August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
... :-D :-D :-D no v spravach davali, ze jedine, co toho roku zlacnie su knihy, tak sa mame my citatelky na co tesit... :-D :-D skoda, ze sa to este neodrzkadlilo v obchodoch... :-D a ved existuju kniznice, tak skoc a nieco pozicaj... 8-)
Odpovedať
ja tam mam uz dva roky dlh 500 sk :-D :-D :-D nie ze by som na to nemala, ale som leniva ako pes...ja si aj knihy nakupujem cez net :-x :-N asi vytiahnem nieco z kniznice (zatial je nasa kniznica stare krabice, lebo taka naozajstna pride tak o 6 tyzdnov, tesiiim)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no ja do kniznice tiez radsej nepachnem, stratila som jednu knihu, tak ma teta nema v laske... :-D my mame nastastie knihu na kazdy den v roku, ked som bola mladsia, tak sa nic ine ani nekupovalo, knihy mame v pivnici, pod postelou, v posteli, skriniach, proste katastrofa... 8-)
Odpovedať
ja som nestratila, len som ich mala asi 6 a doniesla som ich nie o mesiac, ale o dva, ci tri a univerzitke v BA su za to palky. raz som aj stratila, ale som ju zohnala cez net, tak som im ju kupila.nebola draha, nastastie
Odpovedať
Profilova fotka
:-) na dnes sa odpajam, pekny vecer, a studium, ak sa k tomu dostanes... 8-) papa
Odpovedať
pa pa :-D
Odpovedať
ahojte :-D :-D kocky, mate uz vybrate satocky?
Odpovedať
Profilova fotka
alex az teraz som si precitala tu tvoju otazocku..ano satiek mam v albumiku dost :-N aale len jedne su oznacene ako najsamkrajsie, tie sa mi lubia najviac.....nic z nich som zatial ale neskusala ....snad februar..bude cas ;-) x-) luko ako? uz mas plan kedy do belly a co budes skusat ;-)
Odpovedať
Ahojte, no ja som šatičky nebola ešte ani pozerať nie to ešte skúšať :-D Ale snáď vo februári to stihnem - teraz mám skúškové a ešte aj robota :-( Ja mám zatiaľ len akú takú predstavu o šatočkách, ale aj to neviem, ako mi budú sedieť :-N A vy ste na tom ako? Už máte vybraté? Ozaj a čo hovoríte na tie inzerátu tu v "bazáre", kde baby ponúkajú šitie šiat na mieru za cca 7000,- Máte s tým skúsenosti? Nie su to nekvalitné šaty? A navyše sa nedajú vyskúšať!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adi su to satky obvykle kupene cez ebay...pokial niektora nevesta nepredava svoje vlastne, ktore mala ale to by asi neboli na tvoje miery :-N pride mi to zbytocne riesit cez bazar, lebo za ccca3-4tis. korun si ich mozes nechat cez ebay usit sama ;-)
Odpovedať
Cez Ebay som ešte nepozerala... Chcela som len vedieť, že čo je to za kvalita, či sa to oplatí, alebo si mám hľadať šaty v riadnych svadobných salónoch.
Odpovedať
Profilova fotka
skuus sa v teme ebay opytat holiek co mali satky z ebay...alebo hladaj v albumoch...myslim, ze i v salonoch mozes narazit na take satky..ono je to skor na tebe, na tom, co ocakavas.... ...niekto je ochotni kvoli cene objednat....niekto si to potrebuje osahat, vyskusat, vidiet....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ďakujem za radu, porozmýšľam.... :-D
Odpovedať
ja idem buduci tyzden kuknut a vyskusat saty do ZA a do brna sa dohodnem s kolegynkou, ktora sa vydava asi mesiac po mne. ja mam tiez predstavu, pacia sa mi saty Pronovias, St. Patrick a La sposa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no luko, to je dost siroky vyber... :-D :-D :-D mas nejakeho absolutneho favorita?...a baby, ja neviem, ale ja by som cez net saty nedokazala kupit, ani len obycajne, nieto este na svadbu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to je prave to co som pisala adke...ja viem podla seba...ze mi taketo nakupy idu....teraz tak nakupujem vela veci i elektroniku...nie uplne cez ebay....ale ine obchody, je to lacnejsie...do kamenneho si vec idem pozriet a cez net kupim ;-) ......to iste sa da pachat i so satickami..len je na tebe ci si kupis neznackove....cinske lacnejsie...alebo kupis cez net co si vyskusala v salone... ..ja by som zas velmi trpla ako budu moje satky vyzerat v den svadby, ked ich ma predo mnou min.5nevies pozicanych....mam celkom oko na detaily...a i teraz ked sme boli skusat...som videla uz trhlinky...chybajuce koralky...teda ja isto budem kupovat vlastne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki karin, julovka ;-) kosicka...uz mas nieco vybavene? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej To si musim zmenit...Svadba bude 23.8.2008 a dohodli sme sa na tom s polovickou len pred tyzdnom...Stihame to vobec vybavit????
