Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@kikinka1988 no mne niekto povedal, ze by sme sa mali dat vsetci ti co mame v ten den dokopy a zlozit sa na vyzdobu...lebo ja to tam nechcem mat bez vyzdoby...ved to nic neni...
Odpovedať
no mne niekto povedal, ze by sme sa mali dat vsetci ti co mame v ten den dokopy a zlozit sa na vyzdobu...lebo ja to tam nechcem mat bez vyzdoby...ved to nic neni...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuliak22 to si mam este aj vyzdbobu platit? nie ze plaime 50€ ale este aj vyzdobu si zabezpecit , my sme si museli hladat knaza vyse 4 mesiacov co sme nevedeli uz sme boli zufaly, lebo my to chceme mat so svatou omsou a povedali nam no ale to si musite najst vlastneho knaza bohuzial inak sa neda.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinka1988 prepáč, ale snáď kňaz nebude tvoj poskok, že keď si zamanies mat svadbu, tak on ti povie, že jasne ? My sme najprv išli vybaviť kňaza, aby jemu vyhovoval dátum a čas a nie naopak !!! A 50 EUR sa ti zdá vela ? Hmm to je fakt smutne ... Z tých peňazí sa platí vsetko v ten deň aj kvety aj organista aj ti ľudia co prídu otvárať , zdobiť ecc ... By som chcela vidieť koľko neviest by toto išlo za tu cenu robiť !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@galline vobec nevies ako to je dobre! 50€ plati kazda nevesta,v ten den ich je 4 cize dokopy 200€ tak snad aspon nejaku vyzdobu by mohli urobit, mam vlastne huslistky vybvene, a mi sme prisli do kostola ze chceme mat svadbu vtedy a vtedy dobre vsetko sme vybavili, a povedali sme ze ale my nechceme mat ten kratky obrad iba ale chceme a tuzime mat celu svatu omsu, a v tom nam povedal ze ale to si musite vybavit knaza sami to my vam nezabezpecime nie je to smutne? Chceme mat svadbu v kostole dokonca s omsou co uz teraz nie je tak casto, lebo u nas to ide ako na beziacom pase aoni nam povedia toto? zozente si
Odpovedať
ahojte nevestičky, zhanam nejaku peknu salu v trnave,ani ja ani priatel niesme z trnavy ale chceli by sme savdbu tam...viete mi niečo poradiť?cube a relax buśiness centrum sa mi zdaju byť drahé...o holidayi inn a maxime ani nehovorím,na phoenix a sesslera som počula nelichotive recenzie čo sa tyka služieb, rada by som nejake informacie ohladom barbakanu alebo ineho hotela kde robia svadobne hostiny, neviete o niečom?dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinka1988 aj my mame sobáš so svätou omšou, preto sme si najprv zabezpečili kňaza ! Nie fara, ale my.
Odpovedať
@kikinka1988 my mame pred vami o 15.00 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@syllvia0311 jej to je super. po nas zas o 17.00 je kamoska zo zakladnej :) viem ze nam spominali ze v ten den tam ma niekto svadbu v cudzom jazyku to ste vy ci to su ti o 14.00? a hostinu mate kde?
Odpovedať
@ivuliak22 neviem výzdobu kostola som zatiaľ nijak neriešila , skôr sa chcem dohodnúť na poučeniach ohľadom organistu, lebo minule o tom niečo spomínal ... ono sa ťažko robí výzdoba, keď idú 4 svadby za sebou .. povedzme si úprimne, aj keby sme sa dali dokopy tie, čo máme v rovnaký deň svadbu a snažili sa dohodnúť na výzdobe, každá má iný vkus a aj iné želania ... takže to asi nechám takk a verím, že aspoň čosi tam bude :)
Odpovedať
Ja sa chcem tiez dohodnut s organistom, lebo neviem co vsetko hra... Podla mna vyzdoba v kostole znamena, aby na laviciach boli biele masle a aby zenich s nevestou mali na stolickach navleky a kvety, ja sa asi na najblizsom pouceni opytam, co tam je... Tiez som si myslela, ze to oni vyzdobuju, ale kamoska ma vyviedla z omylu...:-/
Odpovedať
@kikinka1988 Tie huslistky mas odkial? Kolko to stoji? Co ti budu hrat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivuliak22 my ideme teraz na poučenie v pondelok, keďže máme zase čas ... musím sa ja tiež na toho organistu spýtať, lebo môžem si zavolať aj vlatného, ak by náhodou bolo treba ... ja nechcem nič špeciálne na svadbe hrať, kameramana nemáme, my sme len malá svadba :) preto sa ani nad tou výzdobou nejak extra nezamýšľam ...
