August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznám, aj ja by som bola na nervy. Ale dúfam, že tento týždeň to budeme mať, lebo chceme ísť pozývať hostí, na čo sa ma drahý opýtal, či tam nemôžem ísť sama, alebo či nestačí poslať oznamko s pozvánkou ]-( Aj vy máte takého problémy s drahým, že sa ničoho nechce zúčastniť?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa moj drahy sa zucastnuje na vsetkom, co len stiha...chodi do skoly a este aj na plny uvazok do prace...takze toho ma vela...oznamka budeme posielat + ja porozdavam znamym z mojej strany, on zase zo svojej strany
Odpovedať
ahojky!! 8-) gaia-dakujem na sto krat za celemku!!! :-) tak teda ty mas stastie na problemy!!!! ;-( to vase manzelstvo bude vykupene v kropajach potu! :-D prajem ti,aby sa vam to po svadbe zmenilo a vsetko islo uz len ako po masle!! :-) ivetka:ja to mam tak pol na pol,aj ked stazovat sa nemozem,lebo akurat zehli.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 juuuj, ani nevies, aka som rada, ze sa ti pacila...ja by som ju nevyuzila a takto potesila aspon 1 nevestu ;-) ...dakujem, ze nam drzis paste - napodobne ;-) ...dufam, ze uz mas vsetko nasadene, sikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ! to: gaia tak ako oznamká?
Odpovedať
Profilova fotka
cauki babenky..tak ja som prave vcera poslala posledne.....uz maju vsetci, co su pozvani..uz to len obvolaame, ci dojdu ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa akurat som poslala tlaciarovi nase pripomienky...hehe, nebude zo mna rad (ako to povedal moj drahy) :-D :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa aj ste pozývali osobne? Lebo môjmu drahému sa veľmi nechce, lenže ešte nikto koho chceme pozvať nevie, že budeme mať svadbu, tak teraz neviem, či nebude stačiť len poslať oznámenia. Viem, že sa patrí chodiť osobne, ale fakt neviem. to: gaia takže prišli, tak fajn, a kedy ti majú poslať aj s tvojimi pripomienkami?
Odpovedať
Profilova fotka
no patri sa to...u nas vsetci verim budu respektovat fakt ze byvame v prahe...do kosic chodime cas od casu ...ale 100ludi osobne nenapozyvam ani keby sme im vetu oznamili medzi dvermi takze dostali pozvanky a pisala som kazdemu osobne sms z prahy s vysvetlenim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my bývame trochu ďalej ako ľudia, ktorých chceme pozvať, takže neviem :-| A domov k našim tiež nechodíme veľmi často, no uvidíme, opýtam sa ešte maminy čo na to ona
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa no neuveris, dnes rano som posielala pripomienky a uz poslali na korekturu...aj ked niektore nezapracovali a nechapem preco ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia tak super, že aspoň niečo poslali, moja sestra akosi stále nemá čas :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, píšem prvý krát, tak ak bude niečo trocha "mimo" tak sa ospravedlňujem. :-) Myslím, že v tomto fóre sa rozprávajú väčšinou augustové nevestičky, však? Patrím medzi ne, takže všetky pozdravujem :-D Vidím, že sa bavíte o pozývaní. Myslite, že už je čas? Nie je to ešte skoro??? Zvlášť pozdravujem hlavné aktérky 2. augusta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika2008, vitaj! ako vidím aj ty si nevesta 2.augusta, super. Ja si myslím, že nie je skoro na pozývanie, myslím, že už je najvyšší čas. keď si zoberieš, že vlastne za 2 mesiace a niečo ... už je svadba, tak neviem. A u nás vlasne ešte skoro nikto koho chceme mať na svadbe o nej ani nevie :-| A keď ich tam chceme mať, tak si to potrebujú aj zariadiť, čo ak sa náhodou vtedy chystajú na dovolenku, :-N
Odpovedať
