Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
xtinakc: jeej, tak to je sranda. V Corku mi zije kamaratka (tiez slovenka) a nedavno porodila babenko. Kedze som krstna, tak sa tam budem vyskytovat castejsie :-) Ako si to myslela s tymi satami? Ze pockas az do konca roka a skusis az v Londyne? A mas nejaku alternativu, keby si si nahodou nevybrala? Ja ani totiz neviem ako dlho dopredu si musis zajednat saty na SK. Ci staci len nejakych par mesiacov pred svadbou. Lebo viem, ze vela dievcat casto smutne konstatuje, ze im saty uz niekto vyfukol a tak. Taktiez si myslim, ze ak je model nie velmi popularny, tak to asi dlhsie trva :-S Ach jaj :-( S tou vyzdobou si to vyhrala :-) ja ju budem asi riesit s tou kamoskou az nejak tesne pred svadbou. Ako sa ti podarilo dostat sa domov az na 2 mesiace??? Jaaaj, ja by som si tak zelala mat co i len 3 dni viac :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69: Ved to je prave dovod, preco asi radsej poziciat, ako kupit. Aj ked vela znamych mi odporucilo vrazit do kupy a predat do salonu. Coho sa ale obavam, lebo akonahle ich poskodis, tak ti ich nevykupia. Dokonca moja kolegyna Polka ich predala o 250Eur drahsie, nez ju stali celkovo. Mno co uz - kto umi , ten umi :-D Tie saty su sice drahe, ale je to presne moj sen. Radsej si odpustime drahe vyzdoby a prehnane dekoracie ... Napokon vraj pozicovne je max 500 Eur. Vydavam sa len raz v zivote a ked si predstavim, ze do coho (nezmyselneho) clovek pocas zivota investuje ;-)
Odpovedať
tak ja na šaty ešte nemám vyhradené peniažky, v podstate ich nemám vyhradené ešte na nič, okrem školného, čo mi treba zaplatiť na zápise v septembri :-( , nad rozpočtom svadby sme síce rozmýšľali, ale neurčovali koľko papierikov na čo bude treba, ale asi viac ako 500 € za šaty nebudem ochotná dať, jedine, že sa mi budú neskutočne páčiť, tak už sa obetujem ;-)
Odpovedať
a inak, práve ma napadlo, aký štýl oznámení sa Vám páči? mne sa strašne páčia medvedíky, ale bohužial ich musime zamietnuť, lebo mi drahí povedal, že sa to k našmu "pracovnému postaveniu" nehodí, a že ked to dá kolegom v práci, priateľom a známym, tak sa nechce v niektorých situáciach trápne cítiť, a dávam mu za pravdu, tak mi ich budeme mať zrejme úplne jednoduché, naboku nejaké dve spriaznené srdiečka a to je všetko...., nepoznáte nejaké pekné a zároveň decentné oznámenie? a čo sa páči Vám?
Odpovedať
Mne sa strašne páčia s reálnymi fotografiami oboch. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Takéto si už robím :)
Odpovedať
my sme nad takými s fotkami tiež rozmýšľali, ale už ich ma použilo viacero ľudí v našej rodine, min. 5 takýchto oznámení doma už máme, na ktorých majú spoločnú fotku, takže sme z toho zišli:(
Odpovedať
ahojte...teda, sa to tu riadne rozbehlo. Nejak teraz nestiham pisat, tak sa len pridam do pokecu o oznamkach. My planujeme taketo nieco (dufam, ze nam to bude niekto vediet vyrobit - nechceme ziadnu zmenu na nich, samozrejme okrem nasich foto :-D ) Muci: cmuka...mame hodne podobne vybrate x-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... jajar: to neva, ze uz malo kopec ludi oznamko s fotkou...ono je kazde to oznamko ine a tieto fotkove su fakt kraaasne. Ja by som to len kvoli tomu nerusila, ze v rodine ho uz niekto mal. A nech, je to predsa vasa svadba ;-)
Odpovedať
caute ludkovia, pisem tu lebo celkom realne rozmyslame nad tymto datumom :-) nemame este nic zajednane, akurat tento vikend planujeme obehat nejake svadobne miestnosti a nieco si zarezervovat, viete poradit?? som z Novak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, holky! antigua: mam pocit, ze v ZA maju saty San Patrick v salone Kristina, len netusim, ci konkretne tie modely, o ktore mas zaujem...kukni na nete nejaky kontakt... mimka: tak ja som pozerala presne to iste oznamko, co ty :-) a mooooooc sa mi paci...ale kedze ma oznamko na starosti drahy a mame este more casu, uvidime, co nakoniec bude...ale mame dost podobny vkus, tak sa hadam dajako dohodneme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj suzie.h, dakujem za radu, obzriem to. jajar1: ja si tiez myslim, ze to oznamko s fotkou je dobry napad :) cim jednoduchsi podklad a text, tym krajsie. Napokon si ho clovek moze vyrobit aj sam. Ja sa budem trapit s vyrobou oznameni tiez (ehm, teda zapriahnem aj nejake kamosky, hihi :-D )
