Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
tomajova ako uz pisala bezaz fotografka Andrea Zerula je super, zazila som som jedno fotenie x-) velmi prijemna dama ;-)
Profilova fotka
bez...ja by som zobrala asi aj take ;-)
Profilova fotka
qietocek ale mna strasne sklamal jej pristup, lebo som chcela najprv ju na fotenie a tak ma odpinkala :-p monik v pohodke ;-)
baby kde ste sa boli dat česať? alebo kam planujete isť? ja mam velmi jemne vlasy tak potrebujem dobru kadernicku/kadernika, aby mi uces vydrzal do rana... (palino v pd robi celovu vizaž, ja by som potrebovala niekoho len na vlasy) diki
Profilova fotka
lilly ja som bola u jarky dadikovej, robi na zapotockoch, chodim k nej da sa povedat dlhe roky aj na strih a melir a som spokojna.. ;-)
a kde na zapotockoch? (nepoznam az tak dobre pd)... dakujem
Profilova fotka
na pravo od toho obchodaku, co je v strede na zapotockoch.. iny myslim nie je.. je to normalne v panelaku, mozem ti poslat kontakt a vyskusaj ju, ved za to nic nedas ;-)
jasne, posli do IP, potrebujem sa teraz dat podstrihnut, tak by som aspon vyskusala... a ceny ok?
Profilova fotka
ked porovnam z blavou tak tretinove :-)
supeeer, dakujem ;-)
kde ste??? co je nove?
Profilova fotka
baby...kupovali ste uz niekde v okoli podbradniiky pre nevestu a zenicha, alebo si ich davate len robit?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a este jedna otazka..mali ste niekto staresieho Igora Sucheho z Handlovej?
bezaz, kolko u nej stoji melir?? by som potrebovala x-)
Profilova fotka
platievam tak okolo 400-500 za melir a strihanie
Profilova fotka
bez ahoj...tak co, pohare objednane? x-)
Profilova fotka
monik jasnacka :-)
Ahojte Diky za info ohladne fotografa. Vy pisete o tom Palim ako dobrom, ja som pozerala ucesy tu z albumov od neho a nejak som nebola nadsena, ja neviem ci to bolo tym ze holka bola nefotogenicka alebo ja som moc kriticka fakt neviem. POcula som o nejakej kadernicke z Kaninaky,...neviete nieco? Diky
Profilova fotka
tomajova y kaniankz poynam len tu viyayistku, co ma licila, salon ma v bojniciach ;-)
Profilova fotka
bez dakujem :-D sa na ne strasne tesim ;-)
Profilova fotka
jemine, jako som to napisala, sorac :-N monik pohodka ;-)
cau Tomajova, viem na ktoru kadernicku z Kanianky myslis, jedneho casu som k nej chodila pravidelne a je naozaj skvela...videla som fotky nevesty, ktorej robila svadobny uces bez skusky, dokonca ju videla prvy krat a dopadlo to super. Je to pani Pekarova Lubica
tomajova, kde a kedy mas svadbu??? ja som taka zvedava, coo???
Cawte, to mam fakt super prezyvku, taku osobnu :))) Som prizakladani konta nemyslela, ze sa zapojim do fora preto tolka oficialita :)) Inak lulu777 diky za kontakt. svadbu mam 29.8. na kastieli v Beladiciach. Inak nie je nahodou 29na nestastne cilso? To uz riesim vyse mesiaca, ale len vtedy bolo volne, tak uz nemam ani moc co riesit.:)) Inak holky vy davate hostom aj nejake darceky alebo tak?
ahojte baby, poradte mi prosim nejakeho dobreho dj-a z pd alebo okolia, hlavne aby bol ochotny pustit aj nejake pesnicky co mu mi poskytneme - podla nasho vkusu. my sa nechystame davat hostom nejake darceky, myslim ze im postacia len vysluzky a pekne spomienky. :-)
ahojte prievidzanky...ak tu nietora budete,dajte mi prosim vas radu,kde by bola moznio este volna sala v PD alebo okoli...sme zufali...vsetko skoro obsadene na 30.8.2008
ahoj broskynka a kolko budete mat ludi? a do kolko penazi na jedneho chcete? my budeme mat v kanianke, boli sme pozerat aj novaky kulturak, bojnice -(hotel pod zamkom, hotel kaskady, sala v hlbokom - ta sa mi nepacila, strasne stare stolicky a hrozne zavesy, sportcentrum), kulturak v bojniciach, ... vsetko zavisi od toho kolko vas bude ;-)
este som zabudla - vinny dom v bojniciach. mala tam svadbu bezaz, vyzeralo to tam tiez dobre... v pd este regia - ale je tam dost stlpov...
Profilova fotka
lilly ja som mala svadbu v slavii, nie vo vinnom dome ;-) mali sme odtial len vinko

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?