1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no tak to máš milého manželíka x-) Je zlatý a snaží sa ;-) Juuj, to aj mňa by asi rýchlo vyhodili, keby videli koľko času tu trávim :-D :-D
Odpovedať
Ahojky dievčatá, tak sa konečne hlásim, mám v práci frmol, tak len na chvíľku, aby som Vám oznámila, že bábo zatiaľ nie je 100% - ne potvdené (je ešte veľmi malinké), ale už som videla na ultrazvuku takú malinkatú bodku ;-) . O týždeň v piatok to bude definitívne. Iwi, takže ten rozhovor si zvládla perfektne ;-) , blahoželám a verme, že budú naši mužíčkovia stále takí ochotní robiť všetko kvôli nám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, držím naďalej palčeky, aby to bolo teda všetko jasné o ten týždeň ;-) . Aaa pekne si to napísala, tie posledné slová...aby boli vždy takí ochotní... x-) Marya, snaží sa a ja si ho preto tiež vážim x-) Ako sa dnes máte? Už to nieje také hrozné ako včera...že pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, Anit - tak aj ja sa pridávam a tiež držím palčeky, aby si nám o týždeň mohla povedať, že je to 100% ;-) Iwi - dnes už len tri dni piatku, takže super :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anitka drzim palceky nech je ta mala bodecka krasne babo :-) pootm informuj....a co vy ostatne??
Odpovedať
Profilova fotka
Elko a Ty čo? :-D My zatiaľ nič :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nie bo najprv by sme chceli domcek postavit az potom sa snazit o babo aj ked babky by uz chceli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, presne tak. Aj tak...čo má prísť, to príde, no nie? :-) Kedy idete začať stavať? A kde?
Odpovedať
Profilova fotka
..cau baby..ako zijete? ..my dieta neplanujeme este, ale dnes sa mi snivalo, ze som mala maleho chlapceka, bol strasne zlaty..nechapem, z coho taky sen vobec vyplynul... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Petarda - možno podvedomá túžba po dieťati ;-) My už by sme aj celkom chceli, tak uvidíme, kedy sa zadarí :-D Mne sa zase snívalo túto noc o porodoch r :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ale máte sny, teda :-D A ja zase vôbec neviem, čo sa mi snívalo :-) . Ja by som strašne chcela, aby sme mali bábo do roka a do dňa od svadby, už som aj spomínala, tak začiatkom decembra sa musíme činiť :-N
Odpovedať
No Iwuska mali by ste zacat trenovat uz teraz :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No nevravím, že netrénujeme :-D ...no zatiaľ tak striedmo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - a Ty ako, ako dopadlo testovanie ? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa teraz sa prepisuje pozemok na nas a asi na jar niekedy a v Hrciarovciach.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj marya, to neviem..ako je pravda, ze este donedavna som mala skoro az averziu voci detom a nejak poslednych par tyzdnov by som aj mozno nevahala, no zatial aj my riesime byvanie, sme akurat podpisali zmluvu o bud.kupnej zmluve a teda sme z penazi vystaveni a ideme si brat hypo, tak minimalne z toho dovodu na dieta nie je ani vhodny cas a ani financie.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, my máme tiež úver ako asi väčšina mladých párov v dnešnej dobe. Tiež prerábame teraz byt, takže máme už vyčistené účty :-( . Ale zase úver bude aj o päť rokov, ktorý budeme musieť splácať. Zatiaľ robíme obidvaja, tak ak by sa aj bábo podarilo, našetríme niečo počas 9 mesiacov :-D , teda dúfam =-) . Noo ono je to ťažké :-( ... Elko, super, takže máte už aj projekt na domček ako bude vypadať? x-)
Odpovedať
aj my by sme chceli stavat domcek, sice mame uzasny byt tu v BA, ale predsa domcek je uplne niecom inom aj pre deticky, takze uz len najst vhodny pozemok :-S predstavu o domcekoch mame, nasli sme taku super web stranku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa este nemame projekt...zatial len pozemok a mozno za mesiac - 2 aj projekt ak najdeme dobreho projektatnta
Odpovedať
Profilova fotka
..cau baby, zijete?? ..mam celkom robotku, takze len tak narychlo, prajem uspesny tyzden a nech rychlo prejde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, ahoooj aj ja mám robotku, takže dnes len tak...striedmo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, aj ja mám dnes nejak rušno....vyšupli nám kolegu, tak sme tu z toho dosť na vetvy, tak radšej idem makať, nech sa to nestane aj mne ....Pekný dník vám prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) caute baby
Odpovedať
Profilova fotka
Mary a mali na to vážny dôvod ju vyhodiť? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - no práve že nie, akurát povedali, že nie sú spokojní s jeho robotou, presný dôvod nespokojnosti ale povedať nevedia ]-( ]-( Pritom on fakt makal jak blbec, asi bol nesympatický šéfovi, a ten si chce asi dosadiť svojho človeka ]-( .....a pred mesiacom podobne vyšupli kolegyňu :-S ...normálne uvažujem, že aj ja si začnem hľadať niečo iné, tu človek nikdy nevie, jeden deň pochvália a druhý deň výpoveď na stole..... :-| Iwi - a Ty ako, manželík poslúcha ? :-D :-D
Odpovedať
Marya, tak obavy tohto typu ja veľmi dobre poznám :-( . My máme stále zmluvy iba na rok a pred koncom roka (čiže práve teraz) sa trasieme, hoci pracujeme ako dračice, čo s nami bude. A preto tu teraz veľmi málo nakuknem :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 no co babo uz je potvrdene???? :-)
Odpovedať
Elko, až tento piatok idem na kontrolu, takže to nie je potvrdené, ale všetko tomu nasvedcuje. Je mi stále statočne zle... :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 aha...no nezavidim to zle bytie,ale na babo sa asi tesi kazda zena takze si musime nieco aj pretrpiet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?