August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
krasny darcek si das :-D
Odpovedať
to: luko no to ano, ale ja si hovorim, ze hlavne drahy nezabudne na vyrocie :-) teda dufam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa dakujem, odovzdam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ty kokso, nestiham, den tu nie som a tolko veci sa tu stalo... luko: neboj sa, vsetko vyjde aj v oktobri... gaia: super, ze sa vsetko vyriesilo, ale dufam, ze Ti je jasne, ze RL najdes, ked ho vobec nebudes potrebovat, to je klasika, to sa stava aj mne... my sme sa tak rychlo balili na Slovensko, ze sme zabudli zobrat priatelovi pozvanky k svadobnemu stolu, ja som uz ich v obalkach mala, takze ja som svojich ludi vyriesila vcera a pozvanky som rozniesla, len teraz cakame, kedy pride obalka z Prahy a v tom pozvanky pre draheho, aby sme pozvali aj jeho stranu, no bordel :-) ati: vdaka, dnes sme vybavili svadobnu kyticu a vyzdobu do kostola a boli sme aj v tej restike, ale zatial sme jedlo povedali len priblizne, v juli ideme este raz na Slovensko, do tej restiky na svadbu kamaratke, tak to staci az vtedy, tak super, som spokojna... majte sa....
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik xex, je mi jasne, ze to zrejme s tym RL tak bude - Murphy pracuje naplno...vy ste uz davali pozvanky? my este nie - bojime sa ich ist dat vytlacit, co ked dovtedy nedostanem papiere z Ambasady, ze som pravne sposobila vydat sa a nebudeme sa moct vziat? my este pockame 2 mesiace na vytlacenie pozvanok...vsetci o tom vedia, su s tym uzrozumeni, takze predbezne to planuju
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: tak to blahoželám k rod. listu! :) pekne sa to vyriešilo!
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas dakovala...sa mi tu kolegovci rehocu, ze uz som na svete :-D ...teraz uz len cakame, ci sa podaria tie doklady povybavovat :-| ...este ani oznamko nevybavujeme - co ak nahodou nestihame
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: no mas aspon veselo... drzim palcoke, nech sa vsetko stastlivo povybavuje a postiha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas no dakovala...fuf...nejako ma zacina az pot oblievat, ci sa to stiha :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenocka Ahoj leni, no ja mam 8/8/2008 ;-)
Odpovedať
ahojte augustovky,ja sa pridavam,jeeeeeeeeee lenkaaaaa my mame tiez 08.08.2008,ale to sme asi viacere ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveste .....nooo na 8/08/08 je vas ako maku :-D :-D gai ako dneska? adka? dajulik? dake news? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to mas pravdu atinkaa,a my sme k tomu este s drahym spolu 8 rockov,tak sa mi to lubi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa vcera prisla moja mamusa na navstevu (isla dnes na seminar a chcela prespat)...trochu sa jej pobytu obavala - vlastne sme boli vcera vecer same a bolo to prvy raz od poziadania o ruku...takze som cakala, co na mna padne...moja intuicia ma nesklamala...vecer zacala rypat tak pedagogicky "no dufam, ze si sa uz poucila!" (to akoze uz som jednu svadbu mala a overila som si, ze nestupam vedla)...tak som jej na to "pedagogicky" povedala ja, ze su v zivote situacie, ktore vopred nepredpokladas a nedokazes preverit chovanie cloveka v nich...dufam, ze pochopila, ze na nikoho v zivote nemozes dat zaruku - nie je pracka :-p ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to a.na: :))) to je krasne! inak, aj my sme spolu 8 rockov!
