August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
macinko321 - na margo toho,co som ti pisala v internej poste.. vies,je to trochu take divne,ze si sa na nieco strasne tesila a teraz to proste nieje tak.. ale urcite to poznas...
Odpovedať
je mi to take divne,ked mam doma hotove obrucky, su odlozene v supliku a mozem sa na ne akurat tak pozerat.. :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm, tak to je dost smutne, ze su nevyuzite. neboj, ved ono ten cas rychlo prejde a uz budes mat po tom ;-) . no katmi, mas pravdu, clovek po niecom tuzi, sniva, tesi sa na to, nieco sa pokazi, pride o vsetky svoje sny. boli sme s mojou laskou takmer 4 roky, ked som sa s nim rozisla, neklapalo to. sam potom priznal, ked sme si povedali, ze to znovu skusime, ze urobil vela chyb, bral ma ako samozrejmost. i komunikacia nebola najlepsia. ale uvedomili sme si, co sme robili zle, i to, ako vela jeden pre druheho znamename. Neviem si predstavit zivot s nikym inym, iba s nim. Ale snivat uz radsej nechcem, aby som opat nahodou o svoje sny neprisla.
Odpovedať
ani nevies aku pravdu si napisala.. ja to mam odkajziva takto..ani neviem preco..vzdy,ked sa na nieco moc moc tesim,tak to na prd dopadne,alebo sa to vobec neuskutocni... :-( tak som sa radsej naucila na nic sa netesit,ale da sa to niekedy??? akoby som sa nemala alebo enmohla tesit na to,ze sa ideme brat???? :-( no a vidis. aj tak to na figlajs dopadlo :-( :-( neviem,ako to mas ty s tvojim drahym,ale skuste sa viacej rozpravat...mys a vela rozpravame,niekedy mi povie,ze ci musim vediet vsetko,ale ano..musim.. je to lepsie.. potom vies,co mas cakat.. a na tu tvoju otazku,ze ako sa ho spytat,co hovori vlastne na sobas a svadbu ako taku... no co keby ste si sadli pri nejakej dobrej veceri alebo tak a skusila si nadhodit tuto temu??? vies,nepozam ho,aky je a ako reaguje na tvoje otazky, ked chces nieco vediet.. ty sama by si mala vediet ako na neho ;-) aj ked na druhej srane.. ja som s tym mojim 7rokov a tiez niekedy uz mi dochadzaju napady ako na neho :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no pri veceri asi ani nie. ono dalo by sa o tom porozpravat, keby som bola u jeho babky, bo tam suseda (kamoska moja) sa ide v septembri vydavat, tak mozno tak nejak to spojit v rozhovore jej svadbu s tym ako to on berie a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaj dnes mam tak krasne rano (teda az na to ze som vymleta na skusku...). co vsetko sa da dozvediet cez sms. nie je nad kraaaaaaaaasny pocit, ze vasa laska s vami pocita, ze i on ma sny, ktorych sucastou som i ja. :-)
Odpovedať
no vidis..tak napriklad.. to by bolo super ;-) budem ti drzat palceky.. nech to z neho nejak vytiahnes.. :-D a co si tak skoro vstavala?? eee to som sa ja este na druhy bok prevalovala :-D no vidis.. drzim palceky.. nech vam to vide.. vsetko bude ok,uvidis.. ;-)
Odpovedať
inak akurat som si vsimla,ze si tiez trafena do nechtov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nechty to je vaaaaaaaaaazne moje :-D . este mozno spravim nejaky albumik cisto vlasky a satocky spolocenske, na tych som tiez zavisla. a vstavala som tak skoro preto, ze som mala rano skusku o deviatej. len nejak sa mi podarilo vstat uz o piatej. ale to je dobre, stihla som prist o hodku skor do skoly a pohladat si lavicu s tahakmi xi xi. ;-)
Odpovedať
aha..no a mna m iklo,ze preco si tak skoro vstavala.. :-) ja mam tiez urobenenechty a neviem si predstavit,zeby som ich uz nemala.. inak my si dobre piseme :-D ja tebe cez den a ty mne vecer :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sem chodim aj viac krat za den pozret, ci si nepisala. no ja sice teraz nechtiky spravene nemam, bo sa mi zacali zase lamat - za vsetko moze zahrada :-( . tak ich aspon lakujem, vitaminkujem. ale je to pravda, ze sklenene pilniky na nechty su najlepsie, ine uz ani pouzivat neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
katmi inak preco ste si dali dalsi termin tak neskoro? dufam ze nevadi ze sa pytam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj katmi. co je s tebou? nejak si sem prestala chodit... uz mi aj take veci napadli, ci sa ti nieco nahodou nestalo... hmmm, snad to bude len pokazenym pocitacom alebo nedostatkom casu, ze si tu tak dlho nebola... ;-(
Odpovedať
ahoj.. akurat som ti pisala IP.. neprestala som sem chodit.. len.. kopec starosti..:-( a svadba zrejme nebude ani buduci rok... na jednej srane som z toho smutna a na druhej... :-( eh moja.. to je na dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuj to mi je velmi luto. ani sa nebudem pytat preco, lebo je to urcite tvoja sukromna zalezitost. len dufam, ze sa nerozchadzate. :-( .
