1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
:-) no joooo... ale keď môj Marek by chcel ísť na Kubu hlavne kvôli obzeraniu si starých aut a staručičkých domov a obdivovať výrobu cigár ... no a pre mňa toto nie je bohvieaká predstava medových týždňov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka23 no tak to hej teda potom...musis ho nejako ukecat...ja ked nieco chcem tak sa mu vzdy liskam a niekedy ustupi...xixi :-)
Odpovedať
no ja sa mu už líškam od 2.septembra :-) asi budem musieť prejsť na fázu č.2 a tou je, že si jednoducho dupnem! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka23 no aj to je jedna z moznosti :-) len aby nedupol potom on..hehe ale my sme zeny a dokazeme sa zopriet a presvedcit...hehe
Odpovedať
tak veru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak teda musime to vediet pretoze by sme mali svojich manzelov usmernovat.... :-)
Odpovedať
My sme uvazovali nad lyzovackou v Alpach.Aj ked Kanarske ostrovy su vraj krasne aj v decembri :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no a my az buduci rok dovolenka aj ked tiez tam padol napad ze ist v zime na lyzovacku ale ja radsej teplo a slnko...
Odpovedať
Profilova fotka
no halo 1.septembrovky kde ste vsetky???
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, ja tu :-D ...ja len kukám =-)
Odpovedať
Profilova fotka
..juuj janka, to sa ale mas..tiez by som bola rada v stadiu kuba alebo kanare?? ale na kubu asi peniazky nedame, a teraz na ine dovce uz moc nie je pocko a navyse mi taka pizda na policii dodobala pas, takze mesiac som bez pasu, ani egypt mi nehrozi..proste ani sa nespytala, jednoducho ho predierkovala a nezaujimalo ju, ze teraz budem dlho bez pasu a ja tiez som blba, som so sklopenymi usami odtial vypochodovala..mat tak trochu duchapritomnosti v tom momente, tak nielenze jej vynadam , ale poviem jej aby mi supom zabezpecila novy pas, ked ho uz takym supom znicila :-( ale po vcerajsom maratone po uradoch som uz dnes len ticho vsade prikyvovala a poslusne mavala obcianskym.. ..takze tolko dovca :-| ..ale inac ako sa mate? :-)
Odpovedať
Lydi mne sa stalo presne to isté... ešte šťastie, že nemáme dovolenku vybranú vopred. Neviem prečo to robia, veď vodičák im mám tiež odovzdať, ale až potom čo budem mať nový. Asi sme tam mali urobiť rošambooo! :-D nikdy som si nemyslela, že to niekedy poviem, ale mňa už to ani nebaví vyberať svadobnú cestu. Stále keď niečo vyberiem a už už som spokojná, stretnem niekoho kto mi o danej krajine povie, že tam vôbec nie je dobre a ja už fakt neviem... vidím to tak, že ostaneme doma, porozsypujem po byte piesok, poskladám lehátka, zapnem horské slnko, urobim nejaký kokteil a budeme sa tváriť, že sme na svadobnej ceste :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwuskaaa sa mi zda ze to tu nejako upada....musime pisat a udrzovat si svoj datum... petarda kedze sa pytas ako sa mame tak ja ti odpoviem..v celku aj fajn len mi je luto ze uz to vsetko okolo svadby pomaly upada konci a uz je tu len realita :-) vies bolo to take super par dni pred a par dni po svadbe bo kazdy sa o teba este tak zaujimal a mala som z toho taky dobry pocit a teraz uz len do prace a domo :-) janka23 no to nieje vobec zly napad...s tym pieskom po dome ..hehe,j atiez akosik nemam na to naladu tak to ais necham az na buduci rok tu dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
lenka - bodka vies co som vyparatila marekovi??kedze mal narodeniny tak som mu kupila striebornu retaz a aby to nemal take lahke tak som mu napisala jeden velky odkaz na stol aby to videl kde mal napisane ze si svoj darcek musi najst a tak som mu dala 5 indicii ktore tiez musel hladat jednotlivo po byte a ked ich nasiel tak z hrubo oznacenych pismen si to musel poskladat,no volal mi a poriadne sa na tom bavil,sa ma pytal ze kolko je tych indicii ze ci ich je 30 a to bol este len na 2...sranda bola a strasne bol zlaty...potom mi dosla len sms Milujem ta :-) a taketo drobnosti upevnuju vztahy podla mna...
Odpovedať
Profilova fotka
hups toto malo ist do inej temy....no nevadi hehe
Odpovedať
prvoseptembrovky moje už máte DVDčka zo svadby? My ešte nie :-( ... už sa neviem dočkať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja uz mam davno...
Odpovedať
Profilova fotka
..pravda elko..uz ozaj o svadbe menej hovorim, aj ked este nemame fotky od profesionalneho fotografa, takze ked ich dostaneme, tak asi zas chvilu budem zit svadbou, urcite v albume budem zalezena aj niekolkokrat denne..ale potom to uz ozaj pojde do stratena :( bolo to fajn ale tak to je..aj ked svadobne albumy asi budem na tejto stranke checkovat este nejaky ten cas.. ..pekny zvysok vikendu, baby..
