Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
lilly, moja segra mala po pol noci svieckovu a ta vyprazana zmrzka je jednoducha.... Zmrzku - vo velkosti asi ako tenisova lopticka; (Musi byt riadne zamrazena) Obalit vo vajci (so štipkou soli) a v cerealnej struhanke. Musi to byt rychlo, aby sa moc nerozpustila. Do hrnčeka dat rozpalit olej - musi byt fakt rozpalený, aby sa to rychlo spravilo. Teda ten olej si treba dat rozpalit este pred tym ako zacnes obalovat zmrzku, aby sa dostatocne vyhrial a aby sa zmrzka dovtedy nerozpustila. Vypraza sa to asi tak 10-20 sek. lyžicou treba obracat, aby bola pekne zo všetkých stran. Hned podavat, ale fakt hned... :) Este som to nerobila ale videla som to ked to robili v telke..... ALE !!! Jedla som to v auparku v azijskej restike... ale tam to priniesol k nam na stol zapálil (asi tam mal naliaty nejaky alkohol) a rýchlo poopekal a bolo to výborne.... Obalene to bolo asi v nejakom cesticku, ale to presne neviem....
vyskusam a potom dam vediet, som zvedava co mi na to povedia doma :-D
bambulka v kanianke
ahojte baby...no pekne,teda tu sa clovek dozvie asi vsetko...super ze ste tu :-) Zhanam tiez niekoho na uces a licenie - kedze mam dost problematicku plet,uz som zahajila aj liecbu u koznej lekarky,minuly rok v lete som mala uz taku peknu plet a teraz??? ked sa pozriem do zrkadla ...no hroza :-( Tak vravite ze ten Palino z tesca je super? Lebo ja o nom vazne uvazujem...A nieje moc drahy? Pocula som ze v tescu celkovo stoji kadernik pekne peniazky...Neviete kolko by asi stalo ucesania plus make-up?Diky moc...No a astymi salonmi bude este sranda...podla vasich odpovedi ich je v PD 4...No mam co robit aby som pomaly zacala behat....
Profilova fotka
broskynka podla mna je najlepsie ist najprv na skusku, nie kazda doporucena sluzba musi tebe vyhovovat ;-)
Profilova fotka
Ahoj baby...citala som, ze mate problem, so salou, tak len prispejem svojou troskou a informaciou, ze ja budem mat svatbu v Nitrianskom Pravne - hotel Vysehrad. Teraz niekedy zacala rekonstrukcia restauracie, takze to tam bude pekne vyzerat. A plus este, my potrebujeme aj izby pre hosti a tu je cena naozaj dobra :-) Takze ak by ste este toto neskusali, mozno aj ta motyk uz konecne vystreli :-D
Profilova fotka
caves holky,sa vam tu vtrem,ved som tiez z PD :-D my budeme oslavovat na zamockej,nelakajte sa-je to tam cerstvo prerobene,vsade biele zavesy,okruhle stoly,fakt romantika.Uz sa teskam jeje
Profilova fotka
Ahojte dievcata!!! Budeme mat v septembri svadbu aj hostinu na Bojnickom zamku, ale ani ja ani manzel nie sme z Bojnic, takze to tam nikoho nepozname. Hladame nejaku dobru hudbu - zivu kapelu- najlepsie Romsku kapelu, taktiez hladame niekoho kto robi peknu kvetinovu vyzdobu, a taktiez sikovneho kadernika/kadernicku a vizazistku/vizazistu. A taktiez kde sa da zohnat koc s konom?? cas nam krati, prosim pomozte, za kazdu radu/kazdy kontakt budem veeeeeeelmi vdacna ;-) ;-) ;-)
Ahoj Lucka, s romskou kapelou bohuzial nepomozem, ale poznam skveleho vizazistu, ktory lici aj cese a pride za Tebou na hotel al., kde budes ubytovana a tiez mam skusenosti s velmi zlatou aranzerkou, ktora vie fakt vyrazit dych/to viem z vlastnej svadby-nechapala som, ake to bolo vsetko dokonale pripravene a naaranzovane a bola som potom este aj na dalsej svadbe, ktoru robila- to bolo uplne ine ako na mojej a tiez uzasne/. Takze tychto dvoch mozem doporucit. A s tym kocom- to neviem, ale ta aranzerka by Ti mozno vedela poradit, mne tiez dala mnoho kontaktov prave ona. Ak budes chciet kontakty, ozvi sa
Profilova fotka
zeny kde steee????? :-D :-D
Profilova fotka
holky poradte mi please,kde v pd pieskujú pohare dikeees
Ahoj Evi...no my sme si dali vygravirovat,asi su aj pieskovane,ja sa v tom moc nevyznam... pohare v Sebedrazi...su naaaaaadherne... Vysli nas 600 sk,oba ;-) Iva B.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte vsetky vidim ze ste tu vsetky z okolia ja mam svadbu 23 augusta v nitr.Rudna a Nitr.Sučanoch sice so snubencom byvame v nitre.Vsetko prebehne v Rudne lebo mame vela francuzskych hosti a treba ich ubytovat no a cela moja rodina je v pd.
