August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
noo nefieem si ich sama zapnut, tak nemozem,...aale okukovat sa da ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co vy? ako? ja uzz bojim, bojim :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
my sa chystame zarezervovat navleky na stolicky a v juni ubytko pre cezpolnych a to je asi vsjo, jul/august sa to zrejma rozbehne, tie detaily ako pohare, prstene, obleky, popolnocne saty, topanky a taaak ati, ja zatialt esim, ked budu tak 2 mesiace tak uz za tiez zacnem bat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky ja chcem dnes poslat tlaciarovi posledne pripomienky a zajtra k nemu zajst, aby som videla farbu pismen IRL...potom by sme ich uz dali tlacit to: ivetapa poslala som ti kontakt na firmu, od ktorej sme kupili svadobny oblek my to: tatranka82 neviem ako evanjelicki farari, ale katolicki byvaju dost "vlezli" :-( ...kamosku jeden dokonca nechcel zosobasit na uvedeny termin, lebo si zelal (kedze je hriesna a zije pred svadbou s buducim muzom!!!), aby chodili na pripravu skoro rok (!!!) a este jej povedal, ze "okamzite mars domov k otcovi, odstahovat sa na ten cas od draheho"(!!!)
Odpovedať
to gaia: To vazne???? nas farar tiez na prvom pohovore (rozoberali sme take organizacne veci ako matriku a podobne), zistil ze byvame v nitre spolu...nepovedal nic..ale som zvedava, ked zacne to poucenie...dodal, ze po tom pouceni sa stretneme uz len tesne pred svadbou, aby sme si presne dohodli, kedy presne prideme ku kostolu, ako chceme vchadzat a podobne..a nezabudol povedat, ze ak prejdeme druhym kolom- teda tym poucenim...:-) tak neviem co si mam mysliet :-)..no ved uvidime...snad to prezijeme a nebudem sa musie stahovat z nitry do popradu :-) A kde ste kupili oblek? posli aj mne kontakt na tu firmu, ak mozes...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
to: tatranka82 ale, to vam len bude hovorit, ako by ste sa mali k sebe spravat a pod...neboj, nic, co by si nepredychala :-D ...kontakt ti poslat mozem, ale obavam sa, ze pre vas to bude dost daleko ;-) ...mas v IP
Odpovedať
to: gaia dakujem velmi pekne za kontakt, ak nezozeniem v nitre, prip.v poprade, tak vyrazime do sturova .-) vdaka
Odpovedať
jej baby no to dúfam nie!!to my bývame s frajerom tiež spolu,no dúfam nebude robiť nejaké problémy ,už len to by sme potrebovali...a nám povedal že 7 poučení budeme mať ...len dúfam že každé nebude trvať 2 hodiny lebo ma porazí :-( a neviete ako je to z obradom?lebo my by sme ho chceli bez prijímania...frajer bol v kostole naposledy na prijímanie a ja myslím že to je oničom...aby si dával prijímanie keď aj tak veľmi neverí v boha
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ďakujem za kontakt, ale aj my to máme trochu od ruky - bývame vo Vrbovom pri Piešťanoch, takže ... :-| ale chystáme sa do Trnavy a do Serede, no väčší problém bude s topánkami :-S inak čo sa týka obradu, tak my budeme mať iba na úrade, no neviem čo by povedal pán farár, lebo aj my už bývame spolu 4 roky :-N a už máme aj my oznamká, len ich musím dať vytlačiť, juj ale sa teším
Odpovedať
Profilova fotka
to: tatranka82 nzc :) to: janka206 to fakt zavisi od farara...dalsi ich (v druhej dedine) zosobasil tiez iba po par pouceniach...inak, ON prijimanie nemal - iba kamoska to: ivetapa aha...som myslela, ze ste blizsie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia neva, možno tým, že svadba bude v Šali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ja mám s farárom dobru skúsenosť, hovoril iba o láske, budúcom živote, deťoch, tolerancií a podobne... Tento týždeň idem 2 x tak potom vám dam bližšie vedieť :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte my mame tento tyzden druhe poucenie :-) inak, nas sobasiaci knaz vie, ze spolu zijeme a nemal potrebu to akokolvek komrntovat ;-) a poucenia mame celkovo styri, kazde hodinku
Odpovedať
ahojky!ale sa to tu rozprudilo!!! :-D to tatranka:svadbu budeme mat v spisskej sobote u juraja,v kostole vo velkej s hranovnickym fararom... 8-) a ty si priamo z pp? my budeme mat 4 ,,sedenia´´ u farara,tak som tiez zvedava,co povie na to ,ze uz 2 roky spolu zijeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda ...my sme prave kvoli tym sedeniam moznost kostolika zavrhli...i ked vo fricovciach je nadherny.....
