August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
hm...
Odpovedať
Profilova fotka
sa ti ta moja odpoved dako nezda co?
Odpovedať
Profilova fotka
smutno mi je...to je vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
a z coho mojik, ze tu nik nezavita =-) nie kazda tema sa asi ujme a letnu katkinu som trosku vytisla tou na presny datum..tak aby ti nebolo tak pismenkujme len tam, tam celkom ludia su ;-) ;-) ci este nieco ine mas na smutok?
Odpovedať
Profilova fotka
no bavilo ma lietat z temy do temy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak este furt mozes, ja lietam z tejto do 16/08 do roku 08 do vychodniarskej, do fricovskej, do kosickej a presovskej a do takej z prahy na slovensku ;-) ;-) takze kludne preskakuj, ta budem nahanat :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ti taka konzerva...ja lietam do tych, do ktorych patrim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak do tych mojik lietaj spolocne mame minimalne tri tuto - 16/08 a rok 08 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, rok 2008 leti prilis rychlo na moj vkus
Odpovedať
Profilova fotka
ju gaius ty si vazne stara konzerva :-N :-D :-D :-D :-p pardooon za vyraz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak si nenapisala ako dalej satky, nelutujes ze si nemerala viac na seba? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa xexe... :-D ...nie, nelutujem...proste to je o tom, ze nemozem mat korzetovy trup - proste mi to dobre nerobi...ja mam zozadu vysoko velke boky...a to sa s korzetovymi strihmi neraci velmi...budem potrebovat take prestrihnute pod prsiami, ako boli moje prve favoritky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky. co je s vami, ze sem nikto nechodite?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mojik uz skoro nie :-N nakolko sa to celkom kryje s novou temou 16/08, s gaiou mame rovnaky termin, tak sme skor tam ;-) aale mozme byt i tu, co mas nove ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa co mam nove? juuuuuuuuj stres z nakupovania vianocnych darcekov a koncenia zimneho semestra na vyske. inak asi nic. mojko poslucha, len strasne rada by som s nim bola castejsie a nie len cez vikendy... :-( jaj kocky jak vam ja zavidim tie pripravy na svadbu... minuly vikend bola u nas vo vchode svadba, teraz je v baraku oproti, len ja stale nic a nic a nic. mojenko sa na to este neciti a ja ho k tomu samozrejme hnat nemozem... len niekedy sa bojim, ze on sa na to nikdy nebude citit...
Odpovedať
Atinka - máš už fotografa na svadbu? Lebo zháňam niekoho dobrého z východného Slovenska a zatiaľ neúspešne :-(
Odpovedať
Ahojte:) Konecne som objavila tuto temu... Tak, aj my planujeme na august a strasne sa uz tesime... Este zatial nemame nic. Ani presny termin, ani nic. Vsetci nas strasia (teda hlavne moja rodina), ze to musime riesit hned, bo bude potom problem... Snad tento vikend doriesime aspon datum:) Drzte sa a som zvedava na Vase uz zajednane veci, aby som sa inspirovala... :) papa a pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi mame fotografov dvoch..kuk ku mne do albumu...manzelia lukackovi, supiskovi x-) x-) x-) zuzkut vitam ta :-) a tiez kuk ku mne do albumiku, najdes secko zajednane ;-)
Odpovedať
Jeeej, vdaka:) Ja si dnes doplnala svoj album... Je uplne super mat inspiracie na jednej kope:) pekny vecer...
Odpovedať
aj ja sa pridavam ako dalsia nevesticka..zuzu neni som na to o nic lepsie..ny sice mame datu a to je vsetko..nooo este foftografa.podarilo sa mi janka cechovskeho.taka som z toho bola happy ze az.cely den den mi ocka svietili,by ste mi neverili :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauki holky...zuzkut je veru...kukam, ze ta orchidejky vo vlaskoch inspirovali x-) x-) iliaska verrim..... ;-) zuzu1111 nenechava ma ta nasa diskusia kludnou...ked uz citas moje prispevky.....neviem ako to niektori ludia robia....ze si vedia vydobit/alebo sa snazia svoje za kazdu cenu.....uprimne vcera si ma nie nazlostila ale dorazila....my si platime fricovce na cely den, preto, ze chceme mat na svadbu, pripravy cas a pride mi fer....to dodrzat...nehnevaj sa. rovnako tak si platime fotografov..lukackovych s tym, ze tam chceme ich....a chceme mat fotecky len my dvaja....nie s niekym inym a uz vobec nie s niekym uplne cuzim. Na zaver, ak uz sa chcete fotit v nas den, vies my vysvetlit preco by som ti to mala platit?lebo tomu dako nerozumiem, v nasom case ma jeden z nich fotit vas...chcela by si toto po niekom cudzom?vazne? a tiez by si suhlasila s niecim takym? ...velmi ma to prekvapilo. tak mozno ti holky napisu, ako by sa to lubilo im....vdaka za pochopenie.atka
Odpovedať
caute kocky.. co mate noveho??
