August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
vazne ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa sent
Odpovedať
Profilova fotka
babule, tento tyzden vyzera to stretko biedne - ak, tak akurat tak zajtra...dnes letim na sud do Petrzky a mame navstevu, zajtra letim vecer tlmocnicke pre papiere (tak jedine potom) a v stredu mame zase navstevu...vo stvrtok letim do Banoviec, lebo v piatok si chcem vybavovat papiere na cudzineckej policii v Partizanskom...a aby mi dobre nebolo - v sobotu mam skusku svadobnych siat v Skalici...ja sa raz ustvem :-|
Odpovedať
ahojky! kuk do albumu,mam nove vecicky! konecne sa mi podarilo kupit topanocky!!taka som stastna!a este k tomu aj bizu!skoro som si nohy zodrala a oci vyplakala :-( ale uz ich mam a nepustiiiim! ]-( tak u nas sa svadba asi bude trosku zvecsovat,lebo najprv sme chceli len mamky a surodenci a svedkovia,ale v sobotu sme boli na jednej super oslave a tak sa nam pacilo,ze by sme aj my chceli aspon 30 hosti,nech sa aj tancuje a zabava trosku vo vecsom.najlepsie na tom je,ze uz aj mojho draheho berie predsvadobna panika! :-D gaia:tak ty si teda ale riadna vybavovacka!!!nezavidim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabci mas/mate to peknucke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 veeeelmi pekne topky...krasnunke...inak ver mi, ani ja si nezavidim (strasne to lezie do penazi) :-( ...poslala som ti IP
Odpovedať
to atinka a gaia:dakujem,potesili ste ma :-o :-) teraz uz len dat usit satky,musim im zavolat,lebo sa mi uz 2 mesiace neozvali ]-( a 23.5. budu obrucky.este sa veeelmi bojim samovyroby oznamka.uz sme sa sice dohodli(doslo takmer k bitke),ale zohnat papier je tiez fuska...tak drzte palce :-N dievcence :ako sa k pripravam stavia vas nastavajuci? ja som sa s mojim rozpravala a bolo to asi takto:bud mi povies o kolkej a kam mam prist na svadbu ,alebo to budeme organizovat spolu a ja budem mat pravo hovorit do vsetkeho a tym padom niekedy aj vynat veci,ktore sa tebe pacia(uz padla za obet moja torticka,ktoru som chcela).... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gabulka: u nas je to tak, ze ja mam hlavne slovo a on ma pravo veta... rozdelili sme si to tak, lebo kupujeme byt a dohodli sme sa, ze on bude veduci bytu a ja veduca svadby... o vsetkom, co sa tyka jednej alebo druhej zalezitosti, sa priebezne informujeme... to iste plati napriklad o terminoch stretnuti s dodavatelmi... ja si strazim tie svoje, on svoje a na stretnutia chodime spolu... a raz za 2 tyzdne si spolu odskrneme z planovaca, co mame vybavene...
