August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
myslim, ze ano, kukni na ich http://www.salonel.sk/html/saty_index...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj atinkaa a ostatne kolegynky. no tak starejsi ma obsadene uz aj prve dva mesiace 2009 takze smola. A moj drahy prave zistil, ze by nebolo zle mat strejsieho a dj v jednom,ktory bude vediet aj po madarsky alebo mat aj madarsky repertoar pesniciek lebo cast jeho rodiny je madarska.takze hladam super starejsieho a dj v jednom,ktory dokonca ovlada slovencinu a madarcinu.no porste asi nemozne!!! a to je len januar!dik za ten link na prehlad agentur.vecer prestudujem a zajtra napisem.pekny vecer vsetkym nevestam-cakatelkam!
Odpovedať
To tam nemajú uvedené, už som to hľadala minule :-(
Odpovedať
adka tak im skus brnknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to lamrani..i kvoli tomu je agentura dobra, oni niekedy maju svoje kontakty ;-) luko kludne by mohla byt i raz taka, taze si urcite skor nizsie nez priemer...a ak je dobra kvalita, tak mozes byt urco spokojna ;-)
Odpovedať
no tak fajn :-) co som pozerala pracu fotografa, tak sa mi pacili fotky a kameraman mi da k dispozicii DVD na pozretie, takze verim, ze si vyberieme dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a koho mate? ;-)
Odpovedať
no kameraman z arjan.sk a fotograf tiez mozno odtial, lebo este pozeram inych.
Odpovedať
kocky prajem krasny vikend, co budete porabat???
Odpovedať
je tu niekto??? x-)
Odpovedať
ahojte krasky:))tak i ja sa radim medzi nastavajuce mladomanzelky v tomto roku v auguste:))panecku mam pocit ze je toho tolko..baby ako ste to zvladli???
Odpovedať
sandy, ja som zacala az teraz v januari a v pohode sa mi podarilo za tyzden si vybavit kameramana a fotografa uz pomaly doklepavam. sice som cele vainoce az doteraz stravila na nete, ale stalo to za to :-D idem dovarit obed :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko,tak nech ti obedik vyjde:))inak ja tiez to tu brazdim hore dole,a mam pocit ze sa budem vydavat v teplakoch:((bo nejak si satocky neviem vybrat...som dost vysoka a tie obrovke roby by ma este zvacsili..nuz budem mat co robit..inak kameramana mame aj my len mame problem so salou,ze vraj tam nerobia svadby cez leto ze maju hosti tak to podlo...
Odpovedať
moja kamoska, co ze z valaskej dubovej mala v nejakom hoteli...
Odpovedať
juuj hej asi hotel kultura,ale tam su ine palky...len prenajatie stoji 10 litrov a taku biednu vyzdobu tam robia...takze dalsie pracha tam....uz to sa mi zda vela
Odpovedať
no to je fakt dost....a uz mate nahradny plan?
Odpovedať
no uvazujeme o jednom kulturaku v dedinke blizko Rk,no uvidime...este neviem co z vyzdobou....sa mi lubia tie prevesy cez stolicky s maslami ale pana to ti len za prenajatie pre 70 ludi stoji skoro 3 litre...ale ked uz chceme aby to vyzeralo...:))))
Odpovedať
no ja som to este neriesila, ale na sale si dam tiez zalezat. inak ta kamoska to mala v htoeli Park. mas uz predstavu o satoch? ja idem pozriet do ZA, do Brna, to mam blizko z blavy a asi aj do Ostravy, to mam zas blizko z kysuc
Odpovedať
juuj tak to ti zavidim....ja som z Rk,a baby tu chvalia Noblesse,zeny su skvele ale nie kriticke,"dobre vyzerate v tom vreci":)))asi tak,ale studujem v BB tak tam to obeham a ak nic tak asi budem aj ja tu Blavu riesit:)ozaj a kolko ste spolu??
Odpovedať
rok a 7 mesiacov a vy? ja som tiez studovala v BB na UMB, pedagogicku fakultu
Odpovedať
jeee tak sranda:))ja som na ekonomickej:)koncim treti a sme spolu 3,5 :)))ale tak vsetci na to cakali a zrazu su v soku ze tak skoro a ze taki mladi:)ja mam 22 a on 28...nuz:))
Odpovedať
no..ty si mlada, to ano :-D ale on je akurat na zenenie :-D ale co moze za to ze ma taku mladu priatelku :-D urcite budete stastni. Moj bude mat uz 33 :-D
Odpovedať
pekny vecer sandy ;-) ja sa uz pomaly odpajam :-)
Odpovedať
aj tebe luko a tak snad sa este tady stretneme:)))a samozrejme pekny tyzden:)
Odpovedať
sandy, drzim palce na skuskach :-) ja som sibnuta, idem pozriet v sobotu saty do ostravy :-D
Odpovedať
luko....jee zlata si:))dakujem mam statnice 31.1. a okrem toho ze mi vcera ani za pana nie spustit tuto strannku som si vyrobila pruser ako delo...spoznala som niekoho ineho a mam strasnu dilemu:(((a neviem si rady sama so sebou...vlastne ani neviem preco ti to tu pisem asi len kvoli tomu aby sa mi ulavilo,ale ani to neprichadza...tak podrobnosti niekedy inokedy..papa a krasne si vyber:)
Odpovedať
sandy....no vidis a prave preto som ja taka rada, ze som si nezobrala frajera, s ktorym som chodila v 22r :-D ale to nemusi byt tvoj pripad, to sa stava, tak len sa ukludni a nechaj si to prejst hlavou...ked sa vasne ukludnia, tak ti srdce samo povie, ktory je ten pravy ;-)
Odpovedať
to fakt???si jedina ktora mi to povedala takto....
Odpovedať
sandy, dopredu nikto nevie, ci krok, ktorz urobi je spravny. Ja som chodila s byvalym 5 rokov, o svatbe sme sice nehovorili, ale rozchod by ma nenapadol. Spoznala som sucasneho :-D musela som sa rozhodnut, ci to risknem a zahodim 5 rocny vztah a skocim do noveho, bez zaruky uspechu....nemuselo to vyjst,a le uprimne, byvaleho som mala strasne rada, bol to ten najlepsi clovek na svete, ale nelubila som ho, ani som necitila obdiv (zena musi chlapa trocha oobdivovat 8-) rozhodla som to risknut...dnes nelutujem, ale aj keby mi to nevyslo s mojim snubencom, myslim, ze by som nebola stastna ani v tom prvom vztahu a ani on v konecnom dosledku. Tvoj pripad moze byt samozrejme iny, lebo na druhej strane v zivote moze prist vyrusenie, druha vec je, ci je to len vzplanutie, ktore prejde, alebo naozaj nieco viac. Myslim, ze vzplanuti este zazijeme dost (aj ked si to mnoho ludi neprizna), ale laska k partnerovi, spolahlivost, ucta a zodpovednost k tomu, koho sme si zvolili verim vyhraju. :-) ak sme si zvolili spravne :-)
Odpovedať
vyrusenie - vzrusenie - oprava :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?