Odpovedať
vies co.. asi sa aj.. ale to je uz moja iniciativa.. jedno je hlavne,ze ma asi pred 2mesiacmi... udrel... a odvtedy je to medzi nami uplne ine.. a este do toho aj vela inych veci... proste som zistila ze s nim nechcem byt..
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem kolko krat ta este od vtedy udrel, ale ozaj to neni dobre, keby mal byt neskor nejaky velmi agresivny k tebe alebo nebodaj neskor aj k vasim detom... ak sa hadate, netrap sa viac s nim. ako viem, ze to boli a ze by si mozno aj v kutiku dusicky chcela, aby bolo vsetko v poriadku, ale moze to byt len strata casu a nic sa nemusi vratit do starych dobrych kolaji, ak by si s nim ostala... :-( hmm, aj tak ma do toho v podstate nic
Odpovedať
nie nie.. to je v poho.. ja si rada vypocujem nazor aj z druhej strany.. a je to v podsatte pravda.. moj taky nazor je,ze urobil to raz a urobi to zas.. to po prve a po druhe som sa zas v piatok dozvedela jednu vec a skoro ma rozdrapilo od nervov ti poviem.. a ja toto uz znasat nemienim.. mam toho DOST!!!
Odpovedať
Profilova fotka
takze to asi skoncis s nim... kolko ste vlastne uz spolu a ako dlho planujete svadbu? uz boli niekedy taketo problemy ci to teraz sa akosi zmenil?
Odpovedať
hej.. som rozhodnuta s nim skoncit.. kolko? no uz 5rokov,ale aj predtym boli taketo problemy.. a myslela som,ze sa spamatal,lebo on sam navrhol svadbu.. a planujeme ju od minuleho roka od cca oktobra.. takze aj to ma dobre nasralo,ze on to navrhol, saty mam zajednane od 11/06 a potom mi povie ze to zrusime,lebo neviem co.. vies co? este teraz ked si na to spomeniem,tak penim.. ]-( a to nieje vsetko.. este kopec inych veci (jednu vyviedol napr v piatok) a to som sa uz total rozhodla,ze ja s takym clovekom nebudem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence... neviem este, ci sem patrim - nasu svadbu iba planujeme na leto 2008...ale ak nebude vadit, tak sa pripojim to: macinko 321 viem, ake to je, ked clovek tuzi a nechtiac sa tesi a ono to aj tak nevyjde...ja som po X-tych sklamaniach toho nazoru, ze sa netreba tesit...poznas to porekadlo "Priprav sa na najhorsie, cakaj to najlepsie a ber, co prichadza"? Ja som si ho upravila na "Priprav sa na najhorsie, cakaj to najhorsie a ber, co prichadza" - ak to bude pekne, aspon Ta to prijemne prekvapi, ak to bude zle, nebudes zaskocena...aj ked nie vzdy sa da na vsetko pripravit...ale aspon trosku to: katmi nehnevaj sa, nepoznam Ta, ale ja by som s clovekom, ktory ma udrel, viac nebola...uz by som mu nedoverovala...viem, ze je to strasne takze...pokracovanie v IP
Odpovedať
gaia - vobec nevadi,ze si sa sem pripojila, my budeme radi, pravda macinko? ;-) :-) ja som sa pre rozchod rozhodovala uz velmi dlho, priznam sa,neviem,naco som cakala, asi na to,co sa stalo potom (nastastie to nebolo to, co minule,ze ma udrel), ale toto ma tiez tak ranilo, ze doteraz,ked si na to spomeniem,tak mam nervy jak hovado.. dopisem ti do IP ked sme uz teda pri takychto veciach,ze si mi aj ty povedala..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nevadi, ze tu je dalsia osobka ;-) . hej gala, mas pravdu s tym porekadlom. tiez som si uz davno povedala, ze nebudem na to stale mysliet a cakat, co ma prist to pride. ale aj tak ono to nejde tak lahko nemysliet na veci po ktorych clovek v kutiku dusicky tuzi... no co uz, tesi ma ze sme aspon spolu a ze to klape zatial. dufam, ze to aj nadalej bude fungovat. katmi nebudem sa pytat co vyviedol, ale nech je to cokolvek, i ked ho nepoznam, podla mna si takyto clovek nezasluzi tvoju lasku a trapit sa kvoli nemu nema ziaden zmysel. a ze zrusil svadbu? no ja neviem, ked aj predtym vraj bol vselijaky, mozno zo zaciatku v tej svadbe vydel akusi zachranu vazho vztahu, mozno dufal, ze sa zmeni alebo ze aspon ty si budes mysliet ze sa zmenil... chlapi su zvlastni, nemozno ich odhadnut a sami sa nam zenam k nicomu nepriznaju...
