August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
Coze ? to vsetci chcu mat 28.8. .?? ;-) A to som si vybrala tento termin len teraz a vy uz mate zarezervovane vsetko ?? no blbeee .. . tusim mi nic neostane. . Ste vsetky z BA ??
Odpovedať
Ahoj jenny605, neboj urcite nie su vsetky baby z BA. Ja budem mat napriklad svadbu pri ZA, ale mozem ti povedat, ze ked som pred par tyzdnami zistovala, teda sa rozhodovala kde, bolo uz peknych par miest obsadenych. Nechcem ta strasit, ale ak vies kde by si ste chceli mat svadbu, tak nevahaj a zavolaj si tam. Zistila som, ze je to take male sialenstvo na Slovensku a vela miest je aj rok dopredu zabookovanych na svadbu :-S
Odpovedať
No to hej. . musim sa do toho pustit . . Som zvedava ak odopadneme .. .Tazko predpokladat co bude o rok.. . Ale musim sa fakt poponahlat , ked chcem aby to bolo podla predstav . . teda v peknom prostredi a tak. ..a co este takto rok dopredu treba mat vybavene?? nech som v obraze.. . Dakujem pekne za odpovede ..
Odpovedať
Jej to by sa inak aj mne zislo takato informacia. Ja som teda zarezervovala len miesto a dalej sa nejak nehybem x-)
Odpovedať
jenny605 , myslím, že je dobré aby si mala rezervované: miesto kde bude oslava, kostol alebo úrad, fotografa, prípadne kameramana ak ho chcete, dj alebo živú hudbu. Kým som zohnala kameramana a dj som sa poriadne zapotila, lebo ich bolo strašne vela rezervovaných ..
Odpovedať
aha , , tak to si musim fakt svihnut .. JA vsetko ako vzdy nehavam na poslednu chvilu . . :-( Budem musiet zabrat. . Nepoznate dakeho dobreho DJa z BA kraja , ktory robi aj starejsieho .. .?? pls. . ;-) Dakuejm za kazde dobre rady , navrhy a recenzie .. .Miesto uz ake take vybrate by aj bolo. .len sa popytat na termin a ceny by sa patrilo . .. no uvidime .. .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, môžem sa k vám pridať, mi tiež plánujeme svadbu na august, drahý je momentálne vonku v zahraničí a chodí domov 2x do roka, čiže teraz keď príde v zime, tak chceme pozisťovať veci okolo svadby a vy ste ako na tom?
Odpovedať
ahoj simka, my sme obaja vonku, takze dufam, ze sa mi podari vybavit nieco na uradoch tiez v zime, ale asi velky optimizmus, kedze tam budeme iba cez vianocny tyzden :-) . Musim sa nakopnut a zacat to riesit vsetko telefonicky a mailami
Odpovedať
ahojte kočky, ako ste daleko s prípravami?? kedy idete skušať šatičky?? dajte vedieť ako ste dopadli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa pridavam k augustovym nevestam, u nas to vypukne 28. :)
Odpovedať
Ahojte holky. Tak pozeram ze vam to skoro vsetkym vychadza na 28.8. :-) To ste sa dohodli? Nam to vychadza na 7.8. Chcem sa opytat co uz mate za sebou? My mame akurat salu, kameramana (zatial nie na 100%) a fotografa. A este jedna otazocka? Vsetky uz pracujete alebo niektora z vas chodi este stale do skoly?
Odpovedať
ja pracujem v školstve, takže aj pracujem aj chodím do školy :-D my by sme mali mať už všetko, len dorobiť detaily a komplet celu výzdobu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. tak pridavam sa aj ja..my mame svadbu tiez 28.08.2010, ale nebolo to zamerne, chceli sme mat 2.10.2010, ale jediny volny datum v nasom hoteli od augusta do oktobra bol 28.08. tak sme si ho dali, a je celkom pekny :-) .
Odpovedať
ja chodim este do skoly, momentalne som v 4. rocniku na vysokej
Odpovedať
Ahojte kočky, my máme zajednaný termín na 21.8.2010 (teda máme miesto na obrad a hostinu zazmluvnenú) a to je asi tak všetko čo máme :-| už sa to tu niekto pýtal a mňa by to tiež zaujímalo, kedy planujete skúšať šaty? Mne to príde strašne ďaleko ešte, ale zase viem že celkovo letné termíny "idú" ... vy máte akú predstavu?
