1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda a na stred si zabudla :-( :-D ... Máte nááááádherné fotky x-) Aj ja som trošku zmenila účes :-) . Manžel mi povedal, Ty moje 15 ročné dievčatko ]-( :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, my sa máme fajn x-) . Ty máš veľa práce? :-|
Odpovedať
a ake mas iwuskaaa novy uces? daj do eteru. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuska - na stred sme nezabudli, veď na polceste - Košice :-D :-D Mne manžel často hovorí Ty moje bábo :-D :-D x-) , takže dúfam, že to neni na základe účesu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, musela by som si zohnať foťák :-) . My ešte nemáme, keďže všetky prachy idú do bytu, tak sa priživujeme na druhých :-D . Mám vlasy skrátené a ofinku :-) , ktorá ma robí pätnástkou :-D
Odpovedať
Ahoj dievčatá, môj manžel mi zas povedal, že nech ma ani nenapadne, aby som sa dala po svadbe ostrihať ;-) ;-) ;-) ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
cau anit, to hovoria vsetci a ked prides s novym harom, tak v pripade, ze si to vobec vsimnu, sa im to paci a ocka im len tak ziaria-to preto, lebo aj ty ziaris ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - mne hovorí môj to isté....neviem čo sa mu páči na tých mojich pár chlpoch :-D :-D Petarda - súhlasím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, presne tak :-) . Na mne tiež málokto spozoroval nový strih :-D a pri tom je to viditeľné :-N Kočky, my sme včera pozerali svadobné DVD a normálne som si poplakala ;-( . To sa mi stalo prvý krát :-x . Asi preto, že je to čím ďalej tým viac za nami :-( ... Manžel asi aj 5 x povedal, že by sa ešte raz ženil, no iba v tom prípade, že somnou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa..teeeda, klobuk dole, ten moj by toto asi tak lahko nezahlasil, je rad sice, ze is ma vzal za zenu ale ten cirkus by tusim uz absolvovat nechcel.. ..popravde, iste veci by som uz ani ja nechcela absolvovat...ale niektore by som si taaaak rada zopakovala.. ;-)
Odpovedať
Ivi, to je nááááááááádherné. :-) A s tým účesom, môj by si to určite všimol. Tým, že som bývala tanečnica, vždy som mala dlhé, kučeravé vlasy a bol by to šok, prísť domov po toľkých rokoch s krátkymi vláskami :-D :-D :-D :-D . A mamina by určite skolabovala :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
No veľa starostí môj nemal, ja som bola taká akčná, že on nestíhal :-D . Ja som mu len vravela, že toto je vybavené, toto.... x-) Ja by som chcela ešte raz zopakovať výber/skúšanie krásnych šiat, to ako sa o mňa všetci v ten deň starali, zaujímali...sobáš a zábavu :-) . Bol to fakt krásny a nezabudnuteľný pocit x-) . Zatiaľ naj, naj v živote :-) ...no ale už musím prestať snívať, lebo sa rozplačem opäť ;-( . Anitka, môj si zmenu všimol hneď, veď zahlásil, že som ako 15ročné dievčatko :-D , ale kolegovci veľmi nie =-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ivi, tak máme všímavých manželov ;-). Ozaj, mám prekvapko. Včera som sa testla, pretože mi to mešká, býva mi zle... a predstavte si, mám dve ružové čiaročky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) . V pondelok idem k lekárovi a verím, že prídem s pozitívnymi správičkami ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - tak to je krasna sprava, blahozelam x-) x-) Velmi sa s Tebou tesim :-)
Odpovedať
anit to je naaaadherne, blahozelam. Ja idem testovat cez vikend lebo meskame, tak mozno budeme spolu kocikovat,nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anitak, supeeeer x-) . úúúžasné ;-) Teším sa spolu s Tebou ;-)
Odpovedať
Ďakujem babenky a dúfam, že čoskoro sa pridáte aj vy k tehu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pomaly sa to tu rozbieha :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anit, no pekne ste to celkom rozbehli..tak nech to u dokiho vyde a nech ste stastni :)
Odpovedať
Profilova fotka
to iwuskaaaa: tak to behanie po salonoch a skusanie tych nadher, to by som brala aj ja a este aj tu starostlivost o moju osobu (hmmm, trochu narcisne :-D :-D :-D ) a aj fotenie s milym nech je pamiatka :-) a to ostatne by som nejak trochu pomenila...
Odpovedať
Profilova fotka
marya ahoj dakujem za privitanie,no mam sa fajn len v praci mam toho teraz akosik viac tak nemam noc casu pisat :-| a potom nestiham kto co pise a aka je tema aktualna....
Odpovedať
Profilova fotka
petarda , iwuskaaa no baby trochu viac roboty mam, to asi tym pomaly koncom roka ;-) a jake stretko,kde presne,kedy??? iwus a aky uces mas??? anita78 no gratulujem,vyborneeeeeeeee,nech to teda vyjde...manzel uz o tom vie alebo to bude prekvapko ked dojdes od doktora???no my este babo neplanujeme min este tak 2 roky... a este baby k tym ucesom , strasne vam to zavidimtie premeny, ja moc nemozem vymyslat , ja musim mat asi stale dlhe vlasy kvoli tym mojim brckam nepodarenym.a inak ofinky sa mi velmi pacia aj ja som to tak chvilu nosila a teraz to ma kamoska a strasne sa mi tak paci...inak aj ta je tu na svadbe len este neni urceny termin jej svadby,mozno ju poznate niektore lucia688...
Odpovedať
Elko, najprv som to chcela utajiť, ale nevydržala som a všetko som vyklopila :-D :-D :-D . Dokonca aj našim a bráškovi. Proste tá radosť bola taká obrosvká, že sa to nedalo ;-) . Dúfam, že v pondelok u lekára nepríde sklamanie :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, určite nie ;-) Elko, mám vlasy dosť skrátené a dala som si aj ofinu. Síce som nosila takú "do boku", ale teraz ju mám v čele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ste tu? =-) :-) Anitka, Ty nás nezabudni informovať ;-) , ok? Jeanka a Ty ako? Testovali ste? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) , ako sa máte po víkende ? Anit, Janka - tak ako - budúce mamičky ? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya ahoj ;-) No celkom fajn po víkende, len pondelky nemám v láske 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, ani ja som pondelky nikdy nemala rada, ale teraz som si ich oblubila, lebo len 4 dni a je piatok x-) x-) Ale robit sa mi moc nechce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - a ako dopodla "vážna debata" s manželom ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj, som sa mala hlásiť, čoo? :-) No tak som mu povedala z duše čo si myslím, čo mám na srdci...myslím, že to zabralo, lebo mi sľúbil, že viac krát sa to nestane. Vraj si ma váži, tak to urobí pre mňa a kvôli mne x-) . Dúfam, že to myslel vážne ]-( ... Ja tu nemám celý týždeň šéfka, tak mám veget x-) . No dúfam, že nebude zisťovať, koľko času som trávila na nete :-S , lebo raz dva by bola výpoveď :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?