Odpovedať
Profilova fotka
to atinkaa: ja nic nove, len toto co som pisala, teraz uz som v robote, no som dobita jak ciganska hracka :-D uz nech je 17hod. a padam domov, doma to vyzera ako po vybuchu, rano som sa stihla len osprchovat a svihala som do roboty, vo vlaku bolo take horuco, ale inac si autovlak neviem vynachvalit :-D ale dovolenka bola fajn, aj ked som si neoddychla tak, ako som si predstavovala, ale to nevadi, hlavne ze mame kopec veci povybavovanych... A Ty mas co nove? co tie svadobne satky, uz si bola pokukat v Prahe? a tie popolnocne - uz Ti prisli dalsie? ja cakam v tomto tyzdni balik s cokoladkami na redovy... to gaia: my sme uz davali tlacit oznamka dakedy vo februari, bolo to skoro, ale sme radi, uz sme ich aj porozdavali - aspon tym, co su zvani... dufam, ze aj vam to vyjde... majte sa, idem makat...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik fiiiha...ja idem buduci tyzden v piatok (v robote mame prikazanu dovolenku) na urad do DNV skusit povybavovat...uvidime, co zbucham
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky...cez vikend je MHD v BA zadara + muzea a ZOO, botanicka... baby, poradte, co mam robit? mali by mi sit v Skalici svadobne saty...ale uz mi 1x odlozili skusku, ze to je este skoro a oni ich ani nezacali sit (s tym, ze ked som tam bola na merani, tak mi sama majitelka povedala, kedy mam na skusku prist!)...teraz som volala uz 2x, ale chuda slecna v salone len videla moju objednavku odlozenu bokom a nevedela, co sa s tym deje...uprimne povedane, prestava sa mi to pacit...zial, uz som zlozila 5tis. zalohu...vcera som si bola v BA skusat jednom salone saty (skusala som si ich aj v piatok)...zda sa mi , ze v nich celkom "ujdem"...lenze zapozicanie je 10tis...uz su zajednane na sept./okt. a ja neviem, ci sa nemam vykaslat na zalohu v Skalici (ale 5tis je pre mna dost velka ciastka) a hned teraz si ist zahovorit tieto v BA, alebo pockat, ako dopadne sitie v Skalici a az potom popripade zhanat nieco ine v BA... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda gaia Ty mas problem na problem :-( no ale byt Tebou, tak volam do Skalice este raz, ze jednoducho si zaplatila zaloha a ze chces prist na skusku, ked nebudu vediet, nechaj si zavolat majitelku, ved Ty si uz dala take prachy a oni nie su schopne Ti vyhoviet, ale Ty si ich zakaznik... no drzim palce, potom daj vediet.. nam vcera prisli cokoladky, normalne sme boli prekvapeni, ake su velke, super... aj ruzicky na vyzdobu a prisavky na ozdobu na svadobne auto... mam z toho taku radost, juuuj... :-D ati: kde sa flakas????????? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik takze mi volala pani majitelka - ze mam prist na skusku...chcela povodne 3.5.2008, ale ze to si este 2-heho v piatok zavolame (ci ano alebo nie), co som ju vykrstila-ze ved som jej vysvetlovala, ze ja to potrebujem vediet vopred minimalne tyzden na fix...tak sme sa dohodli 10-teho...aspon uvidime, co z toho stvorili
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia no vidis, tak to je dobre, ze Ti volala, uvidis toho 10/5, som zvedava aj ja... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik hehe, asi zatusila "zradu"...lebo sa ma tak jedovato spytala, ze sa dopocula, ze vraj som si "vymyslela" novy vrch...tak som ju hned zdzubla za tie zrusene skusky a ze mi islo o to, ze ci sa s tym nieco uz robilo...