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaahoj katuskaaa :-) . no ja nove asi nic, priatela mam stale, je nam fantasticky spolu, sme stastni. vydavat sa sice stale nejdem, lebo moje kuratko stale nie a nie, ze este mame cas, on si chce este par rockov uzivat zivota, tak som si povedala, ze kaslem na to, nebudem sa s nim o tom ani bavit, ono to nejak pride samo. budem sa snazit, aby nam to stale klapalo, aby sme boli aj nadalej spolu stastni. inak vies co je uzasne? odkedy sme sa dali druhykrat dokopy, milujem ho ako nikdy predtym. inak kocky krasneho Mikulasa prajem ;-) . mate uz pokupene darceky na vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
katus nooormaalne odpadnem ;-) ze si tu ;-) ;-)
Odpovedať
maci - ahoj.. tak super.. tesim sa s tebou.. ;-) adi - aale len na chvilku.. ze co mate nove.. ako pokracujete a tak.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki tak na chvilku ale i tak som rada ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai, kati, macinko...kdeze ste :-N ak by ste nahodou co i len nakukli taak kooopy darcekov pod strocekom ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky vsetkym vam zelam kraaaaaaaaaaaaaasne vianoce, vela darcekov pod stromcekom, ale hlavne vela vela veeeeeeeeeeeela lasky, stastia a pohody.
Odpovedať
aj ja Vam to prajem, kedze do tejto temy nemam cas chodit sa priznam tak Vam prajem krasne Vianoce a hlavne vela lasky, zdravia a stastia a pohody ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
luko • Včera o 11:28 ....no kedze som nasla rozne agustove datumy, ale moj 30.8. zatial nie....a este nepotvrdeny, tak som sa rozhodla zalozit celu augustovu temu :-) ak by sme to aj posunuli mozno o tyzden skor, aby som sa nemusela stahovat inam :-D Taaaakze, kto ma este svatbu v auguste? ;-) luko • Včera o 12:07 kocky, snad tu nebudem sama??? :-D :-N atinkaa • Včera o 13:58 ahojki neni si tu sama... dokonca sme uz tuto temu mali http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... supki sem ;-) adka12 • Včera o 14:56 Už som tu :-D 8.8.2008 ellavienna • Včera o 15:06 aj ja som augustova... 8-) 9.8... 8-) 8-) 8-) adka12 • Včera o 15:14 A koľko máte rokov žienky. Tu budem asi najmladšia :-N ellavienna • Včera o 15:18 no ja mam 28, tyzden po svadbe budem mat 29...riadna starina, ze?... :-D :-D adka12 • Včera o 15:22 ja mám 22, mesiac po svadbe 23....riadna mladica, že :-D adka12 • Včera o 15:24 A čo už máš vybavené na svadbu? Už si bola aj šaty skúšať? ellavienna • Včera o 15:46 no mame salu, fotografa, kostol, drahy ma tento tyzden vybavit auticko a DJ...a saty mam, pre istotu az 2 rezervovane, lebo sa neviem rozhodnut... 8-) a zabudla som na obrucky, tie sme si dali pod stromcek...a vy?.. adka12 • Včera o 15:53 No my máme dátum :-D (vybavený obrad na Zvolenskom zámku), reštiku, fotografa, kameramana, starejšieho, ja som si kúpila popolnočné šatičky, mám urobené menovky na stolz, pomaly kupujem výzdobu a tak... Už sme boli pozerať aj obrúčky, ale to má ešte čas. No a oznamká si dáme robiť tak v apríli. Šaty som ešte nebola pozerať, ale ako tak čítam z príspevkom, augustové nevestičky už majú vybraté šaty. Dúfam, že si budem mať ešte z čoho vybrať :-D Teraz mám v škole skúškové, takže veľmi nemám čas behať po