1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
mysycka momentalne riesime zmenu image po svadbe....
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby.. ..mysycka vitaj.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
to tu jedina nema chut zatial menit image?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elko, asi preto, ze ty si spokojna so svojim vyzorom, a zrejme mas aj huste aj zdrave vlasky ktore ti seknu.. :) tak naco vymyslat???? ja som vzdy bola zvyknuta na kratsie zostrihy a teda na castejsie stretnutia s noznickami a mne to uz aj chybalo a dokonca aj vadilo, ze mam take dlhe vlasy a to mi este padali ako dive :( teraz jem revalid, mam kratsie vlasy, hadam aj menej stresov, tak nech mi teraz silneju, svinuchy :)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda nie niesom so sebou spokojna,len ja sa akosik ani nemozem ostrihat aj keby som chcela mat jeden kratky uces ktory sa mi strasne paci,len mne sa to hned skuceravy tak to nema vyznam ani strihat a musi to byt asi dlhe..a zmena farby..tak tu uz som vela krat zmenila,uz som bola ciernovlaska,i cervenovlaska,i hrdzava a teraz som blond :-) takze neviem ani co so sebou... ;-)
Odpovedať
Baby a nezdá sa vám, že teraz keď už máme po svadbe ide všetko nejako hrozne rýchlo? Ja už nemám takmer na nič čas...Myslela som, že práve po svadbe sa to trošička zvoľni, ale ono to stále naberá väčšiu rýchlosť. Niekedy si ani neuvedomím ako prešiel deň a už som zase v posteli a zatváram oči a potom znova vstávam a znova práca a potom rýchlo domov a na nákup a zase je večer a zase ideme spať a zase vstávam.... no hrôza!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko manželky :-) , Janka, presne tak! Ja mám tiež taký pocit. Prídem z práce, hneď je večer ]-( , nemám poriadne čas na nič. Ináč ten link na naše video ešte nemám, len aby ste vedeli, že som nezabudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby je to tak ako hovorite.. ja uz som to tiez niekde spomynala,len neviem kde, ze to strasne leti...mam pocit ako keby to bolo vcera tie pripray na svadbu a pritom uz 3 tyzdne budeme vydate zeny!!!leti to strasne moc
Odpovedať
Je to uplne hrozne!Vcera sa mi vydavala zase kamaratka a ja som jej tak v kutiku duse zavidela,lebo my sme už aj zabudli,že nejaka svadba bola.Zmenilo to sice nas vztah a nosime obrucky a volam sa inak,ale ta super žúrka je už tak daleko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..no ja sa musim priznat, najprv som bola straaasne rada, ze cely ten cirkus skoncil a ze to mam za sebou, ale vcera som bola v starom meste pri dome sv.Martina a tam bola zas kopa neviest a priznam sa, tiez som im trochu zavidela..zrazu som uz nebola taka natesena, ze ja to uz mam za sebou.. :-| minimalne to fotenie s obradom by som si zopakovala, uz potom ta vecera a tancovacka..to uz na mna sla dost unava, tak to mi az tak nechyba, ale bol to nakoniec pekny den..a som rada, ze som sa nenechala vtedy nicim vytocit a bola som v pohodeee :)
Odpovedať
Profilova fotka
..no holky napodobne..ked vidim nejaku nevestu sa otacam po nej a hned spomynam na ten nas den....aky bol carovny a ze je uz prec :-( a tiez im to zavidim ze oni si to prezivaju teraz momentalne a ze ja uz mam po tom 3 tyzdne....
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj manželky aj na mňa doľahla taká tá nostalgia ;-( . Je mi smutno, že je všetko to krásne za nami, že už nebudeme také obdivované, že sa to nikdy nezopakuje :-| . Ja každú sobotu pozerám na hodiny a vravím si, takto pred 3 (túto sobotu) týždňami som sa bola česať, teraz líčiť, teraz sme sa fotili.... :-D . Manželovi už zo mňa šibe :-D No čo, musíme sa teraz tešiť na niečo inéééé :-) . Napr. na bábo x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwuskaaa no napoodbne aj ja si to hovrim kazdu sobotu..uz som 2 tyzdne vydata,uz som 3 tyzdne vydata ...... a tiez pozeram na hodiny ze co sme robili takto pred 3 tyzdnami?? :-) je to taky zvlastny pocit...fakt uz len to babo mat nam zostava..a tesit sa z neho... :-)
Odpovedať
My sa este moc na babo netesime.Chceme si este uzit jeden druheho x-). A tesime sa teraz velmi :-S na moje statnice :-( Juj, ta realita je taka hnusna... Pred 3 tyzdnami, hm, bolo to ako v rozpravke ;-)
Odpovedať
Priznam sa ja mam aj pracu aj skolu ale na babatko sa tesiiiiiim najviac a to jedine nam chyba ku stastiu. Tesim sa ked sa vsetky presmerujeme na modrykonik.sk . :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubkao my tiez este chceme pockat s babom,aj kvoli domceku ktory chceme zacat stavat a aj kvoli veku este..necitim sa na to ani ja ani moj manzel...
