August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ale ktory je najhezcejsiiii :-N =-) =-) ha? a ted babo rad :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
tak to uz neviem poradit...ja nie som vankusovy expert...mne sa vsetky pacia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ati, som pozrela aj ja na vankusiky - ten co si pridala je najkrajsi... my uz mame tiez doma, no vlastne uz na Slovensku, musime postupne vsetko posielat prec, lebo sa potom v auguste do auta nevojdeme :-D saty zaberu najviac miesta - to je jasne, do kufra ich nezlozim, kto by ich potom zehlil?! :-D tak prajem pekny zvysok nedele...
Odpovedať
chcete byt na svadbe neprehliadnutelne...nie nemusite ist v bikinach: http://www.hochzeit-magazin.de/images... :-D
Odpovedať
aleboooo: http://www.hochzeit-magazin.de/images...
Odpovedať
Profilova fotka
dajuliik mas doma uz ten isty :-N vaazne :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ati - nie ten isty, ale ze mame aj my vankusiky - my mame ruzovo biely, robila nam ho ulynka... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cez vikend navstivila rodicov (od vianocnych sviatkov som ich nevidela) a vyzobrala som od mamy latku...mysli si, ze idem vysivat a ja si idem vankusik sit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik achhaaa, uz chapem ;-) som chcela vyzvediet podrobnosti,..... ;-) gai a aky bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mozem sa pridat? akurat som nam zajednala Bojnicky zamok Zlatu sien na 8.8.2008 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) joj taka som happy lebo to bol posledny termin co mali sice o 18tej ale tak mi chceme malu svadbicku tak to nevadi ze to je tak neskoro x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauki pipi nestretli sme sa uz nahodou v dakej teme :-N aalebo mam deja vu :-N :-. kazdopadne vitaj a hovor co mas vybavene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to mozne ja som vsade :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ci na konovi ci na svadbe :-D :-D :-D :-D :-D :-D no akurat som volala do tych bojnic a kedze chceme mat malu tajnu svadbu tak ani hostina tym padom nebude cize uz len zozbierat peniazky na obdrucky,vybrat saty a sme pripraveni :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to maate paradne ;-) ticho zavidiim..niekedy si vravim, ci to nie je lepsi napad ako ten pel-mel s takou 100ludi jak planujeme my ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som rada ze sme sa takto nakoniec rozhodli i ked som vzdy snivala o velkej svadbe o tom ako budem pre vsetkych stredobodom pozornosti a pod ale takto je to super :-D ved to je vlastne len o nas troch x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa zaklad je biely...mam 2 varianty: a) na zaklade bude bledomodry tyl (na celom vankusi) ako mame na vyzdobu a stredom sa bude tiahnut tenka tmavomodra stuzka v strede prichytena bledomodro-tmavomodrou brosnou...tou malou stuzkou by sa aj pripevnili obrucky b) cez stred vankusa sa bude tiahnut hruba bledomodra priestvitna stuha (bez tylu), v strede prichytena bledomodro-tmavomodrou brosnou a spod nej budu trcat 2 bledomodre tenke pruzky stuzky, kam prichytime obrucky este neviem...musim s drahym poomyslat :-D ...zakladnu latku mam iba na 1 vankusik a ak by som chcela pouzit variant a), tak musim vsivat tyl uz od zaciatku - aby sa nehybal
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer sa praje... ste tu niektora? :-)
Odpovedať
ahojte :-D pipi kamoska tam mala svadbu, fotky boli krasne, dobre ste si vybrali miesto na obrad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby....no mne to bolo v celku jedno kde sa budem vydavat ale drahy chcel mat pekne miesto on by sa najradsej vydaval niekde vonku na luke :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 hehe, divoska mala taku skoro "lucnu" svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne by sa to tiez asi pacilo niekde na luke pri bojnickom zamku da sa vobec nieco take_ =-) :-D
Odpovedať
pipi aka kocka si bola v svadobnych satach...este vyberas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 spytaj sa sobasiaceho, co vas bude sobasit...
Odpovedať
Profilova fotka
hej strasne sa mi pacia tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no maju ich len v trencine a v piestanoch ale taky styl by som chcela... hentie co mam v albume su z nicol staly 17tis takze to nehrozi :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia ja to mam zatial len rezervovane tak neviem kto nas bude sobasit :-| ale skusim sa ich popytat :-)
Odpovedať
pipi, ano, moje su tiez odtial, 15 tis 8-( to bol moj strop, ale aj tak je to dost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a kde sa daju zohnat lacnejsie? popripade za aku cenu sa poziciavaju saty v "normalnych" salonoch? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kukaam, ze sme damy znova na strope cien za satky :-N nasa oblubena tema, ze luko....aneb jak si vybrat najsamdrahsie na prvy kuk :-N ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to je asi najvdacnejsia tema pre nevesty no nie x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 mam na mysli: ak sa sobasite na matrike, spytaj sa na matrike (aj tel.)...ak v kostole - spytaj sa farara
Odpovedať
Profilova fotka
sobasime sa na matrike tak myslis ze tam mam skusit cinkut? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?