August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme mali zaplatenu salu celkovo tobolo 300eur za salu a obsluha az do rana ..za to sme si museli sami kolace rozdavat lebo sme neplatili nic za to ze sme si ich doniesli ..ale za kazdu flasu otvorenu nasu sa platilko stuplove..aj nealko...........
Odpovedať
ahojte lea, hamptonka, aj my platime za salu. tu na vychode toto je dost nadvyseny rozpocet lebo ziadna ina sala taketo nieco nema extra zauctovane, teda ten hotel vychadza vdaka extra cene za obsluhu podstatne drahsie ako saly na okoli. Su to cisti amateri, veduca je od marca a na vsetko sa pyta casnika, uctovnicka urobila takyto kiks. dnes sme tam boli a rozisli sme sa s tym ze mozno zrusime u nich svadbu...co dodat absolutne ziadne komunikacne schopnosti, zakaznici su tam na to aby im vyhoveli a nie oni nam, cele je to na hlavu. ked by som mala extra 2 tyzdne tak to ihned presuvam inde, len 2 tyzdne co mame do svadby je dost malo.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my platime prenajom miesta 330 ale v tom je len do polnoci obsluha.my sme vsak na rozdiel od biancy2 mali od zaciatku rozpocet jasny a vedeli sme do coho ideme. nastastie vcerajsie doladovanie s manazerom nas uistilo,ze sme volili dobre.na kazdy dotaz prisla pohotova odpoved a referencie su tiez len kladne.bianca2,drzim palce pri akomkolvek rozhodnuti ale riskovat nanovo salu tak neskoro je asi blbost.
Odpovedať
dik baby za podporu, ste zlate. asi tam ostaneme, do svadby uz je kratko. s vedenim uz viac komunikovat nebudeme, aj tak to tam vedu casnici, dobre nie? :) viete ja nie som narocna, ale uz mii urobili tolko kiksov od marca ze toto je uz len ceresnicka na torte, kde moja trpezlivost s nimi pretiekla. Takze Hotel Hradok pri Roznave fakt nikomu neodporucam pri sucasnom vedeni. ale uz som sa ukludnila a na svadbu sa tesime. mame take zlate baby vyzdoba - Farebna Nevesta z BB, robia krasnu vyzdobu, urobia nam aj obrad vonku cerveny koberec, slavobrana, vyzdoba lavic, stojany s kvetmi, bude aj ziva hudba - ludova - a namiesto svadobneho pochodu zahraju a zaspievaju Pomaly ma vedte....aj rodiny sa tesia a my s nimi. uz mam za sebou aj skusku make-upu a ucesu a pridu obe ku mne domov v den svadby tak nemusim nikam chodit, som velmi rada. a mame super kameramana z Roznavy, pozrela som si 2 dvd od neho, bolo to krasne.
Odpovedať
my zvazujeme svad cestu Dominikansku, pozeram cez Airstop, maju podla mna dobre ceny, je to predaj od nemeckych CK. 2 tyzdne v DR aspon 4 hviez, all incl. za 1300 eur/os. cca, 3 tyzdne za 1500 eur cca. odlet z viedne. pozerala som aj maledivy, tie vychadzaju viac, tak este uvidime co nakoniec vyberieme.
Odpovedať
ajoj bianca neboj vsetko dobre dopadne :-) a s alskou budes spominat na svoj svadobny den :-) :-D aj my nad DR silne rozmyslame a pozerame ponuky lebo zatial este do nasho terminu daleko :-| ale aj tak sa uz velmi tesim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme do karibiku na 2 tyzdne od 4. septembra a na spolocnost sa vola Carnival
Odpovedať
Profilova fotka
taaak a mame to od piatku za sebou aj my :) vsetko dopadlo fajn, pocasie nam prialo, hotel nesklamal nase ocakavania, obsluha prijemna, obrad vonku velka romantika... drzim vam kocky palce,nech vam vyjde tiez podla predstav,,, :-)
Odpovedať
blahozelam Lea!!!! tesim sa s tebou, verim ze aj nam to tento vikend vyjde vsteko super :)
Odpovedať
Profilova fotka
bianca2, drzim palce a uzite si to ----- treba to cele vnimat a pocuvat aj ludi,ked Ti budu gratulovat .... ja som sa uzasne bavila,vela sme tancovali, jedlo odskusala ale z kolacov som mala az doma, z torty vobec a pritom mala 4poschodia.
