August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
katra: ak si sa pytala mna, tak ano, je tam minimalny zaruceny pocet digitalnych fotiek + svadobna kniha, kde budu papierove fotky (len si presne nepamatam, kolko kusov)
Odpovedať
katra ja mam v cene predsvadobne fotenie, svadba cca 12 hodin fotenia, DVD s fotkami (vybratych 500 najlepsich, ja som viac ani nechcela), svadobna kniha so 70 upravenymi fotkami. cize 6tis. + 3 tis. (kniha)
Odpovedať
ajty: kupila som spiralu, bola vzlôave asi 100 sk, tak som tu moju uplatnila na gel na tvar a este mi dosla 40%, tak za to asi pletovu vodu dokupim este :-D a este som vzala tekute mydlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko cicka, dakujem za kontakt...telefon by nebol? resp., hod mi, plz, do IP svoje meno, nech viem, na koho sa mam odvolat ;-) ...ci mam napisat "luko"? :-D
Odpovedať
uz maaas x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko diky, si poklad...dnes sa dozvieme, ako bude s tym obradom...no som fakt zvedava
Odpovedať
tak snad dobre ;-) ja musim tiez napisam mail primatorovi ohladom sobasa
Odpovedať
ahojte, už som tu dlho nebola,tak niesom velmi v obraze. My by sme mali mať sobáš civilný a potom cirkevný. len neviem či z toho nebude nakoniec chaos :-) ale ked u nás to vedia (myslim civ. sobaš) tak krásne pripraviť
Odpovedať
stellka a mozem s aopytat, preco ste sa rozhodli pre oba? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: stella29 a to mozete mat?
Odpovedať
ahojte ;-) tak som prave dovolala s DJom....chce za noc vratane karaoke...5000Sk..celkom fajn, nie?:-)
Odpovedať
jeeej, ajty, super cena, karaoke zavidim :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj dnes ;-) tiez si myslim ze dobra cena....a na to karaoke sa tesim...moj drahy uz nacvicuje v aute..my budeme prvy uz to vidim..a jemu sa mozno ani nebude dat zobrat mikrofon :-D to all: inak dost by ma potesilo keby ste mi dali typ na dobre menu...ja si mam vymysliet a urobia mi....tak zhanam inspiracie...mozte aj cez IP:-)))))))) :-N staci predjedlo a hlavne jedlo....lebo potom mame prasiatko a teply paut a studeny bufet...len ten zaciatok potrebujem:-D
Odpovedať
Ahoj Ajty, my budeme mat predjedlo klasiku. sunka, syr + zelenina+banketky a hlavne jedlo: slepaciu polievku s domacimi rezancami a hlavne jedlo: 2 druhy masa na prirodno + ryza+opek zemiaky+obloha. Chceli sme sunkove rolky s chrenovou slahackou, ale upozornili nas, ze nemame velmi vymyslat, lebo bude leto a nemuselo by to dobre dopadnut, tak neviem Ale bola som na jednej oslave v hoteli Dukla a tam sme mali po polievke bravcovu panenku na dubakovej omacke a to bolo fantasticke...
Odpovedať
mozno ako predjedlo: zaujimavy salatik: kraby, avokado...ale nie kazdy to ma rad, Slovaci su v jedle vacsinou konzerativni, aspon moja rodina :-|
Odpovedať
my sme dali predjedlo kuraci "koktajl", nieco ako salat, bude to vy vysokych sklenenych popharoch a vraj to chuti aj vyzera skvele, tak verim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haalloo moje, kde ste kto? luko teeda nakupy kozmetickee....co si secko zhrabla? :-D :-D :-D ajty my este menu nemame :-N =-) a dikeesiiik za link ;-)
Odpovedať
no a dnes mi este prisiel z Yvesu zas poukaz na darek k narodeninam nejaka bizu :-D ati, ako saty uz su vitazne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa mas ;-) neposles dake poukazy? ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p satky vitazne nemam...bola som skusat doma..ani nie v ke..ale v presove...nedovolili fotit tak houby z toho...mam dve fotky z angela..kde zas mile tety zabudly ze idu na vystavu...a tak i ked tam obe kamosky volali, ci sa treba objednat..tak tvrdili, ze nie..ze mozme prist a ked sme prisli ..tak uz prave balili.....skusala som "medzi dvermi" cca 4satiek...dam do albumiku ale nist moc veru... 8-(
Odpovedať
takze zatial najlepsie tie z Prahy? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime...som uz kus skeptikus :-x :-x 8-(
Odpovedať
jaaaj, tolko krasny siat...pocuvaj, nie ze pojdes nakoniec v nohavicovom kostyme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-p srandicky co, ked si vacsia frajerka v mecenasoch..jak ta pani v booku ;-) x-) x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky luko - ja uz mam aj botky krásne , pre mňa rozprávkové- keď budem mať foto, doplním ich do albumu. A máme aj postavičku na tortu, ale ako sa poznám, tak to ešte zmením a aj šatky som si skúšala , len sa nedalo fotiť a z ich stránky to nejde kopírovať. Jedine ma cena trošku bere - 13 sa mi zdá ako dosť:-(
Odpovedať
noooooo. a to este uvidis po uprave.....myslim, ze aj primator ma bude prehovarat, ze aby som sa nevydavala, ze ma skoda pre jedneho :-D :-D :-D
Odpovedať
jani a kde si skusala? no, ja si tiez bucham hlavu, moje stoja 15tis, a rozmyslam, ked sa nam to teraz zacina nabalovat, ze som mohla mat pekne aj za menej...ale co uz x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v trenčíne, velmi zlata a ochotná pani, tam som si kupila aj topanky a šatka mám vybraté model Balta - ak to nevymažú, keď tam pošlem do IP www adresu.
Odpovedať
jasne, asi viem, tam bola skusat aj kolegyna St. patrick a bola nadsena, Balta je krasny model :-)
Odpovedať
tu je? http://www.alisonevansbridalwear.co.u... v kombinacii s tym zavojom waaaw
Odpovedať
Profilova fotka
veru paradne su...najma ten spanielsky zavojik sa mi lubi..pren som ja veru rozhodnuta x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?