August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
ty si taka zlata....asi je to vzplanutie ale ten clovek ma cosi do seba,moj snubenec je skvely clovek,mam ho rada,vazim si ho a je ku mne dobry a viem ze bude skvely otec,ked....budu.Ale neviem ci to fakt chcem takto...sak ma cela dedina znenavidi:(((rodina,priatelia....
Odpovedať
sandy, ja som z maleho mesta, tiez som si to myslela, ze to tak dopadne, aj ked sme nemali pred svatbou, ale spolocni priatelia a znami a tak. a vies co? uplne v pohode, ti skutocni priatelia to pochopili a s byvalym sa stretavame obcas na kafe (nie sami samozrejme, su tam aj dalsi kamarati). ale fakt ti nezavidim, len ma napadlo, si pisala, aky je skvely tvoj snubenec a dobry...a co ty? milujes ho? no tazko ti radit, ci ten druhy nie je len zablesk, alebo je to ta "prava" laska...verim, ze ked sa trocha upokojis, tak sama budes citit, co je pre teba dobre....zatial rpedsa enmusis robit ziadne rozhodnutia, nechaj tomu chvilku, lebo na druhej strane, zasnubene dievcata mozu byt pre muza vyzvou...ale to len triafam, kedze vobec nepoznam toho, co sa ti zapacil...vsak to urcite o chvilu zistis sama, ako je to ;-) ja uz utekam domov, kludne napis IP, ak si chces pokecat, drzim ti palce, poznam ten vnutorny boj, nic prijemne, zazila som podobne pred dvoma rokmi.
Odpovedať
poslala som ti moje male vyplody na IP:)))
Odpovedať
Profilova fotka
idete niekto na svadobny veltrh v BA teraz vo februari?
Odpovedať
ano gaia, chystame sa :-) sandy, odpisala som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko dufam, ze bude lepsi ako minuly rok...hadam si vyhliadneme nejake pohare...
Odpovedať
jaaj, tak nad poharmi som este neuvazovala...co vsetko tam bude? este som na ziadnom takom nebola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko defacto vystavuju vsetky mozne odvetvia - svadobne salony, agentury a pod...cize tam mas saty, vyzdoby, pohare, obrucky, oznamka...vsetko
Odpovedať
Ahojte baby.Ja mám vybratý termín 2.8.2008,ale ešte nemám nič pripravené.Ako som tak čítala Vaše odpovede,tak pozerám,že Vy niektoré máte už aj kostol,šaty atd.Dostala som strach,že či sa nemám už postiť do vybavovania,aj ked som to chcela nechať až na budúci mesiac.
Odpovedať
zlatika, v poho, za tyzden dva vybvais skupinu, foto aj kameramana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: zlatika neboj...to stihas...hlavu hore...vzdy si priprav 2-3 varianty a urcite niektory vyjde...
Odpovedať
joj krasky tak ja vas budem aspon sledovat ako sa vam dari na ten velky den "D":))a nech vam to vsetko vyjde...august je najjj:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Takže začínam.Zachvíľu idem do mesta pozrieť nejaké šaty.Teším sa.
Odpovedať
caute kocky.. ste tu niektora?? gaia, atinka?? gaii kedy je presne ten veltrh?? tusim by som sa sla kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi veltrh je cez vikend 2.-3.2.2008 v PKO
Odpovedať
ahojte :-D
Odpovedať
Caute holky, dam totalne primitivnu otazku, ale fakt sa v tychto veciach nevyznam. To treba na svadbu vlastne pohare? Naco? Preco? Ja nebyvam na SK tak sa nemam s kym o tom porozpravat, kto pozna domace pomery. Holky este jedna vec, treba davat svadobnym hostom aj nejaku vysluzku alebo ako sa to nazyva? Ako to riesite?Davate nejaky darcek alebo tak? Budem strasne rada kazdej odpovedi. My sme si vybrali na svadbu zamok v Beladiciach snad je to dobra volba. papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mna to tiež čaká 02/08/2008 a chcem sa spýtať kedy je presne ten svadobny veltrh? a kde sa bude konat
Odpovedať
Profilova fotka
to: tomajova *nieeeeee...nemusis mat vlastne pohare...to len niektore chceme pit zo specialnych, tak si kupujeme (svadobny par) take specialne - pamiatkove...ako na stuzkovu si mala pamiatkovy, tak aj na toto ;-) ...nie je to povinne, ani zvyk... *vysluzka, resp. darcek je tiez na vas dvoch - ci chcete nieco dat...ako "vysluzku" zvykne sa davat flasu tvrdeho, nejake vino a krabica kolacov...ale to je fakt na vas, co a ci chcete alebo nechcete dat...niekde sa napr. alkohol nedava...niekde sa do krabice kolacov dokrajuje este aj kusok svadobnej torty...my napr. budeme davat krabicu kolacikov (asi 10 ks), pricom to budeme roznasat den vopred tym, ktori su pozvani na svadobnu hostinu (chlast nedavame)...totizto