1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som veru taká :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez a to mame kopu veci, co mesacne platime, ani si neviem predstavit, co by sa stalo, keby sme to neurobili... ale jednoducho ziju medzi nami aj takiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi škoda,že zámky nepatria k tebe,my tiež riešime teraz veci v elektrárni,kvôli stavbe... :-| včera si bola ty u nás dnes som ja u vás :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majka, to uz riesia zapadoslovaci no :-D inak ak mozem pomozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moja reč...ja prvé čo robím, tak platím všetky účty čo máme, nerada ostávam dlžná. A potom sa zariadime čo ďalej :-) . A je to tak dobré, srdce mám na mieste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya no to asi aj sme...hehehe :-)
Odpovedať
Ivka, tak sa k Tebe pridávam a dokonca Ťa aj predbehnem. Ja mám 29 a môj manželík 30. Ako ste dievčence ostávili dvojmesačné výročie?
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka ;-) ... Ako sme oslávili? Na hroboch :-D . Ale nie, my sme boli s manželíkom na večeri x-) . A Vy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my na hroboch naozaj..hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, no my tiež, ale potom aj na večeri :-) ...
Odpovedať
My sme tiež boli na hroboch. Večer sme sa vrátili od svokra dosť unavení, tak sme si vybrali svadobné poháre, urobili večeru, štrgli si, zaspomínali, čo sme asi o takomto čase pred dvoma mesiacmi robili. A bolo po oslave :-D . Ale vzhľadom k tomu, že 1. mesiac sme neoslavovali, tak to bolo veľmi milé a príjemné.
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj Anitka, vidíš svadobné poháre. My ich máme teraz niekde neviem kde, keďže sme na pol ceste :-D ...my sme obedovali, bolo asi pol jednej a vravím, takto pred dvomi mesiacmi sme sa práve fotili x-) ... Babyyyyy, ja chcem svadbu :-) ;-( ešte raz
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anitka, fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovedať
Sľubujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, zavesím ich tento víkend. V sobotu som v práci a v nedeľu oslavuje krsniatko dva roky, tak dúfam, že sa k tomu dostanem ;-) . A s tou svadbou, ja som šťastná, že to už máme za sebou, nechcela by som to znova všetko prežívať, možno za iných okolností ;-( . Ale keď teraz niekde v meste stretnem nevestu, tak sa musím priznať, že trocha závidím ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, jasné, Vy ste to mali ťažšie ;-( . No dobre, tak sa teším na fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby aj ja casto spomynam na ten krasny carovny den a tiez ked vidim nevestu jej zavidim a pozeram v sobotu ked idu svadobne auta na nevesty co sedia vo vnutry...uz by som aj sla na svadbu dalsiu,ked nie uz svoju..he :-)
Odpovedať
Dievčatá a ste spokojné so svadobnými fotografiami a DVD?
Odpovedať
My sme s foto veeelmi spokojni ale dvd sme nechceli, ale mame take home made. A co vy? Kedy das fotecky anita? ;-)
Odpovedať
Každý kto si pozrie naše foto, tvrdí, že také ešte nevidel, sú ozaj zaujímavé a mne sa páčia. Pokúsim sa ich tu zavesiť počas víkendu :-p . Neviem však, či budú v elektronickej podobe vyzerať tak dobre ako tlačené =-) . S DVD sme veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi spokojní, pochvaľujeme si ho. Mali sme folklórnu svadbu a kroje vyzerajú úžasne v historických priestoroch. A navyše kameraman si dal ozaj záležať. Jeana, ty si tiež v práci? Ja som tu dnes úplne sama, všetci majú dovolenky :-( .
Odpovedať
veeelmi sa tesim, budem sledovat MS, lebo som nejaka chora, tak sa budem liecit a budem tu... :-N ano som este v praci, ale mam taku nadchu ze sa mi pismenka zlievaju dokopy, takze odidem asi o hodku skor (o 16.00) :-D Ty si tu dokedy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja hlásim k pracujúcim :-D Dnes je akosi veľa roboty, a to som si myslela, že dnes bude pohodka.... 8-) Jeanka, vylieč sa, a Anitka, teším sa na fotky :-)
Odpovedať
Marya kde Ty pracujes? aspon v ktorej casti? Ci nahodou nie sme niekde pri sebe, lebo som zistila ze i BA je dedina :-D kazdy sa tu pozna :-D
Odpovedať
Jeana nemala by si byť v horizontálnej polohe, há ;-) , šup, šup do postielky, piť čajíček a potiť sa. Ja som tu dnes do 16.00 a v sobotu do 17.00 ]-( . To je život :-D ?
Odpovedať
fuuha to by sa mi necelo :-( aj sobotu. Inak jeden ujo manazer :-D mi dnes povedal ze by som mala si dat teply caj, cesnak a do postele. A ked som povedala ze musim byt v robote, tak povedal ze sa to da sklbit x-) Len si neviem predstavit spanok na klavesnici :-D :-D
Odpovedať
Za pokus to stojí, nie (tá klávesnica)? Nechcel Ti náhodou ujo manažér niečo naznačiť, vydatá pani :-D :-D :-D :-D :-D :-D ?
Odpovedať
nieeee, urcite niee? este mi skoro vynadal ze chcem ist vytahom dole z 2 poschodia :-D on je taky nejaky srandista :-D a tiez zenaty :-N
Odpovedať
No len aby, dávaj si pozor :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
No Jeanka, to že je ženatý ešte nič neznamená :-D :-D Ja robím pri avione - hypernove, a Ty kde ? Anita - tak to nejak zajtra vydrz v tej robote :-p Potom budeš mať snáď v pondelok voľno...nie ? To Ti zas my budeme závidieť :-D :-N
Odpovedať
Babenky, nie je čo závidieť, v pondelok som tu do 19.30. To je radosť, že? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A čo robíš Anitka, že máš takúto pracovnú dobu ? Ani oddýchnuť Ti nedajú.... :-( ;-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?