Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nemate nahodou niektorá cenník zákuskov z dvorov alebo zo zámkov????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viem ze to sem nepatri, ale... ak by mal niekto zaujem, dam referencie na: svadobny salot Elit Nové Zámky - najvyysia spokojnost, vladko racek - dj a starejsi - 100% spokojnost, kameraman peter lizica PELI - skvelá komunikacia, uzasne video, fotograf Lubos Borik - na fotky este cakame, ale predsvadobne fotky nemaju chybu, tak uz horime netrpezlivostou :-)
Odpovedať
Petre Lizicu sme si vybrali aj my. Aký má prístup na samotnej svadbe? Boli sme u neho doma a tam bola komunikácia v pohodičke :-) Niečo o ňom je aj tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/p... ale tam je skorej písané o technike a kamerách, ktoré používa. Ešte sme uvažovali nad pánom Vargom, ale od neho sme nenašli žiadne ukážky na internete, len sme počuli, že mu to trvá velmi dlho , kým to spracuje. Tak sme za ním nakoniec ani nešli. Fotografa a DJ nebudeme mať, lebo máme malú svadbičku a hudbu nám zabezpečí kamarát.
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby čo sa týka kaderníčky juk na moj album. Bola som maximálne spokojná. Vlasy som mala po plecia, ostatné predlžované
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka_9 Peter je strašne fajn. Určite si dobre vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka_9 ja som mala pana Vargu a mam na youtube zverejnene nase videa ;) pozri si tu pod mojim fotoblogom v starsich prispevkoch najdes my sme nie ze 100% ale milion % spokojni s jeho pracou :-) mal teraz inak velmi vazne zdravotne problemy takze cca mesiac tusim stal s pracou..vsetko len preto lebo si neda povedat a nezlavni svoje pracovne tempo zial maka maka ako "fredka" a potom to cele dopadne tak ze nevesty nadavaju ... kazdy vsak aj iny vkus mame takze my sme spokojni inym ludom sa to pacit napriklad nemusi ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ste sa tu na kadernicku pytali ja som mala svoj den v Palarikove a aj kadernicku tam je sikovna pokial chcete ja mam ulozene jej ucesy ktore robila ci uz nevestam alebo na plesy v pc a na mail vam mozem poslat ;-) len ma tu vymenujte do tejto temy uz malinko chodievam,vseobecne fungujem na konikovi viacej :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte potrebovala by som poradit neakeho fotografa,kameramana a dj okoli nz alebo priamo z nz s ktorymi ste boli spokojne??dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka @claudibaby Baby, citam si tu trosku spätne problemiky a kedze mam uz po svadbe, mozem Vam s kludnym svedomim poradit perfektne kadernictvo aj s kadernickami. My sme mali rezervovane na moj den dve kadernicky, aby nas stihli vsetky skraslit (ja, mamina, dve moje sestry a jedna sesternica a svagrina)...Je to salon Rebecca v Novych Zamkoch...uces bol uzasny, moj svadobny vydrzal do stredy, potom som ho zial musela uz zmyt, inac by este asi vydrzal aj dlhsie a to som nespala posediacky he he...aj baby boli moc moc spokojne...este nemame fotky, ale az budu, mozete si ucesy aj pozriet :-)
Odpovedať
@blondiee83 vazne?ja som si este nikoho nerezervovala lebo som si stale nebola ista a hlavne tam ani velmi nikoho nepoznam:)dakujem teda za tip asi sa tam pojdem objednat, este pozriem tvoje foto ale kedze si mi poradila aj kapelu dobru tak urcite mas dobry vkus:) tesim sa na tvoje fotky:)
Odpovedať
@blondiee83 Ďakujem za tip na ten salón, určite sa tam pôjdem pozrieť....a ktorá to že skupina je taká superná, že ešte aj 80-ročná babka si ju vychvalovala???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby potrebujem poradit medzi dj mi Rudolf Sladecek alebo Dj rOBERTO TIEZ ZEVRAJ S vELKEHO Kyra nate s nimi skusenosti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby a maju aj v NZ niejake pekne svadobne topanky? neviete poradit.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka asi ani nie :-/ alebo som tu obuv este neobjavila......
