Termín svadby august 2012

Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
1
2
11
Ejha, tema august 2012 :-D ja mam svadbu v auguste , konkretne 25.8.2012. Nooo nic nevybavujem ,len chvilami stresujem, ked vidim, co vsetko baby uz maju :-p :-D :-D
Odpovedať
a ahoooj samozrejme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) my sme sa s polovičkou dohodli zatiaľ aké máme predstavy o svadbe, dohodli sme sa na farbe výzdoby, pomaličky pozeráme aké sú ponuky obrúčok, pozeráme sály tu na okolí a tak :-)
Odpovedať
suuhlas :-D mat predstavu je zaaaklaad, na zvysok je casuuu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale už pomaličky pozeráme kde sú aké ceny. Ja som od Piešťan a polovička je z Košíc. Teraz sme sa vrátili z východu a zistila som, že veľa vecí je tam lacnejších. Nastávajúcu svokru sme vyslali na prieskum a v lete, ked ťam pôjdeme na týždeň tak už asi niečo pokúpime :-)
Odpovedať
ahojte baby no taky tak 18.12.2012:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nas termin je 20.10.2012. nic extra nevybavujeme, okrem kapely co sme si zajednali............ a obzeram fotoblogy a naberam inspiracie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako to tak vidím, treba zajednať čím skôr sálu a farára, pravdepodobne už máme vybratú sálu, len musíme potvrdiť rezerváciu,lebo už na jún a polovicu júla 2012 už majú termíny obsadené. Boli sme tam pred dvoma mesiacmi a vtedy ešte nemali ani jeden termín na rok 2012... teraz už majú veeeelmi veľa..... to sa ani nezdá čo je dobré popredu zajednať aby to bolo voľné, hlavne ak ide o letné mesiace. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak už máme rezervovanú sálu....a sme o 100eur ľahší
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..persepolis aj my mame svadbu 25.8.2012 :-) ale uz si pomaly zajednavame veci, aspon u nas je to nutnost, ak chces mat tych dodavatelov, ktorych si si vybrala...horsie je to s vyberom malickosti..tam mam skor obavu ze sa asi nerozhodnem :-D
Odpovedať
Ahojte ak hladate inspiraciu kuknite na fcb. Svadobny salon lady. Maju vela fotiek so super napadmi
Odpovedať
@ma.tu.s.86 jeeej 25.8.2012 pekny vyber datumu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sa chceme brať 04.08.2012 ale ked sme boli na urade tak este nemali rozpis na buduci rok- nakoniec je aj dobre ze mame cas 11 mesiacov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mi končíme na dátume 11.08.2012, začala som skusat saty - zatial totalne sklamanie, takze krajčírka to istí, reštika vybratá- menu poskladané, fotograf zajednaný a tento týždeň už bude aj zaplatený, hudba zajednaná. uz len najvacsi krok ,ist dohodntu faru :-N som zvedava ako tam pochodim. tak sa drzte
Odpovedať
Profilova fotka
my si pockame kym budu mat na urade rozpis a az potom zacneme vybavovat ostatne veci okolo svadby- len dufam ze nam termin medzitým nevyfúknu. a zo mna sa smeju ze chcem ist pozriet saty ale vidim ze je uz som to mala spravit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiež pozerám, že sály som už mala mať prechodené...tento týždeň už musím!!! nakoniec to budeme mať na parkovisku pred blokom.... Keď som tak pozerala dnes fotky a zistila, že niektoré baby už boli skúšať šaty a ja ešte ani nieviem aký štýl sa mi hodí tak začínam panikáriť, či to nakoniec postíham všetko...Dúfam, že to všetko dobehnem.... :)
Odpovedať
@persepolis ahoj,. aj ja mám svadbu 25.8.2012, ešte nestresujem, máme sálu, kapelu a kameramana, ďalšie zatiaľ neriešime. Myslím, že je ešte času dosť :-)
Odpovedať
@katka1280 ahoj :-) juuuuj, tak toho mas vela :-) ja nemam este nic, len predstavu a tiez nestresujem :-) som uplne v klude a ani sa mi to nechce este vybavovat, stale sa mi zda, ze casu dost 8-) hmmm, ale musime zacat nico spekulovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme kameramana x-) a Dja už vieme ktorého, len sme ho este neoslovili :-|
Odpovedať
@timeab Ahoj, a vy kedy a kde mate svadbicu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
4.8.2012 v košiciach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my máme svadbu 18.8.2012 a zatiaľ máme zarezervovanú sálu a fotografku..momentálne riešime DJ-a, starejšieho a kameramana...zhodli sme sa, že tieto veci si zarezervujeme skôr, aby sme dostali tých, ktorých chceme..no a zvyšok budeme riešiť priebežne až do augusta :)
Odpovedať
ahojte aj ja mám termín 25.8.2012 a zatiaľ máme len zajednanú kapelu a mám hrôzu z miesta, lebo čo sme všetko pozerali je moc malé, lebo máme 100 ľudí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No s tými miestnosťami mám aj ja problém dnes ideme obehnúť ešte nejaké....Moje zlatíčko vylúčilo tie kde sa ide po schodoch aby nedošlo k nejakým úrazom a máme o ďalších pár miest menej :(
Odpovedať
ej, uz sa tu ten august rozbieha :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rozbiehat sa rozbieha ale mohol by sa aj priblizovat trochu rychlejsie :D
Odpovedať
no joooooo 8-) 8-) 8-) taaak to si musime este pockaaat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nestrašte...ešte nemáme nič vybavené :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď to sa dá aj narýchlo všetko vybaviť - taký mesiac - dva stačí :-D
Odpovedať
1
2
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?