Odpovedať
no teda gaia!to u akej krajcirky si si dala sit saticky?ved za tie peniaze by ta mali este aj odviezt na skusku! a to si dala zalohu len za sitie,alebo aj za latku?tej pani len pekne povedz,ze ty platis jej a nie ona tebe,tak nech sa podla toho aj sprava!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 saty som si skusala v svadobnom salone...teraz mi siju oni podobne, ale na moju mieru s tym, ze to su ich saty, nie moje...okrem toho budem mat iba tu vyhodu, ze budem do nich prva nevesta...mas pravdu, budem vyjednavat...lebo za taku cenu pozicovneho by mi mohli k tomu zapozicat (v cene) aj zavoj a podobne veci (ako robi ten salon v BA - pricom saty stoja menej)...tito vidia - baba z BA, tak coby sme sa nenabalili ]-(
Odpovedať
to gaia: tak ty si zaplatis za usitie a ony nebudu tvoje?alebo som to zle pochopila? :-N a to to ta co vyjde?ak to teda nieje tajomstvo... ;-) ja budem mat sice uuuuplne jednoduche saty(okrem mna a krajcirky este nikto nevie ake),latku som si kupila sama,ale za usitie dam maximalne 4 000sk a saty budu moje.aj ked je pravda,ze ked si saty pozicias,za tie peniazky ti dodaju komplet vsetko,aj bizu a neviem co este.predsa len ja si radsej tieto drobne vecicky zozeniem ake ja chcem a nie ake maju v salone.aj ked verim,ze v niektorych maju velky vyber.ja sama som totiz krajcirka a tak som moznost zapozicania nebrala do uvahy.najprv som si saty chcela sit sama,ale po tom,co mi zomrel tatko,som to zavrhla....
Odpovedať
Profilova fotka
gaia Jaj gaia co to mas za trable zo salonom a satami....Nedaj sa neboj si otvorit usta co Ta bude nejaka majitelka osocovat.Ved ty si za to platis...a Ty si nevesta a oni musia okolo teba skakat ako ty piskas a nie naopak....Nedaj sa.A po usiti siat im urob peknu reklamu vsade ich roznes aky pristup a jednanie...Cele zle...
Odpovedať
Profilova fotka
brree ranko moje, volny vikeend parada ;-) dajulik tu som, ciham na vas :-D :-D :-D gaiaa boozinecku, dalsie trable.....mas rodny list a satyyyy :-N 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ati: no konecne :-D :-D :-D co mas nove - satky mas? ja dnes bola pozriet saty na prezlecenie - nic nemam ;-( tak uz neviem, kde mam v Prahe ist, nemas typ? :-) a co porabas, ked je vonku tak kraaaaaasne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 je to 10tis...ale to sa s nou fakt chystam pohadat, ze chcem v tej cene aspon zapozicanie zavoja (korunku mam aj vlastnu, aj ked pokukavam po inej)...je to cena pozicovneho ako aj v inych salonoch, ale tam ti aspon prihodia aj nieco navyse...okrem toho, tie saty su velmi jednoduche, takze az taku strasnu robotu s tym ta krajcirka mat nebude...ja som absolutne manualne nezrucna, takze aj usitie vankusika pod obrucky (na co sa chystam sama) bude pre mna vrcholovy vykon :-D ...a v BA nezozeniem tak lahko krajcirku, ktora by ma nechcela zodrat z koze...staci, ze musim zhanat kvoli popolnocnym ]-( ...mmch, ty sa kedy vydavas? lebo mas v profile napisane, ze 22.9.2007...ci ja som nieco preocila? to: rachel no ved sa budem vyhrazat...uz ked do telefonu zacala tak rypavo, ze som si "nieco vymyslela s dekoltom", vyhodila som jej na oci tie presunute skusky...tak trosku sklapla...ved ja sa ich snazim chapat aj vsetko, ale naco mi najprv hovorila taky skory termin skusky, ked musela vediet, ze to dovtedy ani sit nezacnu??? mohla to povedat narovinu a do maja by som sa jej ani neozvala...no nie? to: atinkaa hadam je to predzvest toho, ze manzelstvo bude bezproblemove :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia No hovor mi o tom...mne tiez povedali ze saty budem mat za 6-8tyzdnov....a uz je to vyse 3 mesiacov a saty nikde...Zjtra tam budem volat...Uz ma poraza
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?