salónoch, ale vo februári vyrážam do salónov :-D A ako dlho ste so snúbencom? Už aj spolu bývate keď ste sa takto rozhodli pre svadbu? ellavienna • Včera o 15:58 no s drahym budememat v jan. 5 rocnicu, tak je uz myslim na case... 8-) 8-) 8-) vzali by sme sa aj skor, ale ja som dlho chcela datum 8.8.2008, tak sme to neriesili a nechavali, no a teraz aj tak mame o den neskor, takze...s priatelom sme spolu zili v GB rok a pol, takze to mame vyskusane, momentalne sa obzerame po bytiku a tak...a saty boli aspon pre mna nocna mora, vyskusala som toho dost, ale moja predstava bola a je na hony vzdialena tomu, co maju v pozicovniach... adka12 • Včera o 16:00 Však máš ešte čas do augusta, tak možno nájdeš také, čo sa ti budú páčiť ;-) My bývame spolu od leta a sme spolu vyše 4 rokov. Zatiaľ nám to ide, ale august je ešte ďaleko :-D ellavienna • Včera o 16:06 no drahy by neprezil, keby som zacvakala dalsiu zalohu... 8-) 8-) 8-) uz pri druhej gulal ocami, ze vyhodene peniaze... :-D ma pravdu, len ked j som taka nerozhodna... :-D :-D :-D aspon, ze pre neho som sa rozhodla... :-D :-D :-D :-D :-D a do augusta veru daleko, ale uvidis, zbehne to ako voda...aj tak budeme nakoniec vsetky stresovat a stresovat... adka12 • Včera o 16:09 My niečo hovor.... Ja mám ešte tento rok aj štátnice :-( Ja budem stresovať určite :-D ellavienna • Včera o 16:15 hm, tak to napis tej babulke co ma temu so zimnou svadbou... 8-) ze vraj nestiha...ved v dnesnej dobe okrem skusania siat, ktore musi absolvovat sa da vsetko vybavit cez telefon... 8-) dara9402 • Včera o 16:15 achojte kocky tak to je mile ja som sice uz vydata ale sesterka ma spolocny termin so zakladatelkou temy ze luko :-D tak som Vas len chcela podporit aby ste sa zbytcne nestresovali, bude to super. My sme mali stresov pred svadbou az az lebo nam domaci v podnajme zahlasil ze musime odist tak si viete predstavit co to asi bolo vybavovat svadbu a k tomu kupovat byt 8-( stresovat som ani nestihla ;-) ellavienna • Včera o 16:18 no dara, mna by tusim porazilo... :-S snad byt doriesime do marca, potom ho budeme surova a malovat a podobne, ak to tiez nebudem na svadbu ani stihat mysliet... 8-) adka12 • Včera o 16:20 Dnes je bytov veľa, len peňazí naň málo :-D dara9402 • Včera o 16:21 tak to Ti drzim prstiky, ja som mala jednu obrovsku pomoc v mojej najdrahsej mamulienke ta nam strasne pomohla pri organizovani svadby prakticky skoro vsetko zariadila sama a ani sa velmi nehnevala, ze sm jej nestihala pomahat. Ja som len pravidelne chodila skusat saty( Mam vlastne site na mieru a mam ich doma ;-) ) ellavienna • Včera o 16:23 adka - ved to, byty sli hore o 130 percent, aspon tu v Kosiciach, neviem, kde ma na to clovek zobrat... :-S kupime si asi pivnicu a elektricku platnicku... :-D ellavienna • Včera o 16:25 dara, taku maminu by som brala...moja zial chodi do prace 7 dni v tyzdni, nema cas ani na seba, nie to este nieco vybvovat pre inych...tak si to budeme s drahym musiet zorganizovat vsetko sami...ale nevadi, ono to ma svoje caro, ked drahemu nadavam, ci uz volal do pozicovne aut a podobne... :-D :-D adka12 • Včera o 16:25 No ja som kupovala byt v januári 2007 a poviem ti, že som to stihla v hodine 12-tej. Ja som kúpila 1-izbák za 800 a teraz má hodnotu 1 600, takže viem o čom hovoríš. Ale zatiaľ nám to stačí kým nie je mimi :-D dara9402 • Včera o 16:27 ela ty si kosicanka? a odkial presne a kde sa chystate kupit byt a cez koho????? odporucim Ti realitku ;-) ellavienna • Včera o 16:29 tak to bola fakt dobra kupa...ked sme s frajerom odchadzali do GB, tak nam na pekny 3 izbak stacil milion...mozem mat teraz milion, ked byt stoji 2,5...proste neskutocne, mam chut sa zbalit a vypadnut...jedine co ma tu momentalne drzi je ta svadba... 