ahojky. gaia,gaia. no nemas to lahke!n aposadene uz mam,len ked vidim tie ceny zeleniny,tak idem hned kupovat dalsie planty!!!ta ved to salenota!! :-( my bodeme mat malo hosti,tak ich pozveme osobne..a milacik nenamieta!! :-D ahojky veronika!pekne vitam!a tesim sa na albumcek! ;-) co uz mas na svadbicku? ja idem zajtra pre obrucky tak srzte palceky,nech su v poriadku! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veronika cauki ;-) myslim, ze pozvanie zavisi od rodiny...pokial o svadbe vedia a tesia sa tak mas cas....staci cca mesiac vopred.... pokial ani netusia ako pise ivett aalebo maju narocne programy...mozu byt okrem dovolenky na kongrese..atd. tak uz je skoro neskoro :-N takze je to skor situacne ;-) gabi inak aj my cez vikend riesime prstienky.....drzte palcoky nech na mna vobec dake maju :-N maam kus detske rucky :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: veronika2008 no my uz pozyvame...aj ked to vsetci predbezne vedia, ale pre istotu...posielame to aj do zahranicia a potrebujeme, aby nam to ludia potvrdili (kvoli objednaniu ubytka, co za rozumnu cenu v BA v letnom termine nie je vobec jednoduche) :-| to: gabulka26 dievca, ja ta obdivujem...nasi maju 2 zahrady a ja som stastna, ked tam nemusim byt...lebo ked si zratam cas, robotu a vodu (!), tak tie veci radsej kupim...ale ja som (na rozdiel od teba) co sa tyka zahrady taka leniva potvorka :-D ;-) :-D ...mate vlastnu studnu? ci ako to zalievate? lebo vodovodom to bude riadne drahe... :-| to: atinkaa drzim ti paste, nech su podla vasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my už obrúčky našťastie máme, na ne sa tešíme najviac, a ako sa vyjadril môj nastávajúci tak kvôli nim sa chce aj ženiť :-D tak vám držím palce, aby ste ich mali také ako chcete to: veronika2008 čo už máte vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa xixi, aky skvely dovod :-D :-D :-D
Odpovedať
no ahojte. boli sme pre obrucky,su kraaasne,dobre sedia,ale nemame ich doma ;-( ,lebo sme si to dali vyrobit z vlastneho zlata a bolo ho malo,tak sme povedali,ze este pokutrame doma,ci niejake nenejdeme a domesieme.inak by to vyslo o par stovak drahsie... no co uz ved do svadby este pockaju chvilku :-S :-S :-S :-S :-S :-S gaia.my mame vlastnu studnu,takze je to v pohode a ja som taka skor na pracu s rukami,takze ma to bavi.ibaze,teraz akosi uz malicko nestiham,lebo popritom sa starat o domacnost,varit, sit a teraz aj pripravy na svadbu........ ivetka drzim palce,aby tie prstienky dllllho vydrzali ;-) ati drzim palceky,ved zo svadby je to to jedine vecne,co zostane na cely zivot(dufam :-D )!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, všetkých pozdravujem :-) Keď hovoríte o obrúčkach... mam veľmi zlú skúsenosť. Dali sme zálohu 2000Sk v jednom žiaľ nemenovanom zlatníctve, a po 2 týždňoch sme mali prisť na skúšku. Lenže obrúčky neboli, neboli ani po mesiaci, tak nakoniec po 6 týždňoch sme sa tam vybrali, čo je vo veci. Tak nam povedali, že ešte nie sú. Ked sme sa nenechali odbyť, tak vytiahli prstienky, ktoré mali byť z bielého zlata no v skutočnosti to bol kov, ktorý mal s bielým zlatom spoločnú len farbu. Po oboch prstienkoch boli čierne fľaky ]-( :-S Zálohu nám nevrátili, vraj nám to dajú reklamovať... Ďakujem pekne, ja už také šroty nechcem!!! Takže si ideme budúci týždeň davať robiť prstienky nanovo... to:ivetapa: Ahoj Ivetka :-) Teším sa, že môžem pokecať s niekym, kto má rovnaký dátum svadby ;-) Čo sa týka pozývania, u nás vedia všetci. Už sme aj telefonicky pozisťovali, či pôjdu. Účasť potvrdili všetci, takže sa teším. Ale pôjdem pozývať aj osobne, len som chcela vedieť, či nie je skoro... Aby do augusta nezabudli :-D Čo sa týka zajednaných vecí, tak už máme takmer všetko... Akurát tie obrúčky musíme nanovo vybavovať a ešte nam treba oblek pre drahého, pre mňa čelenku a bolerko a topánky...takže ešte vlastne dosť :-D A ešte si chceme zohnať nejakú agentúru, čo nam vyzdobí sálu. Ty už máš všetko? Tešíš sa? ;-) To:gabulka26 Zdravim ťa :-) Tak ako dopadli obrúčky? Dúfam, že lepšie ako tie moje...? To: atinkaa Ahojky, vďaka za radu :-) To:gaia Ďakujem za názor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj gabulka26! Pozerala som tvoj album, ste sympaticky par :-) ale