Odpovedať
@tatarida hm tiez si myslim ze nic svetoborne, teda v jednej viem ze boli, tam som si kupila cierne spolocenske a rovnake mali aj biele ale smykaju sa mi strasne.ale nechce sa mi behat zase po vsetkych obchodoch:(
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka a kde je ta jedna??? nizke som kupila v deichmane (ale aj to v nr) a predpokladam ze v nich stravim velku cast toho dna ale zisli by sa nejake este aspon na zaciatok :-)
Odpovedať
@ewinecka Ahoj Evka, ja som robila v obuve a viem, že svadobnej obuvi niet v celých Zámkoch a tak som vždy posielala zákazníčky do talianskej obuvi na M.R.Štefánika, tam má jedna pani maličký obchodík s ponožkovým tovarom a tam skoro v susedoch je tá obuv....Sú veľmi milý, majiteľa tiež poznám, ale mávajú len na vysokých opätkoch...pokiaľ Ti to nevadí, skús sa tam pozrieť...jedine tam majú v ponuke biele topánky a nie jeden kus...
Odpovedať
baby nevedeli by ste mi poradiť priestor na svadobnú hostinu najlepšie aj s ubytovaním? Môže byť v NZ alebo okolie.
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Skupina sa vola Alfa band....ale musim upozornit, ze hraju skor moderne ...cize ak chce niekto typicky svadobnu skupinu, bol by sklamany...u nas sa starsi trochu stazovali, ze polky bolo malo...ale nezabavil sa len ten, kto nechcel...cize odporucam
Odpovedať
@tatarida ahoj neviem ti teraz povedat jej nazov, je to taka mensia obuv, tak vzadsie maju spolocensku obuv a mali tam aj par svadobnych a kabelky tam este predavaju. ale neviem nebol tam velky vyber takze neviem ci tam nieco najdem.
Odpovedať
@claudibaby ahoj ano chcem vysoke, kupila som si cez net aj balerinky ale urcite potrebujem aj vysoke, skusim sa tam pozriet vdaka:)
Odpovedať
@marys32 my budeme mat hostinu v Grand hoteli a tam sa da vybavit aj ubytovanie pre hosti. v okoli nepoznam nic ine:)
Odpovedať
Profilova fotka
@marys32 ahoj, v nz je este hotel hubert, len ten je trocha na okraji mesta (nedaleko osramu) :-)
Odpovedať
@sandra1201 ahoj, tito 2 DJ vedia hrat aj madarske pesnicky? robia zaroven aj starejsieho alebo nejaky program? kolko si asi pytaju diki
Odpovedať
Hudobna skupina dinamic duo, hraju madarske a slovenske pesničky a aj anglicke tušim... hraju aj na želanie, su dobry a to nie su ani drahe.My sme sa zabavali dobre a vrelo ich odporučam.
Odpovedať
Baby, potrebovala by som poradiť, budeme mať slovensko-maďarskú svadbu a problém je v tom, že živé kapely so skutočne dobrým hladom spievajú buď len po slovensky, alebo len po maďarsky...Bolo by to hlúpe keby sme mali 2kapely na svadbe a kým by jedna oddychovala, zatiaľ by spievala druhá???? :-S
Odpovedať
@claudibaby však skús tychto DinamicDuo maju aj web stranku pesničkami a z videom.
Odpovedať
@annamarii Ďakujem, ale ich poznám a ona bohužiaľ nemá vôbec dobrý hlas a tie pesničky kde má ona sólo sú bohužiaľ otrasné :-( ....On má dobrý hlas....no škoda.... :-(
Odpovedať
HMMM škoda , si prva od koho počujem toto nam dal Berek na nich referencie,a aj sme milo boli prekvapeny ale tak nie sme rovnaky. :-)
Odpovedať
@claudibaby ahoj a nechces tych alfa band?inak bola som v tom obchode s topankami co si pisala - bol to totiz ten isty ktory som si myslela aj ja, jedny sa mi pacili, mozno ich vezmem aj ked sialene vysoke:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?