Odpovedať
Moje dva návrhy oznámení sú už na svete, len ma mrzí, že nemám farebnú tlačiareň, aby som Vám ich mohla ukázať :( Presa len by som to mohla skúsiť vytlačiť aj v čiernobielej. Budem potrebovať poradiť, ktoré sa Vám bude páčiť viac, lebo nám sa páčia zatiaľ obe, len sa mi tak zdá, ak takto budem pokračovať každý deň jeden návrh :-D :-D :-D To asi nebude dobre :-D :-D Miminček: Ja som pôvodne z Prievidze: Takže sála buď klasika: KD Prievidza, Nováky, Kanianka, Handlová, alebo ďalšie: Kaštieľ Afrodita Čereňany, na Bojnickom zámku sa dá, Stanley´s cafe Prievidza, Rekreačné stredisko Púšť, Reštaurácia Stejk dom Lesopark, Hotel Kaskáda Bojnice, Hotel Slavia Bojnice Nový hotel Praque v Prievidzi, SOU v PD elektrotechnická má veľkú sálu menšia svadba napr. Bojnický vínny dom,... atď
Odpovedať
Pre zmenu potrebujemm radu ja. Prosím Vás holky pozriete si môj album a poraďte mi. Na konci som vložila 6 štrasových setov, čo sa mi najviac páčia, ale neviem sa rozhodnúť. Chcem, aby sa hodili k šatám a neviem si vybrať. Poradíte? Prosíím :-) :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
muci: všetky sú pekné,ale podľa mňa ak chceš s červenými kamienkami tak jednoznačne 3, a ak iba čistý štras, tak 1, ale najlepšie to je vidieť na krku, lebo na každom krku to ukáže ináč ako na obrázku
Odpovedať
Profilova fotka
Niektore su velmi prehnane, ale inak suhlasim s jajar1. Cislo 1 a 3 su fajn ;-)
Odpovedať
Aj mne sa tie páčia najviac, len teraz vybrať jeden. Najradšej by som si kúpila oba :) Neviem sa rozhodnúť, počkám asi ešte na ďalšie :-D Baby kde ste, veď ja mám dilemu :-D :-D Mať tak moje problémy, čo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69: a akej farby mas ine doplnky? Kyticu, partnerova kravata, vyzdoba saly, popolnocne saty? Lebo ak tam mas niekde cervenu farbu, tak by som sla do toho cerveneho, cize 3., ak ale nechces kombinovat farby, tak by som volila c. 1. Ja som skor konzervativnejsi typ. Vzdy to hodnotim aj podla toho, co chces aby bolo povsimnute ako prve :-D A taktiez, az tvoje saty su viac komplikovane (vela cipky, volanikov a tak) tak by som volila decentnu bizu. Potom zalezi aj od ucesu. Cim jednoduchsi, tym vyraznejsie doplnky. A taak ;-)
Odpovedať
Ešte raz posielam adresu albumu. Je tam všetko aj čelenka, ktorú už mám doma, takže by sa to malo hodiť aj k nej. Je tam aj účes aký chcem, je tam všetko, tak môžeš zvážiť pre a proti :) Ale tá 3 asi. :-D :-D Adresa albumu je: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
prepac, som si nevsimla predtym :-( ale to je asi tym, ze pomimo pracujem :-D ... mrkla som na ten album. Myslim, ze ten nahrdelnik c.3 je velmi pekny a urcite by som si ho kupila. Hodi sa ti takmer k vsetkemu a urcite bude krasne ladit so satami ;) sup, sup - kupuj :-D
Odpovedať
ja som tvoj album pozerala už predtým,takže som vedela, že maš všetko ladené do červena, aj mne sa tá 3 veľmi páči, len si dávaj pozor, aby si to potom s tou červenou neprehnala, ved vieš, že biela farba by mala byť symbolom nevesty (akože čistota:)), a ak sa nevieš rozhodnúť a máš peniažky na obe, tak si kúp obe, a k svadobným šatám si daj 1 a k popolnočkám 3, lebo vieš, predsa len iné farby si oblečieš, aj sa k nim doladíš aj inokedy, ale doladiť sa dobiela, to je jedinečná príležitosť, na iné oslavy, večierky, plesy, svadby a podobne sa už biela nehodí,lebo tam už tú "čistotu" prenechávaš napr.inej neveste, takže taký môj názor...