Odpovedať
dik lea, velmi sa tesim, uz len 2 dni ani sa mi verit nechce :)
Odpovedať
Ahojte kocky, takze aj nas sa to s mojou polovickou blizi, naozaj uz len 2 dni a ideme na to, len mam obavy z pocasia, bohvieako nam nehlasia a my mame fotografa bez ateliera ;-( neviete poradit kde v BA sa da vnutri fotit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj matulka, my sme mali svadbu 15.5. a tiez sme nemali bohvie ake pocasie, fotili sme sa v eurovei a potom aj zopar zaberov vonku v Starom meste ked neprsalo, ale fukal nam strasen silny vietor, takze ta eurovea by bola myslim fajn, maju tu kocky odtial fotky, potom sme sa este fotiliaj v restike v Dunajskej Luznej, taky vycsi areal to bol cize sa dalo. No my ideme akurat kamaartom na svadbu tiez teraz v sobotu a oni idu do eurovei sa fotit ak bude skaredo :-) Pripadne ma este napadlo muzeum dopravy, len tam musis pri vstupe zaplatit 33eur za sv, fotenie, ale v pripade uplne zleho pocasia aj to je lepsie ako nic.
Odpovedať
ahoj zuzikka, dakujem za tipy. v eurovea sa da aj vo vnutri fotit? netreba tiez nejake povolenie? podla predpovede to snad nebude az take zle, ale ja som radsej pripravena na vsetko. ja som povodne chcela fotky na devine, ale tento vikend tam maju byt hradne slavnosti, tak sme to zavrhli.
Odpovedať
my sme boli aj vnutri urobit zopar fotiek a v pohode, potom mame z okolia eurovei, kym neprsalo. A nikto si nic nepytal od nas, pokial sa nefotis priamo v obchodoch myslim ze je to v pohode. a bola by to strasna nahoda keby vas v tej obrovskej eurovei niekto nacapaql ako sa fotite...a jedna kocka ma fotky aj s najvrchenjsieho poschodia, ako je ta presklenna strecha a aj z garazi a vyzera to dobre :-) Ja tiez dufam, ze nebude az take zle pocasie, lebo kamarati maju svadbu vonku :-|
Odpovedať
Baby tak už zajtra je ten náš deň.. juuu už budem pani :-) všetkým nám prajem vela šťastia do nového života, nech sme šťatsné a milované celý život :-) Snáď nám výjde aj počasie
Odpovedať
zuzikka dakujem, mozno to vyskusame aj s fotenim vo vnutri eurovei ;-) veru shasenka, zajtra nas caka velky den, dufam, ze si to vsetko naplno uzijeme :-) a veru, nech sme stastne a milovane nasimi muzikmi :-)
Odpovedať
no baby teraz som sa len vrátila domov :-| unavená ako pes, výzdoba v poho ale 1 dodávatel to trošku prešvihol a čakali sme ho 3 hodiny.. strašneeeee... teraz idem do sprchy a o 6 ráno vstávam :-| tak prajem všetkým zajtrajším nevestičkám vela lásky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, hlasim, ze nasa svadbicka bola nadherna, vsetko vyslo podla planov, vssetkym sa pacilo a nam pomaly tiez dochadza, aky to bol krasny den.
