1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Vďaka Petarda, ako sa darí?
Odpovedať
anita dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pomaly :-| mam dost roboty v podlednej dobe, preto som ani nechodila na MS, takze len obcas cez vikend sa mi podari nacerpat sily a citam, co sa tu deje :) ale verim, ze za take dva tri tyzdne to v praci povali a budem castejsie pisat.. ;-) aspon velice v to dufaaaammm...
Odpovedať
Poznám to, aj my máme v práci návalové obdobia. No mám pocit, že teraz to už trvá dosť dlho a preto občas vypínam a idem sa sem odreagovať, keby to moja šéfka vedela, júúúj :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) , ako ste víkendovali ?
Odpovedať
Profilova fotka
..cau marya.. ..no hlavne dlho :) konecne som si uzila 4 dni totalneho pokoja a mozem bez akychkolvek vycitiek svedomia povedat, ze som nerobila nic, ani slamu som neprelozila a bolo to suuupeeeeeeeer..sme si s drahym oddychli, uzili si jeden druheho, proste paradicka..taketo dlhsie vikendy by som prezila aj castejsie ;-) ..co ty, tiez podobne?
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda - no tak to je parada, normalne Ti zavidim :-D :-D :-D Ja som bola v piatok v praci, aj drahy, takze vikend bol kratky :-D , manzelik montoval v sobotu v byte dvere, vymienal zarubne, ja som asistovala a starala sa o obzivu :-D :-D , ale vcera sme oddychovali :-) Vsimla som si Tvoj prispevok, ze robis pri avione, tak to si niekde tu kusok odtialto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..hej :) je nas tu teda celkom viac..mozno by sme mohli dat niekedy kafco :) (alebo tiramisu, kedze ja moc kavu nemusim =-) )
Odpovedať
Profilova fotka
marya..som ti nakukla do albumu, to mas saty PIA od MS?
Odpovedať
jeeej aj ja sa teda pridavam, ked zorganizujete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, este niekto robi pri avione - BA??? kto by chcel dat spicha??? prvoseptembrovky, hlaste sa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda - ja tiež moc kavu nemusim, ja pijavam kakavko :-D :-D Hej, myslím, že tie šaty boli PIA, už si moc nepamatam nazov....a MS je co ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Marya...mojasvadba, nieee? :-D Teda dúfam :-D Dnes ste sa tu pekne rozbehli :-) ... Ja by som aj prišla, keby Avion bol v DT :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - no, moja svadba to moze byt, ale neviem, ako to Petarda myslela, ze ci ich mam odtialto...no vsak ona nam to objasni :-D :-D Iwi - Ty byvas priamo v Detve ? To sa mi zda take pekne male utulne mestecko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
MS-maggie sottero ;-) ..tak hadam dame to kakavicko v avaci, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaáááj - jasné....asi som si sedela na kábli :-D :-D Ano, maggie sottero :-) No, to kakavko :-D mozme dat niekedy ....
Odpovedať
Profilova fotka
jeana sa k nam prida, len to mame zorganizovat ;-) proste ma na to lidi :-D
Odpovedať
hi - hi, petarda ved Ti to mas v nicku ze si taka akcna, tak asi to s maryou radi prenechame na Teba to organizovanie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya...áno, priamo v DT :-) . Útulné? :-D No aj tak sa to dá povedať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - hej, útulné, vieš, mne sa to spája s ....stojí vysoká divá Poľana, mať stará ohromných stínov, pod ňou dedina Detvou volaná.... :-) , no a ja týchto slovenských romantických autorov doslova žeriem x-) x-) takže mi Detva už len z tohto dôvodu je sympatická :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby, boooze, neviem co sa deje, som sa doteraz nemohla dostat na tuto stranku :-( oki, zorganizujem, najlepsie asi niekedy po robotke, ze ? ..baby, kedy by ste mohli, nejlepsie asi buduci tyzden.. ..pre ostatne baby: STRETKO BA-AVION, hlaste sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, preto by ste mohli prísť na stretko do DT :-D ... Nooo, máš aj kus pravdu....pekné pod Poľanou x-) Petarda: AVION - DT :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa, zeby vylet??? sedenie avion BA zajde na sedenie avion DT?
Odpovedať
Profilova fotka
Alebo niekde na polceste...Košice :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
yo, yo :-D :-D
Odpovedať
Áno, áno Košice, to mám pár kilákov :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super Anit, zorganizuj niečo a my dojdeme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,vy ste tu toho teda popisali,ani sa nesnazim to vsetko precitat bo nestiham...ale uz som si konecne pozrela tvoje foto anita 78...fakt krasne,som ti aj gratulaciu konecne pripojila... ako sa mate vsetky??
Odpovedať
Profilova fotka
Čau Elko - už sme Ťa čakali :-D ;-) Ty sa mas ako ? My sme boli včera s manželíkom na večeri x-) x-) tak ja sa mám dobre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..cau elko, zapratana do roboty? :-) jeana na mna hodila organizaciu stretka, nepridala by si sa? myslim, keby to bolo v BA.. ;-) a potom niekedy vyrazime do kosic :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?