August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
1
112
113
Profilova fotka
okejko ja ti tu zatial dodam dake inspiracne fotecky ;-) inak mozem sa i kus viac aalebo len ruzickovo rozsupnut? :-N :-D :-D :-D ju a snad ta tu bude cakat uz i druhy diel...bo let satiek uz asik cital kazdy :-D :-D :-D :-D tak maam najvyssi cas :-N ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no breee ranecko tak som obehala internet :-D :-D :-D :-D a zistila som ze secko peknee som bud nasla ja alebo ty :-N ;-) 8-) taaaze lem 3 ks prirastkov maas u mna v albumiku ;-) hned pisnem co by som brala najviac 8-) ju a do vlaskov vaazne nist....samee braky, nist pre teba 8-) ;-) x-) este som vcera okukala s kym to vlastne sutazime, ostatne mladomanzelskee pariky - celkom sranda, vidiet sa tam, bo mi pride, ze je to secko klasika :-N ked uz naas mojik prihlasil, tak by sme mohli vyhrat ;-) :-. :-x :-x
Odpovedať
len tak narychlo vas augustovky zdravim z indie.... :-) :-) viac som pisala v Bratislava teme, tak kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
precitaam ;-) a zdraviiim, maas asi hot hot hot, co? ;-)
Odpovedať
atik a k popolnockam samodrzky telove, cicierne dam? topanky budu cierne s uzatvorenou spickou, krajsie by boli sandalky, no ja nem mozem mat hole nozky, ja som bielucka jak stena :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
inak do svadby musim zhodit dve kilecka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko mojik, kukla som vsetky ...moje poradie by bolo najprv tie s orchidejkou ;-) 8-) aale neni som smerodajnaa vzorka, bo ja by som ich narvala vaazne vsade ked na to kukaam kus s odstupom, tak myslim, ze foteckou 71 a 72 sme to vyladili ;-) nie je na tom co pokazit, zvlaadnu to i v blave :-N :-D :-D :-D :-. :-x :-x tie farby su nadheerne, kytiii vyzera paraadne ak nem toto tak kuk na tu 74...lubi sa mi, ze tam ma kvietky co mas rada, je to v tvojej farbe ;-) hodiii sa mi k tebe....nie je fadna...ma smrnc ;-) maam pisat, ze jak ty? 8-)
Odpovedať
tie posledne 4 sa mi najviac pacia, poradie nemam, poradim este v kvetinarstve, ci su schopni urobit presne jak na obrazku a akabude cena
Odpovedať
ale tie farby take jemne lososkove a smotanove sa mi luuubia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kytiii mame vybavenuu ;-) nem chudnii, shaak ta sceem na fotkaach vidiet ;-) 8-) ju a k satkaam rozhodne telove, maju sice satky v sebe ciernu, ale s telovou budu mat smrnc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved preto pisem, ze s tou 74 - 72 si ta vieem najviac predstavit ;-) hodia sa mi k tebe myslim, ze ak to bude len variacia na tie obrazky, tak ze to bude nadhernee predsa len, aby mal i florista tiez kus priestor na rozsupnutie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
poradie sa trochs zmenilo, lebo som par vymazala, ale viem, ktore si mala na mysli, stihla som to kuknut este pred upravou dakujem x-) x-) x-) vsak vravim, ze sa na to hodis, majitelka svadobneho studia ;-) a koordinatorka ;-) prajemkrasnu nedelu, o chvilku dojde zlatik a mame smer BA
Odpovedať
Profilova fotka
pa moja zatial ;-) idem pracovat dalej :-) :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko jezismarja, ake ceco fotky mate
Odpovedať
1
112
113
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?