Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marinapoly a nejake svadobne ukazky ich prac? myslim tych fotografiek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@keira napiste vsetko jej, so mnou komunikovala, zmanazovala a dramaturgicky mi pokryla svadbu jedna radost, ale to mi posielala napr. fotky fotografov asi tyzden, kym som povedala, ze tato, ona sa ma najskor vela pytala, aku mam predstavu a co vlastne chcem a za kolko, no a podla toho mi posielala navrhy na vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
@elta Nechcel tu nikto nikoho urazit, ale povedzte mi, co je nevhodna a nepravdiva loz (Vase slova), ze za cestovne, ktore stoji realne 20 EUR, si AT studio vypyta skoro 70... nevhodne je to podla mna z Vasej strany. A nemate sa za co urazat a ziadat o vymazy, nikto ani jednym slovom nekritizoval pracu AT studia. Toto je forum neviest, ci uz terajsich alebo minulych ci buducich a mame pravo vyjadrit aj svoje negativne skusenosti a zazitky. A neviem z akeho dovodu vy nazyvate ostatnych kameramanov slabsimi!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marinapoly btw a napr. kvety budeme mat priamo z holandska cerstve rovno z burzy, vo stvrtok pred svadbou donesene tiez vdaka nej, ale ved taka svadba to je hotova vysoka skola, aj ked ona teda posobi uplne v pohodicke, klidek pianko, a dokonca jej heslo znie, ze svadba sa da zorganziaovat aj za tyzden len treba vediet kam a kedy zavolat, takze sa hned tak milo usmiala, ked som jej povedala, ze svadba bude o necely rok...ze klasika, ked stresovat tak aspon rok vopred :))))
Odpovedať
blondiee kupte si za 20 eur bandsku benzinu , sadnite si na nu a odvezte sa:) prijemnu cestu Vam zelam.. viete, ked normalne fungujete ako firmy, platite dane, ako aj tu cestnu, tak cena za 1 km nie je vymysel firmy, ale vypocita ho vo firme podla platnych tabuliek uctovnik, hovori sa tomu amortizacia...to iba na objasnenie . ak niekto funguje ako jednotlivec a este aj nacierno, cize obera stat o peniaze, aj vas tym padom, tak si moze cenu davat nizsiu... ale nebojte nebude dlho a nikto nebude moct v tejto brandzi posobit iba tak nacierno a kazit ceny...lebo naozaj, dnes nediktuju ceny ti, ktori platia dane, ale ti ktori okradaju stat...zatial je takych vela , ale je otazka casu, kedy pojdu danovaci aj po svadbach a po kameramnach a fotografoch bez platnej licencie...potom zabudnite na karemana za 4 stovky...ked zrazu bude musiet platit to potom ono a pod...a zisti ze zarobil "10" euro...viem, ze nikto nehovoril o kritike ale o arogantnosti a podobne... :)
Odpovedať
@blondiee83 Ahoj. Píšeš, že AT si pýtali za dopravu 70 E, Ty si to zhodnotila na 20 E. Koľko to bolo km? Hneď to bude jasnejšie.
Odpovedať
ja to objasnim macejko:) 100 km 33 E, 0,33 E za km.... podla cennika AT na webe...cize to muselo byt 213 km... su firmy ktore beru za 1 km aj 40 centov...co maju v cennikoch aj viac...keby to bola nafta tak povedzme ze na disly by tam clovek prisiel, ale benzin s priemerkou 8 - 9 litrov by mal tak na cetu tam a nieco:)
Odpovedať
Toto nemá význam, že sa tu hádate, každý si aj tak bude hovoriť to čo chce, každý človek je iný a preto každému vyhovuje niečo iné, každému sa niečo iné páči...Niekto má oko profesionálnejšie, niekto oko laika...Niekto závidí, niekto odporúča, iný zase neodporúča....Niekto má rád kvalitu, niekto zase hľadí na peniaze, podľa tohto sa nedajú odcudzovať ľudia ba ani názory....
Odpovedať
claudibaby , jasne mas pravdu, ale nemyslim, ze sa tu vadime, je to normalna debata priatelska myslim:)
Odpovedať
@blondiee83 to mas to iste ako ked povies, kupila som si plazmu niekde v Nayku v Trnave, bola dost draha a ti drzani si este pytaju za cestu do NZ predrazene cestovne. Niekedy si treba premysliet co pisem. @elta, mas pravdu, tieto koktroly na "ciernu pracu" sa uz praktizuju, viem to lebo mame znamich co uz takuto kontrolu robili , nie je to prijemne urcite hlavne pre svadobcanov ale treba si povedat pravdu, sami si tuto ciernu pracu vyberu kvoli cene a profikov potom len kritizuju.
Odpovedať
Článok sa načítava...
sak to a to je paradox...paradox celej tejto doby...pekny den vsetkym...:) slnko svieti a to je hlavne:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@katica9 v zivote by som si nekupila plazmu v Nay :-D @elta neviem, preco sem tahate nejaku ciernu pracu a pod. Ja nemam kameramana ani nacierno, ani za 4stovky. Len som vyjadrila svoj nazor a Vam sa nepaci, ze nebol pozitivny a vo Vas prospech - zial, to sa stava a treba to vediet prijat a nie hned utocit. Prajem vela uspechov a stastnych km.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dufam, ze tu temu ste uz uzavreli a nahodte nejaku inu, bo ja sem chodim kukat ze o com tocite :-D a nejak to tu zamrzlo!!!!!