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi u nas to tiez nebolo bohvieco...ale ja som si stale hovorila, ze ved to tak nemoze ist donekonecna - ze ten clovek predsa raz dospiet musi a uvedomit si urcite veci spravania sa...nemusel :-D :-D to: macinko321 sice o mne vravia, ze som pesimistka, ale podla mna to prerobene porekadlo je iba odrazom mojho realizmu :-D ...za pesimistku sa nepokladam, bojujem za veci dokonca dlhsie, ako to uz vsetci vzdaju...ale aj ja mam svoje hranice...stava sa mi hrozne casto, ze pride na moje slova - ze sa vyplnia...a je to o to horsie, ak su to prave take tie "cierne" myslienky...chcem byt na veci pripravena a mat pripraveny aj plan B...aj preto este nemame presny datum sobasa - potrebujem mat pripravenych viacero alternativ, ktore spolocne preberieme a vyberieme tu najvhodnejsiu...a vzdy tam budu "zalozne" plany :-D :-D :-D ...ale milacik povedal, ze to tak vidi na koniec jula, zaciatok augusta...tak som tu :-D
Odpovedať
caute moje pekne.. vcera som mala dovolenku,bola som vo viedni - tak polopracovne :-) gaia - tak to si presne vystihla.. ja som si to tiez do urciteho momentu myslela,ze ved raz musi dospiet k dacomu a presne - nemusi,lebo som zistila,ze on asi ani nechce alebo ako by som to povedala.. jednoducho ja viem,ze s nim buducnost nemam.. ja nepotrebujem doma chlapa,ktory nevie,co caka od buducnosti.. to mi prosim pekne takto doslova povedal.. ze on nerozmyslal co bude dalej.. a ked som mu polozila otazku, ze preco si ma chce teda zobrat,tak povedal ze lebo to tak chce... dobra odpoved,co? "uzasna".. ]-( vtedy som skoro vypenila.. ale uz sa nerozculujem.. :-) no ja si na tu moju svadbu este trosku pockam.. ale potom vam holky garantujem,ze to bude stat za to :-) CMUK.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi takže Ty si si včera žbrýlala :-D :-D (tak tomu hovorí moja mamuš) po Viedni...hmmmmmmm :-D dievčence, musím sa s Vami podeliť o moju radosť - včera sa mi ozvala kočena, čo bude mať svadbu tam, kde sme ju chceli mať my...juuuuj...ja som sa už dávnejšie pýtala na referencie a nikto sa mi neozýval :-S ...som taká rada, že sa mi ozvala, lebo som sa toho už pomaly vzdala a pritom je to pre nás to najideálnejšie z hľadiska prístupu, cenovej dostupnosti a krásy okolia toť ono :-D :-D :-D : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
gaia - no ano :-) aj ked polovica bola pracovna,ale potom som si to fajn uzila po obchodoch :-) a buducu stredu idem zas :-) kupila som si vcera kraaasnu kabelku.. lepsie povedane kabelu :-D lebo je taka vacsia azistila som,ze sa mi tam zmesti toho haba furu :-D ;-)
Odpovedať
ozaj ty nechces svadobne topanky? pozri ku mne do albumu.. alebo este lepsie pozri do bazaru,predavam ich..
Odpovedať
wau.. to je super.. tie priestory.. :-) ja som bola minulý piatok na jednej oslave na smolenickom zamku a tam som skonstatovala,ze tam mat svadbuuu... :-D to by bolo waaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi dakujem za ponuku topanociek, ale ja mam mensie ciselko...a nemozem mat tak zuzene vpredu :-| ...mam taku okruhlucku nozku (to vies, baculka) s vysokym nartom a vyzeralo by to blbo... :-| tie priestory predcili moje ocakavanie... ;-) ...este ich pojdeme osobne mrknut, ale ja som uz rozhodnuta a milacik schvalil ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?