8-) dara9402 • Včera o 16:29 ellla aj moja mamina vela pracuje ale je uzasnaaaa :-) :-) saticky uz mas vybrate ak chces dohodim ti babu co sila mne kolko ta vyjde pozicovne? dara9402 • Včera o 16:31 my sme kupili v juny 2007 dvojku na jazere upravenu ale bez balkona za 1,2 dobre nie :-D sorry =-) adka12 • Včera o 16:31 Ja by som na tvojom mieste asi trochu ešte počkala s tým bytom, lebo sa mi zdá, že pomaly ale iste idú dole ceny. Teraz bol taký boom, ale už to utícha. A navyše novostavbu kúpiš za takú cenu ako starý byt, čiže tie staré pôjde určite dole, ja by som počkala.... ellavienna • Včera o 16:40 no neviem, ja mam pocit, ze zo dna na den su byty drahsie a drahsie...a ked prejdeme na euro, tak veru neviem, co bude...sa ti dobre vyskiera dara, ze... 8-) 8-) 8-) saty ma jedny vyjdu na 14 000 a tie druhe na 10 000, ale sit si saty nechcem dat, bojim sa toho, ze to bude nakoniec ine, ako by som chcela... :-S juraska • Včera o 17:29 ahojte aj ja som augustova 9.8.08 prajem všetkým augustovim ale aj ostatným nech ten deň D dopadne podla vašich predstáv papapa ;-) ellavienna • Včera o 17:33 | ahoj juraska, pozeram ze tiez Kosice...a kde to budete mat?.. erika23 • Včera o 17:37 Ahojte babule ja som si tiež vybrala august sice trošku skorší 2.8.2008. Pre nas s drahým ideálny nakoľko po štatniciach mam mesiac a pol na dalšie prípravy a dva týždne do obhajoby práce. Dohodla som si to tak s vedúcim ;-) . Ako tak čítam nie som jediná, čo už má toho viac pozaisťované a to mi rodina hovorí že šaliem skoro, že všetko má ešte čas. :-D adka12 • Včera o 17:50 Erika tak to isté hovoria aj mne. Ale keby som to začala vybavovať v apríli, asi by z tej svadby nič nebolo, nakoľko termín 8.8. je veľmi žiadaný a už v auguste som mala problém zarezervovať niektoré veci :-( erika23 • Včera o 18:06 To mi hovor, my sme si rezervovali v septembri a už vtedy mali na august v sale čo sme chceli posledny voľný termín. Voľné mali len asi dva v júli a potom ak od polovice októbra, čo je neskoro. Švagrová sa len smeje kam sa tak ponáhľam, že ona mala času dosť. Mam čo som potrebovala mať zaistené a som kľudnejšia :-D adka12 • Včera o 18:15 Ja podobne ;-) Už len tie štátnice ma s... :-D erika23 • Včera o 18:25 Ja mam sice len bakalarky, ale budem rada, ked bude po nich ;-) petocka • Včera o 18:42 ahojte baby :-) aj ja sa k vam pripajam, my mame termin 30.augusta a este nic poriadne vybavene... este len zaciname :-( luko • Včera o 18:48 no vy ste sikulky, chvilu tu nie som a uz dve strany :-D tak si nas idem precitat aby som bola v obraze :-) luko • Včera o 18:53 petocka, to mi odlahlo, mame spolocny termin a ja mam zatial len salu vybavenu :-D ale do konca januara chcem este saty, a ak sa podari kameraman a fotograf :-D ellavienna • Včera o 18:56 to