August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky? :-) asi ekne zarabate a pracujete :-) to len ja na materskej mam stale cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy? kde steeeeeee?
Odpovedať
Profilova fotka
noo niektore sme sa teraz zobudili ;-) bree ranko sa zela
Odpovedať
Profilova fotka
len na chvilocku som prisla mrknut - pozdravit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) a satky?
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa este ich nemam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co tu mame nove? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa nist...nie si tu...
Odpovedať
Profilova fotka
baby co je s katuskou, ze tu tak dlho nebola? neviete o nej nic? ako idu pripravy? ja mam toho v tej poondiatej skole vyse hlavy, neviem co skor. gaiuska, ty este stale zhanas tu organzu? a nebola si pozerat v tom obchode jak som ti pisala? ze vystupis na legionarskej (za trnavskym), prejdes kusok peso smerom k justicaku a tam je obchod s latkami vselijakymi, take velke sklenene dvere maju. ale nebola som sa pytat, ci tam maju organzu, takze neviem. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki gaia uz oranzu ma, daaku vykupila :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 juuuj, moc ti dakovala...ale tetusky su v tom obchode take neochotne a maju len take minioddelenicko latok tam vzadu po schodikoch...a tam som ju nevidela...uz sme ju kupili cez zasielkovy obchod ;-) to: atinkaa :-D :-p :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gai no teda...ty si so mnou popismenkovala riadne :-N same vyplazene jazyky :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ziaaadne foto v satkach :-| =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa :-D :-D :-D ...organza je na ceste - do piatka by mala byt doma...saty este nemam - este stale su na colnici :-|
Odpovedať
Profilova fotka
gai :-| :-| snad si ich nenechaju =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, to by colnici asi trosku smiesne vyzerali, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa tak zajtra by mali prist aj s rolkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaius tak to si asi bola niekde inde. ale to je jedno, hlavne ze sa ti podarilo zohnat. a to od kial mas saty, ze su este na colnici?
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 jeeezis, fakt...to som bola pri 2 levoch...dokelu...ja si to pletiem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 a satky su cez e-bay
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 juuuj, uz viem, ktory myslis...ale to vyzera na nejaky super luxusny obchod :-| ...nie je to tam predrazene???
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia no to ti ozaj neviem povedat gaius, ja som tam nakukla dnu len raz ked spoluziacka zhanala latku nejaku. tak ale v podstate latky su vseobecne dost drahe, aspon tie co som ja pozerala (na zavesy a satky). jo kocky ozvala sa mi katuska, ze bola chorucka a ma toho v robotke vela. ale pevne verim, ze sem niekedy prihodi prispevok. :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Zaregistrovala som sa na túto stránku iba nedávno, ale vidím, že je super. Zdravím všetky "augustové" a zvlášť tie, ktoré budú mať svadbu vtedy ako ja - 16.8.2007. Máme už rezervovanú sálu, hudbu a kameramana. Ako ste na tom vy? Možno ste to tu už rozoberali, ale je tu stráááááááášne veľa príspevkov ;-) asi by som sa zbláznila, keby som to mala všetko čítať. :-D Tak niečo napíšte. pa pa pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 pojdem mrknut... to: zuzu1111 vitajko...my mame tak viac-menej to, co mam v tomto albume ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste sa vsetky podeli??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, som sa odmlcala, som bola domka ;-) zuzu tak to zavitaj i do nasej temy x-) x-) 16/08/08 kdekolvek na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa tusim sme v oboch temach iba my dve
Odpovedať
Profilova fotka
no cas od casu sa niekto prida ale tu sme uz len my dve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa smutne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no veru jo, katuska zmizla dako.....a inak sa tato letna tema kryje s tou co som zalozila :-N =-) =-) tak ti to myslim ani nemusi byt luto, lebo secki holky pisu v teme 16/8/08 ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?