Odpovedať
Profilova fotka
jesusiii kocky tak to vaam nezavidim teda...aspon tebe nie gabci :-N :-. mojik secko riesi so mnou...i do satiek o 23.00 ma obliekal ....ked inokedy nestihacky :-D :-D :-D mailuje, telefonuje...riesi secko co treba spolu so mnou a oznamko mi spolu s kamaratom dizajnerom vymyslel peknucke x-) x-) som zadala iba farby svadby a co tam nesceem :-D :-D :-D x-) x-) 8-) a potom uz lem chvalila, oboch x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, no musim povedat, ze aj moj drahy je zapaleny do priprav tak ako ja a vsetko riesime spolu a este sme sa nepohadali, nie je dovod, lebo nam sa paci rovnake veci :-D tak dufam, ze aj moje svadobne satky sa budu drahemu pacit :-D a som rada, ze sa do toho zapaja aj on, riesit to sama, tak ma ide porazit :-p a teraz tiez este riesime bytik, kupujeme, ale byvat budeme az v oktobri, takze po svadbe este budeme u mojich rodicov, ale co, ved to rychlo zbehne a uz budume vo svojom, sa tesim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 u nas je to podobne (ako u kociek) - riesime vsetko spolu, odsuhlasujeme spolu...tiez mame podobny vkus, takze okrem toho, ze drahy chce, aby som sa vydavala v satach a nie v kostyme, mame na vsetko viac-menej rovnaky nazor :-D :-D :-D ...a tie saty - no mne je to teoreticky jedno :-D ...ale hovorila som si, ze ved to nie je moja prva svadba a kostym vynosim aj na ine prilezitosti - ze kostym bude prosto prakticky...ale chce ma so satami, korunkou a zavojom ;-) dnes bol drahus v DNV, takze ak vsetko dobre pojde, mali by sme to mat 16.8. o 15.00 hod. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia tak to drzim palceky, aby vam to vyslo... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaaia nech ta ani nenapadne kostyym je prakticky a ak ti ho drahusik prikoupii k satkaam tak ho isto vynosiss aale kostym na svadbuu, nemas 60? ;-) nemooozem suhlasiit :-D :-D :-D :-p inak ako ide hubnutie, postav sa aspon pre mna na vahu prosim ta....bo linduska ma desiiii, a ja daako nist 8-( 8-( dajulik kuk mi do albumiku a rad, ktora bizu.....diik
Odpovedať
Profilova fotka
ati: sak som Ti kukla cez vikend a som aj napisala nazor, mas tam novu? :-D ja vas obdivujem, ze chudnete, aj ja by som potrebovala, len nie je dost pevna vola 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik hoooppaaa, chybicka se vloudila...vidim pardooon, novuuuu :-N radsej niee uz i toto bude narocnee skupit :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik dakovala za podporu to: atinkaa no a nebol by praktikus??? :-D :-D :-D ...ja neviem, kolko som vazila predtym - takze ta vaha by nepomohla...ale suknu uz pretiahnem cez boky a zadok aj zapnutu (gombik+zips) - uz sa tak vyzliekam aj obliekam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sceeem kg :-N :-D :-D :-D :-p vaazne ;-) 8-)
Odpovedať
ahojky babulky.tak s tym mojim to zas nie je az take zleee ;-) on len potrebuje do niektorych veci potlacit a ked sa rozhodne,tak to tak musi byt... ale stastie je,ze na 88% mame rovnaky vkus :-) ved aj domcek zariadujeme v pode spolu a bez vecsich problemov. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa smola baby :-D :-D :-D to: gabulka26 takze fajn, nie? ;-)
Odpovedať
jasneee,super.chudatko moje,este aj dnes musi ist do prace... :-( kupila som si polystyrenove srdce na vyzdobu a len som tak kukala,kolko vela to stoji!!!no hroza.
Odpovedať
Profilova fotka
gaia 8-( si drziaak :-N traapis mnaa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caveskiiii, mam satky x-) x-) maaaam satky x-) x-) maaam satky x-) x-) x-) supiskoveee x-) x-) jupiiiii x-) juchuchuuu x-)
Odpovedať
potvrdzujem ati ma uuuuuzasne uplne dokonale saty ake ste este nevideli! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jupiii x-) x-) dakujeeeem x-) x-) tessiiiim x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak hod foto... 8-) mne sa podarilo vytknut nohu a v sobotu ideme na svadbu a ja mam 10 cm podpatky...fasa... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj ela 8-( vytknut aaaale snad nie zlomit...mas cosi na opuch? zafixovana? ty uz mas satky a bizu a vobec secko vybranee? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a de je foto???? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
saak kukni :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ju ell hod mailika, tu foto nedavam ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no maila mam ellavienna@azet.sk, tak cakam na foto... 8-) no a opuch nie je, ale tak divne ma boli vo vnutri nohy, boda to ked naslapujem... ;-( no a vcelku sme na svadbu ready, ja som si len dala robit nausnice, tak na nich cakam, ostatne bybolo - saty, korunka, zavoj, topanky...a aj drahy je obleceny od hora dole... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?