luko:- a bola si uz aj skusat?... luko • Včera o 19:10 ella chystam sa v priebehu tychto dvoch tyzdnov...uvidime ceny...lebo mam aj myslienku, ze si zoberiem volno a vyberieme sa s mamou do Ziliny, ak budu v BA drahe, kedze svatba bude tiez v okoli ZA :-) ellavienna • Včera o 19:18 salon El nie je az taky drahy, cenovo ma milo prekvapil a niektore zo siat, co sa ti pacia, tam maju, tak by som Blavu nevesala hned na klinec... ;-) luko • Včera o 19:20 ano, vidis, v tom salone maju krasne saty, ved som si to uz pozerala :-D a este zbehnem asi do Senca a mooozno do Nicol, ale vraj ten je najdrahsi luko • Včera o 19:23 tak tieto: http://www.salonel.sk/html/satyv.php5 alebo: http://www.salonel.sk/html/satyv.php5 alebo: http://www.salonel.sk/html/satyv.php5 tie posledne su super :-) ellavienna • Včera o 19:23 hej Nicol je drahy, ale ak chces a rozhodnes sa teda za satami cestovat tak skus pobocky vo zvolene a nitre, maju vraj ovela nizsie ceny... luko • Včera o 19:24 ano aj v nitre som objavila dobry salon, ty uz mas odskusane? ellavienna • Včera o 19:29 hej, uz aj rezervovane... 8-) a ked kliknem na tie linky, tak mi ziadne saty neukaze, tak neviem posudit... :-S v El som bola skusat, mila pani, len sa tam musis objednat... luko • Včera o 19:30 mam ich aj v albume tak hodim link odtial :-) luko • Včera o 19:32 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tie tretie vedu u mna ellavienna • Včera o 19:35 tie druhe som skusala, velmi sa mi pacili na figurine, mali ich vo vyklade, proste krasa...len na mne nejako blbo stal korzet... ]-( v salone ich vsak maju v bielej farbe...tie tretie som si nevsimla, ale su pekne... :-) aka si vysoka?.. luko • Včera o 19:37 no asi 168 cm s podpetkami aj viac :-D luko • Včera o 19:37 na tych dlhych modelkach vsetko krasne vynikne, som si aj myslela.... :-D ellavienna • Včera o 19:39 ja som tam skusala este okrem Kiri, Idu a Rhianne Royale, mne sa Ida na mne velmi pacila, ale ti, co som mnou boli povedali, ze nie... :-S ellavienna • Včera o 19:40 tak to mas s vyskou dobre, sadne ti vsetko... 8-) 8-) 8-) luko • Včera o 19:41 no ja musim niekoho zlanarit, tak uvidime...vsak nafotim sa a hodim sem :-D ellavienna • Včera o 19:45 uz sa tesim... :-) :-) :-) boze, kolko ja tu stravim casu...tolko veci by som mohla spravit a ja tu len sedim a sedim a beham z temy do temy... :-D no mas sa na co tesit, skusanie je celkom sranda... :-D luko • Včera o 19:45 ella ak mas nejake fotky, tak nahod ;-) juj, uz sa pomaly odpajam, tak kraaasny vecer. ;-) luko • Včera o 19:46 no ja sa musim odpojit, lebo caka pradlo na vesanie a Graham Green na citanie :-D ellavienna • Včera o 19:49 fotky mam v pripravnom albume, ale len z Kosickych salonov...tak pekny vecer, niekedy inokedy do pisania... 8-) luko • Včera o 21:28 tie saty co si zarezervovala, su kraaasne :-) mne sa inak pacia saty v inych farbach ako biele, uvidime, ci mi pristanu :-N adka12 • Včera o 21:33 Nepreháňate to nejak s tými šatami :-o Ja som ešte ani nebola pozerať :-N luko • Včera o 21:34 adka, ani ja , ja len pozeram na nete...som dlho citat nevydrzala :-D supi • Včera o 22:48 Ahojte nevesticky, pripajam sa k vam a mam termin 2.8. Zatial mame prenajaty kostol, rezervovaneho fotografa a mam uz doma aj saty (ebay). So