzim palce pri pripravach... ;-) a moje ostatne babulky srdecne zdravim... moja polovicka nechala pripravy v mojej rezii...ma uplne sokoval :-o ...este teraz som z toho tak trocha mimo...najhorsie, alebo najlepsie je to, ze sa do toho akosik nehrniem...asi by som mala predychat...alebo rozdychat? :-D ale inak pohoda...asi to spravime tak, ze zodvihnem telefon a dohodnem agenturu...mienim sa starat akurat tak o saty...tak kam ist na saty?
Odpovedať
a budes si kupovat alebo poziciavat??
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ahoj moja.... takze ? zacinaju pripravy na ostro? sa tesim :-N :-N :-N :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?