Odpovedať
moja budúca svokra, ked sa vydávala mala nebovo modré svadobné šaty, a hovorí,že to dodnes ľutuje,lebo biela je biela...to len ako PS:)
Odpovedať
no, aj nad tou obavou, aby som to neprehnala, som tiež rozmýšľala a keďže ešte zohľadniť treba aj pribratejšiu postavu a väčšie prsia, tak asi by sa mi viac hodil ten prvý. Ten by mal opticky zužovať, keďže je do V. Jajar: No peniažky sa míňajú a míňajú a k popolnočkám už retiazku aj náušničky mám. Takže ten 3 budem musieť oželieť a objednám si ten 1. či? :-D :-D :-D Zabite ma :-D :-D
Odpovedať
muci: tak daj ten prvy. ;-) Jednak ti to urobi krajsi vystrih kvoli prsiam a tiez ho vyuzijes viac ako ten cerveny. Ten by si zase len k tej cervenej alebo bielej mohla ladit.
Odpovedať
Ahojte, mozem sa pridat? aj my planujeme svadbu v juni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak vy ste sa rozpisali .. ja radim si kupit saty ak mate moznost za dobru cenu. Ja planujem si kupit cez internet a potom ku krajcirke ich dat upracit na mna. Ale este nemam vybraty presny stil. A co sa tyka oznamok. Ja sa chýstam si navrhnut sama a potom ich dat talcit. Ale na to mam este dost casu. A doplnky si budem kupovat tu v zahranici. A cosi budem mat pozicane od svagrinky, ktora sa vydavala minuly rok. A nhrdelnik by som volila podla typu stiat, ked su s vystrihom tak podlhovasty a ked je rovny korzet tak okruhly. Viete aby to vyniklo. A chcela by som sa opytat ci rozmyslate aj nad rukavickami. Mne sa osobne nepacia.
Odpovedať
Ja uz mam saticky kupene :-D a k nim planujem nejake pekne nausnice .. najlepsie nejake vyraznejsie a ziaden nahrdelnik ani rukavicky neplanujem.. iba zavoj do kostola a na fotenie.. a potom by som chcela vo vlasoch zive ruze.. len sa obavam ci mi nezvadnu ci radsej si nemam kupit nejaky ozdobny hreben do vlasov..
Odpovedať
antigua: no dva mesiace sa podarili vdaka tomu ze som dala vypoved a nova praca bola slubena az o 2 mesiace tak som zdrhla domov... co sa tyka tych siat tak ak nekupim v londone tak si hadam stihnem zaciatkom roka poziciat v nejakych salonoch na SR... aj tak novym rokom pridu nove saty... tak nechcem riskovat ze by som potom lutovala :))) co sa tyka tych oznameni s tymi fotkami... tak jedna moja kamoska mala take oznamka a vyzeralo to strasne... totiz oni sa odfotili sami v takej divnej poze s bundami a ruksakmi na chrbte ze to vazne spolu neslo.... ja som za nejake jemne a jednoduche oznamka...
Odpovedať
Ahojte yoplait: Vítam ťa medzi nami. A teda ako je prosím ťa možné, že už máš šatočky, to tu teda nemá ešte ani jedna a je nás tu hodne :-) kaculiatko88: Ja som si oznamká navrhla tiež sama a plánujem si ich dať len vytlačiť. Budem mať síc rovný korzet, ale vraj by mi ešte okrúhlejší náhrdelník pridal na váhe, a to nechcem v žiadnom prípade, tak preto radšej podlhovastejší do V. xtinakc: Na tých mojich oznámkach navrhovaných sme sa tiež fotili sami a dúfam teda, že to až tak strašne vyzerať nebude. Mám ich už v albume, tak môžeš posúdiť.
Odpovedať
mucinka69 - to bola uplna nahoda a laska na prvy pohlad :-D :-D (inak foto siat mam v albume) inak odporucam tuto stranku - http://www.preownedweddingdresses.com
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... Podla mna by si si mala vyskusat obe typy nahrdelnikov a potom sa rozhodnut. A ja osobne neodporúcam zive kvety do vlasov lebo rychlo zvednu a kvetinarky to riesia ze do ucesu odporucia malu ampulku s vodou ale tam je riziko ze sa voda bude pomalicky vylievat.
Odpovedať
No kde ste všetky? Čo je s Vami? Žiadna nemáte nič nové? Všetko po starom? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?