salou mame dost problem zatial sme nic nenasli. Potrebujeme velku salu a v Ba nic take co by nas oslovilo nie je.Pomaly premyslame nad agenturou kvoli vyzdobe. Uz sa velmi tesim len skoda ze je to este tak daleko. spagetkatn • Včera o 22:50 jeeeeej uz su tu augustovky na rok 2008 :-) :-) :-) !tak Vam prajem aby VASA svadba bola podla vasich predstav a vsetko dopadlo na jednotku luko • Včera o 22:52 ahoj supi :-) vdaka spagetka ;-) erika23 • Včera o 23:10 ahoj supi, ja mam tiež 2.8. neboj nie je to až tak daleko, utečie to ako voda :-) mne to tak pripadá, ked sme začali plánovať bolo to tak daleko a teraz mi to pripadá za pár :-) charlottka88 • Včera o 23:22 ja mam 8.8.2008 a uz mam toho dost vela, tak ak by ste mali zaujem o nejake rady, pripadne kontakty tak napiste...mam vsetko Z ba, tak ako svadbu mam v Ba ivanad • Dnes o 11:18 caute baby aj ja planujem svadbu na 9.8.2008 a predstavte si este skoro nic nemam vybavene :-D :-( neviem ci sa mam tomu smiat alebo plakat... a na slovensko na najblizsie dostanem tak v aprili :-N parada nie? este ze som stale na telefone s mojou babkou a mamou ktore hadam nieco vybavia...joooj strasne sa bojim ze to nestihnem :-S luko • Dnes o 12:19 ivanad nestresuj, ja tiez nie :-D charlottka odkial ma satocky? ;-) ellavienna • Dnes o 12:40 ahojte baby, tak ako dnes?... luko • Dnes o 12:46 ja sa snazim upratovat :-D ale uz ma tu drahy vymakol, tak sa musim rozlucit na chvilu :-D akoze pocuvat radio cez net :-D ellavienna • Dnes o 12:48 :-D :-D :-D vidim, ze vcera si dlho necitala... :-D :-D luko • Dnes o 13:00 asi dve hodky, alebo este menej :-D ale to mam taky osial, lebo len teraz v januari zaciname vybavovat, takze verim, ze ma to prejde, ked to bude vsetko na poraaadku :-D :-D luko • Dnes o 13:09 ale sla som spat o pol jednej lebo ta kniha je strasen dobra a kedze som bola vecer na nete tak som to potom dohanala v noci :-S 8-) ellavienna • Dnes o 13:25 .. 8-) 8-) 8-) a co je to za kniha?...viem, ze niekde vyssie si to spominala, ale veru sa mi nechce citat vsetko... 8-) 8-) 8-) ja som po obede, boze som sa nacpala, ak to tak pojde dalej, tak nevojdem do siat... :-S luko • Dnes o 13:39 Graham Green Vyhasly připad...ale po mojej dvojrocnej citacej prestavke sa mi kazda kniha zda dobra :-D tu je o knihe: http://www.kosmas.cz/knihy/135950/vyh... ellavienna • Dnes o 14:07 upsss, tak to nie je nic pre mna, ja mam rada princezny a grofky, proste gebuziny... 8-) takto by som nezvladla, maximalen 1. stranu... :-D :-D :-D luko • Dnes o 14:12 ale cita sa do dobre :-) az mi je to divnuo :-D lepsie sa to cita ako ten obsah :-D ellavienna • Dnes o 14:19 :-D :-D :-D no nebudem to skusat...a ako ide upratovanie?... luko • Dnes o 14:23 uz je po ;-) ja som uz pred dovcou cosi upratala, takze v poho, teraz varim...no,nahadzala som to do AMC hrnca a mam klud :-D cestoviny, zeleniny...musime precistit po vianociach :-D ellavienna • Dnes o 14:28 :-D neviem, kto vymyslel sviatky...kto to ma potom zhadzovat... :-D :-D :-D no ic, idem trocha posprtat...(urcite zaspim, ako sa poznam...)...a nebud smutna, urcite najdes saticky, co sa ti zapacia, aj ked nebudu Pronovias...papa luko • Dnes o 14:38 ja viem, je ich tooolko krasnych
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?