Odpovedať
Aj my ideme v pondelok :-), nase tretie sedenie ;-)
Odpovedať
my sme min. tyzden neboli, lebo nam to casovo nevychadzalo, cize sme boli len na prvom a teraz ideme na tretie ..a musime v auguste dorobit druhe a stvrte :) takze si urcite bola aj pred dvomi tydnami a sme sa aj videli, len hrozne moc nas bolo ... my sme sedeli vzadu na tej drevenej lavici :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuliak22 to my budu kamosky a budu hrat na zaciatku ave maria a na konci haleluja
Odpovedať
@kikinka1988 Ahoj a hravaju aj inym? Da sa ich objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuliak22 da sa s nimi dohodnut ak budu mat cas tak sa da samozrejme, a pytaju peniazky tak ze kto im kolko da. My im davame 50€ a to si rozdelia. ze vacsinu im tak davaju.
Odpovedať
Prosim ta a kolko ich je ? A vedia zahrat hocico co si kto povie ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@syllvia0311 su dve jedna hra na violoncelo a druha na husle, no asi by vedeli zahrat len to by muslei vediet skor aby si to nacvicili ak budu mat cas ale si to nacvicit
Odpovedať
ja by som chcela svadobny pochod pachelbel...ma s tym niekto skusenosti?
Odpovedať
@sabina255 ak ti ide hlavne o pekny vnutorny priestor a zvonka ti je to v podstate aj jedno - tak skuste Olympiu.je to taka budova za OC Max v Trnave. na jedlo a vyzdobu som pocula len chvalu,aj interier je pekny,len teda exterier este nebol renovovany :)
Odpovedať
@lulu0902 dakujem velmi pekne za tip:)
Odpovedať
@sabina255 bracho mal svadbu v barbakane. priestory boli pekne, aj vyzdoba. ale, co hovoril, pomizlo im vino a zakusky. my sme mali v hoteli impiq a boli sme nadmieru spokojni. len ten impiq je pre mensi pocet ludi, nas bolo 45, a trosku je to drahsie. ale zas to jedlo, ktore nam servirovali, chutovo aj napohlad velmi dobre
Odpovedať
@alenocka13 dakujem velmi pekne za info:)no prave o to mi ide aby mi nepomizlo odne zo všetkeho..clovek si zaplati za služby a ešte si vezmu aj urok...ach
Odpovedať
caute baby, viete poradit nejake dobre kvetinarstvo v Trnave a za rozumnu cenu ? dakujem.
Odpovedať
@alenocka13 mozes mi prosim povedat, kolko vas vysla priblizne cena na osobu v Impiq-u?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby, viete mi poradit v TT alebo okolie do 20km miesto na svadobnu hostinu tak pre max 50ludi? Najlepsie by bolo aj s ubyotvanim kedze mam malu dceru a celkovo tam bude viac deti... ale okrem tich starych k sal ako je napr.ZOSka... pozerala som Pizzu Expres ze aj tam robia svadby a celkom fajn aj varia, no neni tam to ubytko..mame svadbu 8.8.2015 takze najvyssi cas si nieco zaobstarat.
Odpovedať
Profilova fotka
@adula89 tiež sme v rovnakej situácii - deti a viac deti na svadbe. My sme našli napr kaštieľ v jaslovskych bohuniciach (v stane), hotel delfín v Senci, v ciferi je restika / penzión lipka alebo napr hotel v kamenaci.
Odpovedať
Profilova fotka
@sonkab jako my mame vybratu Sypku u Ludvika v Bábe ale mame mat stretnutie ale dozvedeli sme sa ze nealko ai tam nemozeme priniest a alkohols tiez neviem ci mozme..tak uvidime aku sumu nam povedia.nad tym kamenacim som rozmyslala uvidime ale je to na figu cele ktovie ci aj nieco bude volne.a s tym mlynom v Zavare alebo pri Hrnciarovciach mate skusenosti?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?