Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby A Luboš Borik? Robí krásne fotky
Odpovedať
@z.junasova Ďakujem, ale už má na náš deň portrétne fotografovanie
Odpovedať
@hanulienka ahoj, aj my budeme mat v juli svadbu :) kto je ten druhy najlepsi fotograf a kedy mas ty termin svadby ?
Odpovedať
/claudibaby nie je problem v case netu a googlu najst si fotografa - kameramana, ktori robia ako hovoris krasne fotky: - staci dat vyhladat : fotograf ,kameraman, svadba NZ, Ba, Trnava a uvidis ze najdes tolko odkozav az budes prekvapena... ako aj zu na mssk vo firemnych albumoch si ukazky prac firiem z regionov, ktore su pre teba zaujimave z hladiska vzdialenosti.. staci viac hladat
Odpovedať
@smutnucky Ja viem že nie je v čase netu a google nájsť si fotografa a kameramana, lenže vieš, keď už máš vypísané dve A4 listy s fotografmi tak si teraz vyber bez referencií že ktorý z nich je ten naj a ktorý bude ochotný aj pricestovať...tu nejde o to, že sa mi nechce hľadať, naopak celé dní som na nete a hľadám, ale problém je vybrať si toho správneho so super prístupom!!!Takže k tomu asi toľko a čo sa týka návodov na použitie mi ich nemusíš písať, ja mám svoj vlastný rozum!!!
Odpovedať
@claudibaby ahoj skoda ze ti to nevyslo s fotografom martinom zikavskym, je to moj priatel:)a tiez budeme mat svadbu vyzera to tak ze v aprili. hej niektore terminy na buduci rok ma uz obsadene, skoda:(tiez mame problem zohnat dobreho fotografa, nahodou vcera som nasla jednu fotografku ktora sa nam paci takze mozno si ju objedname. ak sa smiem spytat, kedy budete mat vy svadbu?mozem ti dat na nu link ci by sa ti nepacila.
Odpovedať
@ewinecka Ahojky Evka, takže blahoželám aj Tebe k zásnubám, mám z Vás radosť!!! Aj mne je to strašne ľúto, že to dopadlo takto, ale keďže Tvoj drahý je komunikatívny a samozrejme profesionál tak nám vlastne navrhol variant, pre ktorý sme sa aj rozhodli, lenže u nás je všetko tak komplikované.... :-( My chceme mať svadbu 12.05. ak všetko klapne ako má, ale mám pocit, že sme sa neskoro pustili do príprav...Ak by som ťa mohla poprosiť poslala by si mi link na tú fotografku do IP???Ďakujem
Odpovedať
@claudibaby a hladas len z NZ .. kolko max km moze ten fotograf byt?
Odpovedať
@keira Nemusí to byť len NZ....do tých 100KM...viac nie
Odpovedať
Ahojte, predavam svadobne saty, som z NZ, ak ma niekto zaujem, ozvite sa ;-)
Odpovedať
@mauricius11 Ahojky, sú krásne, len škoda že krátke :-(
Odpovedať
@claudibaby ahoj, aku mas vysku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
...a predavam aj francuzsku svadobnu vestu+kravata+vreckovka ;-)
Odpovedať
@mauricius11 178cm + topánky
Odpovedať
@claudibaby aha, tak to by ti boli ozaj kratke...
Odpovedať
@mauricius11 Veď práve, veľká škoda lebo sú nádherné...nevieš mi aspoň poradiť nejaké salóny kde majú aj také väčšie čísla???
Odpovedať
@claudibaby ja som ich kupila v salone michell v NZ, mozem odporucit, dobre ceny a sluzby :-)
Odpovedať
@mauricius11 Ďakujem :-)
Odpovedať
ahojte baby, ma niekto skusenosti so svadbou v berku v NZ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka citala som na FB gratulujem :-) tvoj Maťo je proste skvelý a chválim ho kade chodím :-D :-p čo sa svadobných šiat týka ja som obehala cele Levice,Nitru,NZ a nezohnala som to čo som chcela nakoniec mi pomohol internet a risk ;-) ja som strašne malinká a chudá a dokonca mi jedna pani v jednom salone povedala ze najskor nech idem na plastiku pŕs a až potom nech sa vydavam lebo saty nezozeniem !! takze ak nosite cislo konfekcne 32/34 kludne sa ozvite akurat ze ja som bola netradicna nevesta v zlatych satockach x-)
Odpovedať
@trdielko149 ahoj, dakujeme:)ja si nasjkor chcem popozerat salony v BA, mozno NZ a ked nezozeniem tak budem patrat po nete alebo si dam usit a takuto malinku velkost nemam takze to budem mat asi podstatne lahsie :-)
Odpovedať
ahojte baby mohli by ste mi poradit ci je v NZ niejaka miestnost vhodna na svadbu cca pre 80 ludi okrem Berku a Grandu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka jedina vhodna okrem tychto dvoch je Royal, je to az do 150 osob a cenovo velmi pristupne aj ked podstatne starsie. Velmi mily majitel, cokolvek si mozete zabezpecit sami! :-) Takze my budeme mat tu!
Odpovedať
@tatarida vdaka moc pozreme sa na to:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka ahoj, ja by som ti poradila CK na nabrezi. nas bolo 70 a tam sme mali hostinu ... bolo super :-)
Odpovedať
@rybiicka hej CK uplne som zabudla, tam sme boli 2x na plese, vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka ano ano aj Ck, len neviem ako je to tam s jedlom a obsluhou :-/ ale zabezpecit sa to urcite da .-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ja som bola na svadbe v Zamkoch v skolskej jedalni (neviem presne ako sa skola vola, ale je rovno oproti nemocnici)... a vobec to tam nebolo zle.... v pohode sa to tam dalo a zmesti sa tam aj 100 ludi ;-) ... a svadby tam byvaju dost casto, lebo to mame hned za zahradou, tak kazdy vikend tancujeme na balkone :-D ... ja osobne som tiez mala svadbu radsej v restike, ale tak mozno ta skola niekomu pomoze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatarida v CK zabezpecuje jedlo aj obsluhu p. Krizan, co tam ma ten bar. da sa s nim dohodnut uplne v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete mi odporucit v zamkoch dobru nechtovu dizajnerku? chcem len upravit a nalakovat vlastne nechty a potiahnut gelom. diiiky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?