čo musím zdôrazniť, máš perfektnu čelenku!!! Presne po takej túžim a nemôžem ju nikde zohnať.... ]-( ]-( ]-( :-| :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivetka. Aj tvoj album som si pozerala. Presne tie obrúčky, kde máš napísané "možno naše" , nam tak dosr..li. Až mi je smutno, keď ich vidím :-( Inak máme asi rovnaké predstavy o účese ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, tie vaše obrúčky ma mrzia :-( inak ak mám byť úprimná, tak my sme mali tiež problémy v zlatníctve, ale našťastie tie obrúčky sú nádherné. Tiež sme mali vlastné zlato, dokonca viac ako bolo treba a boli tam aj kamienky ktoré sme chceli vrátiť.Pri objednávaní bolo všetko ok, ale keď sme išli pre ne, tak nám kamienky nevrátili vraj sme to mali povedať ]-( a zvyšné zlato si vykúpili, podotýkam bolo to skoro 5 g za čo by som mala napr. ďalší prsteň, alebo nejaké naušnice ]-( a oni sa tvárili ako keby nám dali super cenu za výkup :-( tak asi toľko k obrúčkam, majú šťastie, že sú fakt pekné a inak čo máme vybavené, lepšie povedať čo nemáme: oblek pre ženícha, topánky - má veľkú nohu a problém zohnať biele :-( , servítky, výzdoba, a inak by sme mali mať všetko. Čo sa týka kytice ešte neviem, musím sa poradiť s kvetinárkou, a účes tak isto :-|
Odpovedať
cafte nevesticky! no tak ked tak citam tie vase skusenosti,tak to my sme mali obrovske stastie,lebo obrucky vyzeraju lepsie akosom si ich predstavovola a predavacka bola velmi mila a velmi ochotna a aj ked mohla povedat ze musime jednoducho doplatit,tak mozeme doniest este svoje zlato a vyjde nas to lacnejsie. :-D ved este niejake tie nausnice,ktore nemaju par sa doma nasli :-D :-D :-D 8-) veronika drzim palce,nech druhy pokus vyjde! :-) a dakujem za kompliment |-| |-| tu celenku mam od gai,za co jej este raz velmi pekne dakujem!ale veronika pozor!ta celenka je dost malicka!mne to vyhovuje,lebo budem mat viac ozdobok vo vlasoch.ak chces,presne ti ju premeriam,aby si si vedela lepsie predstavit.. ;-) my sme s kupou obleku mali riadne stastie.ak by mala niektora cestu do pezinka,viem poradit,kde maju velmi kvalitne a pekne!a aj predavacky su mile a vyznaju sa(som krajcirka,tak viem truchu posudit.. :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) gabulka, ja budem mať ešte závoj, ktorý je už doma :-) takže tá čelenka nemusí byť prehnaná. Čo sa týka obleku, do Pezinka to mám dosť od ruky, takže sa budeme musieť poobzerať u nás... Ako tak pozeram, ty to máš tiež od bydliska troška ďalej. Čo si v Poprade našla svojho drahého??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivetka. Dnes aby si stále dával iba pozor, vždy sa nájde niekto, kto ťa chce oklamať. No 5 g zlata je dosť... Ja tiež ešte nemám vybratú kyticu, ale určite chcem z ruží, len si neviem vybrať farbu... ]-(
Odpovedať
ahojte baby tak mi máme svadbu 16.8.2008 a ako vidím tak máte problémi s obrúčkami a tak tak mi už tie naše obrúčky máme lebo sme ich dali urobyť ako prvú vec kedže sme vedeli že zlato pôjde hore takže to máme tiež máme vybavenú sálu, kostol, svadobné šaty, topánky, drahý ma oblek, mám už aj poplnočné šaty aj topánočky, výzdobu na auto, koláče už máme zajednané, fotografa a kameramana taktiež a aj muzikantov. Teraz sme si boli objednať oznamka. Takže zhruba máme to poctatné len ten čas ide ako voda ani sa nestíham diviť a svadba sa blíži. Jój už mám z toho stresy... :-N Asi by som to mala najradšej už za sebou...aj vi ste na tom podobne ako ja????????????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tica :-) Ja už začínam tiež panikáriť a stresovať... Dni utekajú ako voda. Stale to bolo za pol roka, za pol roka a zrazu.... dva mesiace a je to tu. Mám pocit že si to až teraz začinam uvedomovať, čo sa vlastne deje... :-N
Odpovedať
no je to poriadne stresové ... a predstav si že stále to bude bližšie a bližšie ja si to ani radšej neprdstavujem... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?