Odpovedať
Profilova fotka
no stihnut stihate...otazka je ako na tom budu volne saly, fotograf a ine veci...v ke uiz je dost na tesno...este zatial nemate nic? =-) drziim palceky...a vitam ta tu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mam akurat Dj,aspon dufam ze sa to nezmenilo zatial :-) ,satky chcem z ebay ale to musim este zhodit minimalne 20kil,treba mi salu a fotografa...Hladam nejaku salu kde sa da posediet aj vonku..Nepoznate nieco take okrem Leva? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..som pocula, ze je vraj teraz velmi pekna Ryba...ale nebyvame v ke uz celkom dlho,....tak by si si to asi musela ist obzriet, ci sa vam to bude lubit...vraj je novoopravena ;-) a dj mate koho? a fotografa planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte augustovky. My s mojim drahym mame termin 23.augusta 2008 (takze zdravim hlavne karinnku-budeme to zazivat naraz). Svadba bude na Smolenickom zamku (aj obrad).Prave zaciname s pripravami: buduci tyzden zacneme s tanecnymi kurzami a potom nam pripravia aj choreografiu na jeden pekny tanec(este neviem aky), takze s tanecnou sa dostaneme aj trochu do formy. Cele dni sedime v praci za pocitacmi tak si viete predstavit ako sa tesime na tanecnu.Inak v sobotu si idem skusat saty.Chcem Oleaje v bezovej farbe a na Slovensku maju jediny mode la aj to v bielom a v Cechach je podobny problem (iba vo velkosti 40-co by mi asi bolo velke). Takze som ich vypatrala v Madarsku a kedze august je vychyteny termin idem si ich vyskusat a zarezervovat. A prave dufame, ze starejsi a DJ v jednej osobe nebude este obsadeny na nas termin.To Vam napisem ako sa podarilo. A neviem ci mame zapriahnuť do toho celeho aj agenturu.Mame dilemu co to stoji za to a ci to nebude len vyhodenie penazi.Ale mozno na vyzdobu, kolace, hudobny sprievod pocas obradu, rozoslanie oznameni a pozvanok a pripravu balickov by nebolo zle mat lidi.Neviem.Co si myslite?Tesim sa na Vase odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki, drziim palce neh sa ti podari satocky objednat:-) co sa tyka agentury, tak to asi zavisi od vas...nielen od peniazkov, ale i od toho, ci chcete rodinu vtiahnut do priprav.....my sme nechceli, neh si to uziju vsetci a mame agenturu..tema tu sice je..ale velmi nezije, tak som v uvode s milacikom preluskala kooopy agentur....tak kuk sem http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ...ak budes chciet cosi vediet, tak pisni;-) ju a kludne mozes i o sebe, o vas cosi:-)
Odpovedať
Vítam nové augustové nevesty :-D
Odpovedať
no ja nemam zatial abolutneho favorita, ale ak tak Nemesis z tusim pronovias, nie ze by to bol total n.1 ale tie co sa mi pacia, v SR nemaju, takze jedine to zachrani Brno :-D ja prave dumam nad starejsim, lebo u nas to nejak nie je zauzivane, mam dost zabavnu rodinu...ale az moc by som povedala, takze radsej snad niekoho cudzieho :-D kocky a kolko tak stoji fotograg? lebo kameraman si vypytal 8,5 tis. (su dvaja, tocia na dve kamery) a zatial som volala len jednemu fotografovi a ten pyta od 6,5 vyssie (podla toho, co a kolko chcem fotit). foti krasne, len neviem, nie je to moc?
Odpovedať
Profilova fotka
je to uplne ok cena. ale zavisi od toho, co ocakavate....kolko si mozete dovolit ;-)
Odpovedať
No ja má kameru za 5000 (po známosti) , starejšieho tiež za 5000 a foto mi bude robiť brat (je profesionál). Už musím zohnať len DJa. Baby a koľko stoja šaty keď si ich chcem kúpiť v salóne? Mne sa strašne páčia v salóne El šaty Natalina. Neviem, či sú aj na predaj, ale sú nádherné...
Odpovedať
ja mam v el tiez vyhliadnute asi tri modely na skusanie. atinka, no, radsej kvalitne fotky, lebo ak maju byt na urovni toho, co aj ja fotim na digitale, tak to mozem poprosit hocikoho. len som nemala predstavu, aka je bezna cena priemerna, takze fajn, som rada, ze som neprestrelila ;-)
Odpovedať
Luko a v EL sa dajú šaty aj kúpiť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?