August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
inak jani cauki...my sme sa tusiim este nevideli ;-)
Odpovedať
mne sa tiez horzne paci, len ja bez lemovania, lebo k mansionu by sa asi nehodilo,ale urcite dlhy a jednovrstvovy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko tak este raz som skukla tvoj albumik a opravujem vetu s tetou modelkou a maisony....uz je tych satiek na mna daako moc..ale tieto mam k tebe priradene :-) :-) x-)
Odpovedať
ale macenas by som tiez brala ;-) su podobne len bez rukavikov...ale na mna uz boli moc drahe, este asi o 3 tis. tak som ani neskusala :-x ale som spokojna aj s tymi,c o mam x-) dobru nocku kocky, idem sa venovat nastavajucemu =-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobruu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste zienky augustove :-N =-) =-)
Odpovedať
ja pozeram Miss...ale no nic moc, neviem, kto im robil make.up vyzeraju strasne
Odpovedať
tak konecne pekna baba, meno neviem, ale studuje pravo
Odpovedať
Profilova fotka
teeda ty sa mas ;-) dake news svadobne? som ti pisala ze mam za sebou skusku nechtikov?...mam frajerske veru ;-) ;-)
Odpovedať
jeeej a ake gelove? ja nic nove, pozerala som svadobne pohare a tie co sa mi pacia sotja 3tis. :-| inak ideme zajtra konecne kupit LCD a DVD, takze tam idu peniazky, svadobne veci musia pockat 2 mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
ee nie nejake nove...su vlastne moje ;-) ak najdem poslem link do ip..stalo to desne prachy..ale neposobia tak umelo..a teda staalo to za to...su nejakou hmotou dorobene a dotvarovane moje...na principe zubnej vyplne to funguje ;-)
Odpovedať
fiiiha, a kolko to stalo x-) ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
2200.- penazi...nikdy som si nedavala robit manikuru ani nist take v salone...ale prislo mi to dost :-N =-)
Odpovedať
no mi povedz, ja si robim sama tak to nevyzera nic mooc, no za tu cenu musia byt ozaj krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim, ze su..i som sa s nimi celkom zzila ja som ziadne akrylove nechcela....na toto som sa dala celkom nahovorit a teraz uz nelutujem ;-) hladaam a poslem link, oki? ;-)
Odpovedať
tak u nas zmena planu, technika az po daniach a ideme kupovat doplnky do bytu :-D krasnu nedelu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, vidim, ze pekne sa pripravujete na ten vas den D... no ja teraz s pripravami musim trosku pockat, lebo som po tej operacii so zubami a keby ste ma videli - hroza :-D som taka opuchnuta, mam modrinu pod okom a na brade ako keby mi dakto dal do drzky, no fakt kriza, ale dufam, ze do svadby sa to da dokopy haha :-D ale nikomu by som toto nepriala, nic prijemne to nie je, aj ked to neboli, ale jem jak male decko :-) no a my na svadbu uz mame kolace - nasi boli teraz na Slovensku a o kolace sa staraju mamky, nech si aspon trochu pripadaju dolezite, lebo do nicoho ineho si kecat nenechame :-) uz mame aj super krabicky na kolace, vybaveny gulas na sobotu - keby mal zo svadobnych hosti dakto hlad :-) a to je asi vsetko... a uz netrpezlivo cakame na pohare, snad buduci tyzden pridu... majte sa...
Odpovedať
Profilova fotka
dajuliik to je asi daka epidemia ci co :-N gaia ma tiez problemy so zubkami...tak nech ste kocky obe co najskor fit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky august nam vytahujem z druhej strany :-N je to mozneee :-D :-D :-D :-D luko :-N mojik sa mi verit nesce :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
jaj, no uz som tu :-D mam uces: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a zozadu takto nejako so zavojom: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo s ofinou: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tak uvidime, ako dorastu vlasy a ako to ukaze na mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten s ofinou som uz u teba v albumiku sledovala...lubi sa mi najsamvacsmi ;-) ;-)
Odpovedať
aj mnee, lebo myslim ze mi ofina sedi viac, no vsak ine to bude ked to bude na mne tak to bude potom zabava x-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze s ofinou budes peknucka...question is...ci ti to bude tak roztopasne drzat ako tej slecne :-N =-) :-x :-x
Odpovedať
ati, no vdaka, dufajme, ze hej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ;-) x-) bree ranko augustovky :-)
Odpovedať
.aaaa niekto sa nam zobudil :-D to ja uz zarezavam s prachovkou doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) hm, to ja zarezavam v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
jesusi...to aby som sa vam bala napisat :-N :-D :-D :-D :-D :-D taak ma sprdnut hned z rana....som si k vam urobila kaficko...tak sa mi kocky rozpiste ;-) ;-)
Odpovedať
ati neblazni, vsak sa snazim uz od deviatej upratovat a stale odbieham, takto to budem robit cely den :-D objavila som nejake figurky na torticky, mam ich v albume rozne, ale najviac sa mi apcia tie najdrahsie, ako vzdy 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to si na tom ako ja.... :-D :-D :-D :-D ja som nasla o cca 400dolacov lacnejsiu knihu hosti dneska nez minule tak to okukaavama a furt tiesim, ze ta 500dolacova sada, je predsa len najsamkrajsia :-N :-D :-D :-D :-D milacikovi ani muk :-N :-. :-x :-x 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?