v mieste nasej svadobnej hostiny maju malu chladnicku, takze by sa to nezmestilo...ale viem, ze niekto dava vysluzku az ked sa s hostami lucia pri ich odchode zo svadobnej hostiny a pribaluje sa tam este aj kusok zo svadobnej torty...na svadobnom "chlaste" si niektori davaju aj svadobnu etiketku - s menami mladomanzelov a datumom sobasa...niektori takuto etiketku lepia na krabicu s kolacikmi...fantazii sa medze nekladu...co sa tyka "darceka" - my budeme davat na stol (k menovke) take male vrecusko z organzy a do toho dame 1 davku kupelnej soli...nemusis dat vrecusko, mozes dat malu krabicku...a do nej - co sa Ti len paci (niektori davaju mandle v cukrovej poleve napr.)...davat takto darcek je, myslim si, este menej zauzivane ako vysluzka to: janinej svadobne veltrhy v roku 2008: Miesto a termín konania: PKO Bratislava; 2. - 3. február 2008 Miesto a termín konania: DK Banská Bystrica; 16. - 17. február 2008 link som Ti poslala do IP
Odpovedať
cau gaii.. tak super,dakujem.. uvidim ake bude pocasie a tak.. ty pojdes na 100%? inak ako sa mas? posli IP popripade.. budem sa tesit.. ;-)
Odpovedať
ahojte, ja len narychlo, fotky hodim v nedelu, lebo som zabudla zobrat USB kabel :-N mam zarezervovane tieto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje..tak uz som tu ;-) som rada, ze tu vidim i teba kati, i teba gaia ;-) ;-) ja sa na veltrh chystam/nechystam...zvedavec som ale nemam rada masy ludi :-N tak uvidiiim i ked ja ak navstivim, tak prazsky ;-) luko satky peknucke..som zvedava na teba:-) to tomajova, tak ako ti uz odpisala gaia, treba ti to, co sama chces...uplne nevyhnutny je milacik a svedkovia s platnym obc.preukazom :-N :-D :-D :-D to je secko pohare, darceky..su blbinky, na ktorych sa mozes vyradit, ale nemusis, ak mas pocit, ze to nie je nic nad cim by si chcela travit cas ;-) to zlatika...zavisi od toho, kde sa svadba chysta, v pase mas kezmarok tak to by snad mohla byt pohoda ako pise luko, v kosiciach by uz asi bol problem najst fotografa, kameramana a najma salu....i vzhladom k datumu 2/08/08...ale drziim palec nech to vyjde ako chces ;-) sandy, drz sa a urcite neber ohlady na nikoho z miestecka odkial si....je to tvoj zivot a ty by si mala byt spokojna a stastna....myslim, ze je lepsie ak cosi vyvstane polrok pred svadbou ako polrok po svadbe ;-) inak dnes idem na satky ja...tak na mna myslite ;-) ;-)
Odpovedať
no my budeme davat kolace, kusok z torty a vinko ;-) a to drahy chces na vino aj eteikety svadobne...tak ho prehovaram, ved naco :-S k skusaniu: naozaj plati, ze si vyberiete ine ako na obrazku :-D ja som vyberala len z frieb champagne, lebo mojej snehulkovskej pleti a biela moc nesla, a aj rysava farba vlasov lepsie vynikla, v bielej som nebola vyrazna...ale mozno este nejake biele skusim. mam zarezervovane teda z Pronoviasu 20008 model Nicea, bez vlecky...zavoj este uvidime, ci si necham. V marci im pridu este nejake nove saty, takze pojdem vyskusat, kedze model si este mozem zmenit, Do brna uz asi nepojdem, uvidime, ale este mozno pokukam v BA satocky a senci ;-) my si pohare nebudeme davat robit, to je na kazdom, komu sa to paci, tak si urcite nejake pekne vyberie ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak by som sa k vam chcela pridat. :-) A kedze som tiez taky mierny zavislak, snad tu budeme casto vykecavat... ;-)
Odpovedať
super :-D ja tiez,preto som sa votrelaa spon do troch tem :-D
Odpovedať
No, ja tiez tak, do kazdej temy, ktora ma zaujima, som nieco hodila, a potom je niekolko takych, ktore uz tak standardne preluskavam... :)
Odpovedať
luko...no moja krasne si si vybrala...uz sa teraz tesim na tie svadobne foto ked budes cela vyfinteena ako to bude vyzerat:))) atinkaaa...fuuu keby si vedela ake je to tazke:((kazdy den debaty s nasimi ako mi preplo,aky som sebec a nezodpovedna...neviem ci vydrzim ten natlak:(
Odpovedať
ahojte kocky,pridava sa ku vam dalsia augustova nevesta :-) nevedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho kameramana/fotografa z Trnavy? :-) dak
Odpovedať
katka, z Trnavy neviem poradit =-)
Odpovedať
ahojte augustove, aj ja sa pridavam katka02: my mame blanku golejovu, ona je sice z BA, ale do Trnavy je to kusok.. teda ak nemate termin 30. augusta, lebo to ju uz mame my :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?