Odpovedať
:)trosku hej. nebudete mat niekora na svadbe svadobne mufinky? hrozne sa mi to paci, neviete mi poradit, ci niejaka cukrarka taketo robi?
Odpovedať
@ewinecka Ja som chcela tiež muffiny pre ženy pri redovom tanci, ale mama hundrala, že sladké načo, že budú zákusky a tak a potom som chcela aj koláčiky šťastia ale to je tiež sladké tak neviem neviem... :-|
Odpovedať
@claudibaby mne sa podarilo na to nahovorit moju svagrinu, je celkom sikovna v peceni a teda urobi mi muffinky, vraj je to uplne v pohode, v jednom obchode v BA predavaju na to vsetky vecicky na ozdobenie tak sa tesim:)
Odpovedať
Svadobna vyzdoba za prijatelne ceny,aj vam spravia dekoraciu ,alebo aj pozicajú material ak chcete robit vlastnú vyzdobu.. Len ip.Nechcem sem dat reklamu.
Odpovedať
@ewinecka Jéj super, tak to už hej...som rada, že si to poriešila... :-)
Odpovedať
Ahojte babenky...tak mám na Vás dve otázky...prvá či nepoznáte nejakú ale že fakt super šikovnú kaderníčku a druhá či neviete náhodou o nejakej tlačiarni v NZ, kde majú ešte termotlač...Ďakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby ahoj, vraj veľmi dobrá kaderníčka je v Komjaticiach, má salón Monika......
Odpovedať
Profilova fotka
@margaretka12 ahoj, ja som mala svadbu v berku a môžem odporučiť, na 1*.....výborný personál, všetko na najvyššej úrovni od výzdoby až po obsluhu, jedlo...... bolo to to najlepšie rozhodnutie...odporúčam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andel7766 @claudibaby ja som bola v komjaticiach len raz na strihani a to sa mi hlava trochen zatocila pri tej sume ale stalo to za to! bratrancova zena tam chodi pravidelne a aj svadobny uces jej tam robili, ale mne osobne sa nepacil....aj ju tam licili a urobili z nej niekoho uplne ineho.... mne sa to proste nelubilo....
Odpovedať
@claudibaby ahojky ja mam ten isty problem s kadernickou, vobec netusim. teta ma nedorozumenim objednala u spominanej moniky, ale asi nakoniec ku nej nepojdem, pretoze som pocula ze je velmi draha, a my sa budeme fotit v iny den, takze dvakrat sa ist ku nej cesat a nedoplatit sa mi za to asi nestoji a vraj robi dost extravagantne ucesy a myslim si ze nie vzdy sa to hodi:)
Odpovedať
@ewinecka Ahojky...tak to netuším ani ja a môj problém je ešte aj v tom, že ja mám kučeravé vlasy a bude ich treba aj predlžovať...ach jaj, to zas bude dilema...ja som bola v lívia kaderníctve keď sme išli na svadbu, ale vôbec som nebola spokojná a to som platila 30EUR a vyzerala som otrasne a potom som to ešte doma prizdobovala sponkami ktoré boli 15EUR...skoro ma vystrelo....vietor mi to nakoniec všetko rozfúkal...ja som videla jednu kočku, ktorá bola u spomínanej moniky, ale môj názor je ten, že ten účes sa vôbec nehodil podľa mňa na svadbu...a fotiť sa tiež budeme iný deň, veď nakoniec nás bude fotiť Tvoj drahý...takže tiež vôbec neviem, ani vizážistka Lýdia mi neodpovedá, začínam mať zmätok vo všetkom... :-|
Odpovedať
@claudibaby no ja som jej akurat vcera pisala a tiez mi este neodpovedala, snad odpise:( ja som bola zase v kadernictve pri plavarni - tam nechod, tiez som cvakala 30 euro, nechapem za co, musela som si to prerabat.mozno pojdem do jedneho, neviem presne ako sa vola to kadernictvo, ale majitelka sa vola silvia, ona cesala jednu nevestu co som bola s matom na foteni a velmi pekne jej urobila vlasy takze mozno ku nej sa objednam ak nedostanem niejaky iny tip.keby mali aspon stranky a ukazky, asi jedine crystal salon ma ale zase tam ked ma strihala jedna, som takisto nebola spokojna, takze neviem sama.
Odpovedať
@ewinecka No ja som jej už písala asi dva týždne dozadu a vôbec mi neodpovedala ešte, tak neviem čo si mám myslieť....No hádam odpíše...No pekne teda s tými kaderníctvami, na crystal som počula zatiaľ iba samé zlé referencie, ja tiež neviem čo spravím, i keď pevne rozmýšľam, že v KN je jedno kaderníctvo, má ho mladá kočka Viki, ona má vždy nádherné vlasy a chodí aj na súťaže takže viem, že je šikovná a potom sesternica chváli jedného kaderníka z NZ, že má brutálne zlaté ruky, ale bojím sa ho, lebo aj jej odriekol svadobný účes na poslednú chvíľu kvôli dovolenke a potom týždeň pred svadbou zháňala kaderníčku, nikoho nehoznala tak jej ostalo iba to, kde mali aj svadbu, ale nič moc, slabota...
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby moja mamina raz bola u toho kadernika a za strihanie a farbenie kratkych vlasov si vypytal 60 eur :-o skoro ju vystrelo!!! :-D ja az taky problem nemam kedze mam na hlave len par chlpov aj to povacsine kratkych :-D tak snad dorastu aspon tak aby som zavoj nestratila a fukana to istiiii :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?