Odpovedať
Ahojte baby, to:gabulka, moj drahy je priamo z PP, a ja som z Batizoviec..neviem ci to poznas..aj svadbu budeme mat v batizovciach v kostole..nas farar tiez nekomentoval, ze spolu zijeme..tak uvidime co bude hovorit nabuduce, ale dufam, ze to vsetko bude o.k. :-) a my budeme mat svadbu vo Svite v novej sale Spoldomu...je to tam teraz pekne, ked to konecne dostavali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, už máme oznamká :-)
Odpovedať
Ahojte baby je tu niekto?? :-) no my si ideme dnes objednať koláče na výslužky ,neviete mi niektorá poradiť aké množstvo sa počíta na jednu osobu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nefieem prave.....kocky tvrdia rozne od 5 do 10 na osobu....co je sakra velky rozptyl :-N pani v cukrarni neporadi? :-N ;-)
Odpovedať
no ja som tiež počítala tak okolo 10 kusov,no ale keď tam budeme dávať ešte torty,tak neviem ale tak popýtam sa dnes a uvidím :-) ..aj vám sa rodičia tak montujú do svadby alebo to len tý naši sú taký strelený... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my tiež nevieme koľko zákuskov, ale je to rôzne, lebo som počítala tak 3-4 zákusky na osobu priamo na svadbe, a potom do výslužiek podľa počtu osôb, ale asi tak 4-5 + torty A čo sa týka rodičov, no teraz už ani nie, ale trochu sa montovali ;-) Ale aj tak si stojíme za svojím
Odpovedať
no my máme na svadbu objednaný len 1 kartón koláčov + budú určite 4 torty a ešte mám v pláne nakúpiť rafaelo a ferero prípadne niečo iné,vysypať to do veľkej mysi a ak bude mať niekto chuť na sladké môže si dať aj tieto bonbóniky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani neroztopia sa :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 to nie je zlý nápad, je to celkom zaujímavé, ale ako hovorí ati: neroztopia sa? :-N
Odpovedať
hm no tak to ma nenapadlo :-( ...ale tak my máme svadbu v Terchovej - v Jasnej v horách tak myslím že tam nebude až tak teplo...
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez budeme davat na stoly 3 kolace/osoba...a vysluzky budeme robit tzv. "male" (v krabicke 10 ks zakuskov)...
Odpovedať
Profilova fotka
jani..tak snad sa tomu nic nestane...to bol len dotaz...ja to teraz dost riesim, jak vydrzia 4 torty na slnku :-N :-D teeda ak nebude lejak, ze gaiaa :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaky lejak??? krupobitie :-p :-D :-D :-p
Odpovedať
no už máme koláčiky objednané na výslužku,tá tetuška nám hovorila že si brávajú aj 15 kúskov ale aj tak sme si dali len 10.No o daždi ani nehovorte baby ja dúfam že bude krásne slniečko... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 to je tzv. "mala" vysluzka...aj my si ju dame robit...potom je stredna a velka (aspon take zakladne rozlisenie maju cukrarne)...a krabicky ti da, ci si ides zhanat???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?