Odpovedať
Profilova fotka
petarda ja viem ze postupom uz budeme na to zabudat ale je to skoda,este ze mame svadobne videa a foto aby ked pride na nas po case trosku nostalgie aby sme mohli zaspomynat na ten krasny den... :-) a kedy budu foto vlastne??nejako dlho cakas nie??
Odpovedať
Profilova fotka
petarda ale tie foto mate fakt krasne som to este raz pozerala...fakt krasny par ste...
Odpovedať
jooj už aj ja chcem pozerať svadobné video :-) Nie je to fér, že človek sa na to tak dlho pripravuje, láme si hlavu nad každým detailom a zrazu nestihneš napočítať ani do troch a je potom :-( malo by trvať aspoň 3 dni :-) ... aj keď, poviem vám, ja som ešte aj týždeň po svadbe mala také sny, že niečo na svadbe chýba, že nie je dosť koláčov .... :-D Ozaj baby, nemáte teraz nejakú potrebu niečo na sebe zmeniť? Ja neviem čo je to so mnou, ale zrazu mám chuť na nejakú zmenu imidžu :-) aspoň zmeniť farbu vlasov, alebo dĺžku ... možno je to preto, že som si doteraz pestovala vlasy aby boli pekné na svadbu a vôbec všetko sa točilo len okolo svadby.... pestovanie vlasov, nechtov, povinné čistenie pleti aby sa v deň D neobjavila nejaká vyrážka (ktorá sa tak či tak objavila :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja zatial nemam chut nic menit ale poznam vela,vela dievcat co po svadbe radikalne zmenili image /ostrihali si vlasy a tak/ neviem preco to tak je, ale je ich dost a hlavne este aj po porode je to take teda co poznam baby okolo mna :-)
Odpovedať
no hotovo :-) takže sa mám na čo tešiť :-D ja sa ani nechcem ostrihaľ ale veľmi ma láka tá studená vlna, či ako sa to volá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky novomanželky, jak se máte?
Odpovedať
Profilova fotka
janka23 to jako mylsis trvalu alebo nieco podobne??lebo ak myslis to co ja tak zevraj to strasne nici vlasy...ja nemusim nic take podnikat bo mam sama vlnite vlasy a ked si ich nevyzehlim tak ich mam kucerave....nie take male kucerky ale take vecsie vlnove kucery... mysycka ahoj no je super sa mame...inak vsetko dobre do spolocneho zivota nech ste statny... ani nestiham poriadne registrovat kto sa tu kedy vydava tak ak som niekomu nezagratulovala nehnevajte sa...vsetkym Vam drzim palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte novomanželky ;-) , teda ja sa tak ešte cítim :-D . My si dnes ideme pre svadobné DVD, už sa veľmi tešíííím x-) . Najprv si ho pozrieme spolu s manželíkom, urobíme si pekný večer a pospomíname na našu svadbičku :-) . Elko, veruže musíme to tu udržiavať ;-) . Janka, ja by som tiež pristala nejakú zmenu, ale ešte si trošku počkám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa a ty mas namysli aku zmenu???my uz nase dvd mame asi tyzden a uz som ho videla asi 5 krat...az ma to uz prestava bavit ale to len preto ze ho pozeram kazdy den pomaly s niekym...no tak si to teda pekne uzite s manzelom pri DVD,aj my sme to tak 1.krat pozerali iba my dvaja spolu...
Odpovedať
Elko69 tak ty máš šťastie, presne také vlnky by som chcela mať aj ja... no kaderníčka mi včera povedala, že buď také drobučké vlnky alebo žiadne... takže ostavam pri tom čo momentálne zdobí moju hlavu :-D Aj my už budeme mať tento týždeň svadobné DVD tak len dúfam, že to bude fajn :-) Ozaj mali ste nejaký predsvadobný klip, teda nejaký úvod na svadobnom DVD?
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, no zmenu účesu :-) , na čo si myslela? :-D No včera sme pozerali naše DVD do pol jednej v noci, je neskutočnéééé :-) , som milo prekvapená. Veľa vecí je vidieť len tu, veľa som si v deň svadby nestihla všimnúť :-D . No poviem Vám, že som aj slzy v očiach mala, keď som pozerala a uvedomila si, že je po všetkom ;-( . My máme klip, taký zrýchlený...super hudba do toho a vlastne sú tam také "srandovné" momenty zo svadby, že na čo sa môžeme tešiť, čo na DVD uvidíme :-) . Možno bude aj ukážka na nete, tak ak pošlem Vám potom link, ak budete chcieť ;-)
Odpovedať
Iwuška, určite pošli link. My sme mali mať dnes DVD, ale bude až zajtra. Už sa teším, dúfam, že nebudem sklamaná :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?