Odpovedať
cingi srdecne blahozelam, ako vsetkym, teraz uz manzelskym, parom, ktori mali svadbicku tuto sobotu. ja mozem tiez napisat, ze nam bolo velmi fajn, aj ohlasy od hosti su plne chvaly, takze veelka spokojnost radost, vytesujeme sa, teda hlavne ja ;-) z kazdej fotky, ktora sa k nam od kamaratov a rodiny dostane. Aj pocasie nam nakoniec prialo a neprsalo :-) Vsetkym novomanzelom zelam vela vela laaasky
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja som sa az dnes dostala na net, svadba bola krasna, co dodat, vsetci sme stastni :) este napisem podrobnejsie.
Odpovedať
ajojte baby konecne som sa dostala k foto a prave sme si vytvorili aj svadobny album. sice neskor ale predsa :-D
Odpovedať
krasne fotky Monika, blahozelam! my sme dnes dostali video zostrih zo svadby, juj velmi sa tesim :))))))) na tyzden nam ma prist komplet foto aj fotoalbum.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, 8-) tak ako si uzivate prve manzelske tyzdne? :) u nas sa nezmenilo nic vyrazne, zili sme spolu aj predtym. dovolenku mame uspesne za sebou. nedavno som konecne dala aj svadobny album sem, tak mozte mrknut.
Odpovedať
no super.akurat,ze stale volam manzela priatel a niekedy uplne zabudnem,ze uz sme manzelia.a vzdy mi je tak lepsie na svete ked si spomeniem:) dovolenku sme neabsolvovali kedze som 3 dni po svadbe ochorela ale tak na buduci rok sa to snad podari. a inak nic vsetko po starom,kazdy den pozeram fotky a tak:)
Odpovedať
ahojte, my tiez super, tiez sme pred svadbou spolu byvali, takze sa nejak nic nezmenilo az na tu zmenu priezviska u mna, ale uz si zvykam :-) . svadobnu cestu uz tiez mame za sebou, bolo uplne fajn :-) lea231 zistila som ze som vase fotocky uz pozerala, len ste ich tam este vsetky nemali, su velmi pekne, prirodzene, vysmiate :-)
Odpovedať
baby a uz mate zmenene vsetky doklady?ja nemam nic nechavam to az na januar ked pojdem domov.dufam,ze nebude pokuta.ja vlastne stale pouzivam stare meno jelikoz nemam ziadny doklad s novym.aj v robote sa stale podpisujem starym.tak neviem kedy vlastne zacnem pouzivat nove.
Odpovedať
Ahojky. Dlho som tu nebola aj ked som asi tuto temu zalozila :D Doklady este nemam akurat obcianku aj to na SK lebo zijem v CR.Tak co ktora sa pochvali z prirastkom do rodiny ?Kedy uvazujete mat deticky ?Ja zatial nic ale tesime sa ked uz budeme v ocakavani :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dokladiky mam uz vsetky nove okrem karticky poistenca... a este som nebola v orangei a v banke nahlasit zmenu... ale to ma hadam cas :-) byva sa nam spolu dobre, byvali sme spolu uz pred svadbou, len sme prespavali sem tam aj u nich a veci mal stale doma, ale teraz sme uz na jednom mieste. tento tyzden prerabame spalnu, ma nam prist skrina, tak sa tesim :-) a na bambuliatko sa tesime, ked zistime ze sa podarilo :-) ale nechavame to vsetko na nahodu a stastie, ako keby sme to mali silit a planovat a podobne :-) no uvidime, mozno prave tento mesiac najdeme na testiku vytuzene dve ciarky :-) a drzim palce vsetkym augustovym manzelom nech sa aj vam cim skor podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my by sme bambino tiez uz privitali,akurat sa mi pritrafili zdravot.problemy s chrbticou(od pond. nastupujem do nemocnice) a tak si musime dat pokoj. zatial sme skusili len pocas 1 mes. ale musime viac trenovat akonahle sa dam dokopy a doberiem lieky :( drzim palce , nech vam vyjde vsetko podla predstav... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?