August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
neni moja...cosi z toho by som chcela...jak sa poznaaam, som maniak, skrecok, lev....budem sciet isto seckoo :-N :-D :-D :-D trpiim syndroomom kooolko veela od mala, s tym sa neda nic robit :-D :-D :-D ale ak mas napad co z toho je najsupiskovejsie tak rad ;-) to sampan-hneda perlove je set, na krk a na rucku
Odpovedať
pomooooc, sak su vsetky krasne.....tu sa neda radit, to je ako Sofiina volba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nooo si mi dala :-N dikesiik :-D :-D :-D :-p ked si spomenies na satky cervene....lebo predsvadobne fotenie bude first, a na moje botky....tak ktore? ;-) ta len tak nenechaam v kludovom rezime :-D :-D :-p inak i ja rozmyslam nad predkolekciou ´09, niektore su dobreee pecky aaale na tvojom mieste nemenim mojik, sak si v nich krajsia jak slecna modelka ;-) x-) x-) to su proste tvoje satky x-)
Odpovedať
ati, vdaka, tiez mam z nich ten pocit ;-) nooo mne sa asi najviac z tej bizu paci....no jak kukam tak kukam tak neviem ktora sa hodi najviac, jedine ze by si mi zas poslala link na tie tvoje satocky :-D ze to porovnam a aj topanocky, alebo to ams v albumoch?
Odpovedať
Profilova fotka
oki kuk ip ;-)
Odpovedať
este to nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaale no :-N maaas :-D :-D 8-)
Odpovedať
no tie saty su fakt uchvatneeee. tak mi z tej bizu vychadzaju tie predposledne a posledne :-N
Odpovedať
ale ked si vyberies aj ine vzhladom zas k topanockam tak myslim, ze sa svet nezruti, skratka si si vybrala krasne kusky, no
Odpovedať
Profilova fotka
dikes ;-) skacem tu jak diabol :-D :-D :-D milacik mi vedel vybrat sport spomienkovy na detstvo, som to milovala :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
ano aj mne milacik vybral sport, ze uprac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D parada...no este ze ich maame som sa stazovala ze nic nestiham a teraz toto este i svihadlo maaam fesi nech ho vytahujem casto:-D, nike :-D :-D 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsak treba motivovat, hadam nebudes skakat na starom spagate :-D ja som uz bola dva krat na pilates, inak by som sa rada napchala do nohavic spred dvoch rokov, ale sa nedari....som bola asi vtedy moc chuda, ale co s tymi nohavkami teraz, take pekne
Odpovedať
Profilova fotka
noo a nepridas sa...som sa normalne vcera dala na 90dnovku k cicaaam...odolavala som im skoro rok...ale uz ked mi horriiii pod zadkom, tak uz sekaaam dobrotu :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
jaj, dieta, nehroziiiiiiii :-D :-D :-D ja budem rada, ked obmedzim cokoladu :-D musim len spevnit tie voje ochabliny a bohuzial na to musim len cvicit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som zistila ze to neni dieta....ze maam konecne rezim jedaalny...co som nikdy nemala som uz dlho tollko za den nezjedla jak vcera :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaj to je super papas a chudnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... no ati obdivujem Ta, ze si sa na take nieco dala, ja by som asi nemala pevnu volu :-D ale tiez by mi trebalo aspon zacat cvicit, no ale som taka leniva, ale uz musim, ved nemusim byt na svadbe jak taka grula :-D inac vcera som si kupila satky na prezlecenie, uplne nie su take, ake som chcela, no ale co nie je, moze byt, ved nikto nehovori, ze si musim kupit len jedne :-D :-D :-D a dnes sme boli kuknut majitelov bytu, kt.kupujeme, juuuj, uz nech tam sme :-) a este Ati - nahodou nejdes na koncet IMT Smile a TEAMu? :-D my sa ideme vyblaznit, vyskakat a znicit hlasivky... :-D majte sa a pekny vikendik, ja idem vegetit...
Odpovedať
dajulik tak s tymi satami volis veeeelmis spravny pristup :-D prajem ti pekny kulturny zazitok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim :-D :-D ale ja sa aj tak prezliekat nechcem, chcem ostat cely cas v svadobnych, ale istota je istota, clovek nikdy nevie, co sa moze stat :-D
Odpovedať
no dobre robis, predsa len v auguste sa clovek moze spotit a tak, ja som si tiez chcela nechat len svadobne ale potom s om si to rozmyslela, tak teraz uvidime, co si kupim na oktober, je dobre mat "poistku", ak sa budes v svadobnych dobre citit, tak sa nemusis prezliekat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik na team :-N nem si nepokaziim vkus :-N :-D :-D :-D 8-) kde su? kedy su? a kde su satky...kuk ku mne do albumiku, hodnot bizu ;-) ja som chcela ist s milacikom na bjork, aale vela penazi teraz pred svadbou 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak satiek isto nikdy nie je dost :-D :-D :-D :-D spravny pristup.....odjakziva razim myslienku ze su potrebne min. 3.....a nakoniec s tymi na predsvadobne foto skoncim, pri 4 :-D :-D :-D :-p milacikove stastne cislo, co by som prenho neurobila, ze :-N :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
ati :-D :-D :-D no a pocuj co ty a svadobne saty? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nic, hladaam :-N mas daco z predkolekcie, co sa ti lubi? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati - 27/5 v Holesoviciach :-D my ideme asi aj na Lennyho Kravitza, chceli sme ist aj na Kylie - ale to je vela peniazkov... ale aj tak zazitok na cely zivot bola Madonna, tu uz nikto neprekona :-D satky nemam odfotene... a bizutka - pozrela som, najviac sa mi paci ta tretia, to ostatne nie je moj styl :-D ale samozrejme ide o to, ci sa to hodi k satkam... ja som si vcera bola vyzdvihnut na poste bizu do vlaskov, juuuuj, je krasna... no nic, idem uterat prach, teraz som ostrihala draheho...
Odpovedať
Profilova fotka
na lennyho...uz tu bude zas :-N najhorsi koncert aky som v prage zazila :-. vazne zahral par skladieb....ostatne boli instrumentalky a pomylil si cesko s cecenskom..... :-D :-D :-D :-p dokolecka vravel, ze je rad, ze neni vojna a ze nas ma rad :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
no tu som hodila linky co sa mi lubi z Pronovias 2009: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... a z toho noveho co zatial doslo do Nikole by som vyskusala: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
noo teda ak nebude svadba v kostoliku v helsinkach, zeby som mala aspon satky helsinky :-N :-D :-D :-D :-D :-D paradne su x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?