Odpovedať
Profilova fotka
..jeeej baby, som rada ze nie som jedina, kto sa na dieta este ani neciti ani nechysta..tiez teraz sa snazime riesit bytovu otazku a pomaly si robime srandu, ze ked si vezmeme hypoteku tak dalsich 30 rokov budeme este jazdit na nasom starom punticku.. :-| a aj dieta nieco stoji, tak snad aby sme teraz aj na to zacali setrit.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda no aj ja uz som nadtym uvazovala ze ked si zobereme uver na 30 rokov,no ze asi bud budem rodit ako 50 rocna alebo zacneme setrit!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elko69 ;-) :-S ;-) ale ty mas stastie, mas 5 rokov naskok :-p
Odpovedať
Profilova fotka
akoze naskok??
Odpovedať
Profilova fotka
akoze v 55 by si mala dieta??? :-) inak je to dnes strasne s tymi bytmi a uvermi,volakedy nasi rodicia sa zaviazali nejakemu podniku na par rokov a dostali pekny novy byt a dnes si to musime zariadit samy ako najlepsie vieme...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm..pravdu mas, byty sa pridelovali, pripadne sa davali dooost vyhodne pozicky...teraz su tie pozicky vyhodne len pre banky 8-( no ja som to myslela tak, ze ty mas 22, ja o pat viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda no cize ak by si si zobrala teraz uver by si mohla mat 1.potencialne dieta okolo 55 - 57 rokov?? :-) no bohuzial tie banky musia nejako zarabat :-| a odnesieme si to my mlady ak nezdedime nejaky domcek zeby sa to len prerabalo,ale nezdedili sme ale mame aspon pozemok uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..je to na figu, je mi jasne, ze pred 60 sa matkou asi nestanem a asi bud zacnem lepsie zarabat alebo sa budem musiet sakra uskromnit aby vobec na to babo boli bubaky... ..joooj, inac taky pozemok niekdy nie je na zahodenie :) my teraz mame vo vyhlade tiez pozemok ale musime k nemu chciet aj dom ;-) takze to bude asi riadna financna pecka..chodime po bankach, kolko su nam vobec ochotni dat..a cakat sa nam uz neoplati, ved ked pozeram , kazdym rokom su tie byty a pozemky o 10-15percent drahsie...takze si hovorime, niekdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie ;-) ..pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, taká pesimistická téma je nahodená :-S . Je ťažká doba, my sme sa tiež zadĺžili, ale keď chceme byť vo svojom a peknom, čo narobíme? :-| Asi väčšina mladých tak dnes začína, že sa zadĺži. Dáko bolo, dáko bude ako sa hovorí :-| . My tiež ideme začať prerábať náš bytík, akurát rozmýšľame ako si ho čo najkrajšie prerobiť, zariadiť... x-) Už nech sme v ňom :-)
Odpovedať
Ahojte, je to presne tak ako hovoris iwuskaaa. Ak chceme byt vo svojom, tak sa musime zadlzit. Ale pravda je ta ze aspon tie peniazky nejdu napospas nejakemu ujovi najomcovi ale je to nase. My sme mali stastie, za sa nam podarilo pred rokom za relativne "dobru " cenu zohnat nadherny velky bytik s vyhladom na celu Bratislavu. x-) Ale uz teraz s rocnym odstupom cena stupla o 30 % a nebol by problem dat ho do prenajmu. Aspon troska optimizmu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda no tak to mas pravdu a este ked pride euro bohvie ake ceny potom budu na stavebny material tak treba zacat co najskor stavat... iwuskaaa juj normalne ti zavidim ze uz mate aspon nieco,my zatial nic a ked si spomeniem na stavbu hned mi je zle...nechce sa mi do toho,vela vybavovaciek okolo toho bude no ale musime ked chceme byvat :-| jeana no to poznam my uz byvame v podnajme 9 mesiacov a kolko penazi islo prec uz to neni normalne...takze by sme chceli uz nabuduci rok na jar zacat stavat no ci sa nam to podari uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, neboj sa...čoskoro sa budete tešiť aj Vy ;-) My si tiež hlavu teraz o stenu búchame, prečo sme nekúpili byt skôr, keď u nás boli aj o 100% lacnejšie ]-( . Úplne vážne to vravím. Nehnuteľnosti sú neuveriteľne drahé a vlastne ako všetko :-| ... Ale Jeana máš pravdu, radšej platiť úver ako platiť nejakému nájomcovi x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no sak coskoro hadam....no to niekedy zavahame a potom lutujeme.ale co uz hlavne ze ten byt mate a mate co prerabat... :-) ok holky idem uz domeno tak prijemny vikend prajem...a moc nepisteaby som stihla v pondelok citat
Odpovedať
Profilova fotka
baby no co to?ani jeden prispevok z 1.9.?????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?