Odpovedať
ahojte, my tiež plánujeme svadbu na 28.8.2010
Odpovedať
ahojte baby, chcela by som vedieť, či už aj začínate s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no my mame uz salu, kostol, hudbu - zivu + DJ, fotografa, kameramana a limuzinu. Saty som uz skusala, ale vraveli mi, ze je to este skoro, ze budu mat na jar nove kolekcie a kedze ja si chcem saty kupit a nie pozicat, tak si na to este par mesiacov pockam. premyslam o vyzdobe, ale to ma asi este cas. ako ste na tom ostatne? :-)
Odpovedať
ahojky, my mame sálu, kameramana, fotografa , dj + hudbu, šaty som ešte neskúšala, pretože som sa bála ,že by ma vysmiali ,že je to skoro.... ale už ma to láka vbehnúť do dajakého salona..... kostol sme este nezajednávali, pretože som z malej dediny, tak si myslím,že mam este čas....nad výzdobou som rozmýšlala, páči sa mi taká lososová, oranžová, či marhuľovo- krémová..... uvidím čo z toho bude
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.,,.pridavam sa k augustovym nevestam.,.termin mame 14......mam kostol, salu, fotografa, kameramana a moja prva vec gombiky pre zenichy...sakty som skusat uz bola...,.chcela som vediet aky typ mi sedi aby som lahsie vyberala..a kedze som dost nizucka som sa bala ze vsetky saty dlhe bude..,.ale tie com som skusala tak aj sadli.,.mam aj nejake veci na vyzdobu..,a mmt sa chystam do vyroby krabiciek pre hosti.,.,drahy chodi prec tak sa nenudim aspon,,.,.farba vyzdoby samozrejme zelena...,xi
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidim, skoro vsetky sa chceme vydavat 28.8.2010 :)... ani ja som si tento datum nevyberala zamerne...najprv sme chceli mat 31.7., ale mamina si myslela, ze bude moc horuco a roztopia sa nam vsetky torty a kolace, preto sme si to zmenili na 28.8... a neskor som zistila, ze moj dedko by mal vtedy narodeniny, bohuzial sa mojho narodenia uz nedozil, takze som nikdy nemala moznost ho spoznat... zatial sme nic viac nevybavili, len to, co som uz pisala...ale upenlivo rozmyslam nad hoci cim...minule ma tak napadlo, ze by bolo pekne, keby si po mna milacik prisiel na koci tahanom dvoma konikmi...(sused rozvaza nevesty na koci), len aby ma niekde tie koniky nestratili cestou :) majka, ako sa mas? studujes este, alebo co robis? davno sme sa nevideli...
Odpovedať
Profilova fotka
cauki babulky ..sem tam po svadbe nakukujem ako augustovka 2008, tak uzivajte pripravy! na maximum :-D :-D x-)
Odpovedať
ahojte, nájde sa tu este niekto kto má svadbu v auguste?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, holky, aj my budeme mať svatbu 28.8.2010 :) a som čim ďalej tým viac vystresovaná, lebo bývam v Prahe a našim doma v Košiciach to chceme povedať až pred Vianocami a takto na diaľku sa všetko organizuje dosť ťažko :((. Ale základ máme - termín v Dóme:). Ale ktorú sálu?:( Bude nás do 100..
Odpovedať
Ahojte baby. Tak sa k vám pridávam ;-) Termín by sme chceli 28.8., ale ešte nemáme nič zajednané :-. Tak uvidíme či nám tento pekný dátum vyjde. vcielka_majenka: Aj my sme pôvodne chceli 2.10.2010 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) tak aj ja sa pridavam a tiez s datumom 28.8 :-D tusim je to dost vytazeny svadobny den :-) zatial mame zajednanu salu, kameramana a skupinu
Odpovedať
Ahoj Michelle22. Ten dátum bude asi vážne dosť vychytený :-N Dúfam, že sa nám podarí zohnať sálu. A kde budete mať svadbu? My si dávame stále nejako načas s tým vybavovaním :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticka28- ja som z malej dedinky pri starej lubovni, takze so salou nebol problem...ale radsej sme si to rezervovali v predstihu lebo nabuduci rok ma cakaju statnice a nechcem sa potom stresovat s tymto...takze co sa da rezervujeme teraz... inak baby prosim vas kolko e berie kameraman? priblizne...ja nemam sajnu- ale zda sa mi ze ten nas asi nie je najlacnejsi...vyberal ho priatel a je to nejaky znamy jeho znameho :-D
Odpovedať
ahoj no my by sme mali dať za kameramana 200€, teda tak nám hovoril tak dúfam, že do buduceho roku nezrdažie. myslím, že to nie je veľa:) ja som si zaobstarala krásny náhrdelník s náušnicami som strašne rada, že som ho našla. inač nemame nič nové vo vybavovačkách, to hlavne máme všetko a to ostatné budeme riešiť až po novom roku. myslím, že bude dosť času:)
Odpovedať
jancah - tak to mate lacneho kamerana. Je to nejaky vas znamy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?