ahoj philippe, ja nie som z Pd, ale svadbu budeme mat v Bojniciach. tiez mame zahranicnych hosti a musime ich ubytovat. ako si na tom s pripravami? no mne sa to uz krati a dufam, ze som na nic dolezite nezabudla a vsetko mam... no ved uvidime
ahojte babky, poznate niekto nejakeho starejsieho z banoviec? ževraj je hrozne super.....
Profilova fotka
ahoj miiiaa s pripravami som na tom super hotel mam lebo tam kde je sala je to vlastne velky hotel.ludi pojdeme zobrat na letisko a potom ich presunieme autobusom do pd.no a prave dnes som dostala rozpocet na slavnost.v rudne maju super ceny budeme mat hlavne svedske stoly aby som zladila slovensko francuzsku kuchynu
ahoj philippe, nasi hostia tu budu uz od utorka a byvat budu v hoteli, kde bude aj svadobna hostina, takze v poho... dnes som este volala s aranzerkou a doladovali sme detaili vyzdoby, inak by to uz malo byt asi vsetko.dufam
to sa v PD nikto nevydáva?
pripájam sa do témy :-) len neviem či tu niekoho nájdem :-)
Profilova fotka
ahojte..ja som cerstvo vydata..sice nie prievidzanka, ale handlovcanka :-D :-D
Profilova fotka
bambulka82 - nooo, tak to si este riadne cerstva nevesta :-D ja sa chystam svadbovat o rok 6. 6. 2009
Profilova fotka
Ahoj holky,no my to mame zachvilu-piatok 13.juna.Vsetko by malo byt zajednane,snad zenich nezdrhne :-D
Profilova fotka
jeej bambulka, kedy budu fotky? ;-) gratulujem evu na piatok 13.?
Profilova fotka
bezaz..fotocky budu snad buduci tyzden..u nas nikto nefotil, len fotograf :-D :-D tak cakam na jeho fotky ;-)
Profilova fotka
Ahojte, prievidžanky! tak sa teda pripájam aj ja....svadbu máme 30.8. na bojnickom zámku (naozaj mi pripadá, že v PD sa už asi nevydáva nikto...aj teta na matrike sa na nás tak smutne pozerala, že veď to máte drahé, u nás na MÚ v PD by ste to mali zadarmo......no ani náhodou!!!ani keby mi zaplatili :-D ) riešila som ten istý problém ako broskynka.....zohnať sálu a vhodné ubytko, keďže môj drahý je z východu a ja žijem v ZA a mám odtiaľ kopec hostí.....skúsili sme Lipu v bojniciach, aj RS Púšť...všetko obsadené....dokonca sme uvažovali, že zmeníme dátum na 13.9, ale nakoniec všetko dobre dopadlo....máme dobré kontakty v DK v PD, kde sa inak svadby nerobia, ale čo by ľudia nespravili pre mojich rodičov :-D ubytko sme tiež vybavili cez kamošku...na intráku na Kaline...170,- na osobu, čo nie je také strašné make up a vlasy mi bude robit palino z tesca....stojí to dokopy 1500,-.......a mám na neho perfektné referencie, videla som aj fotky neviest...bola som sa s ním aj osobne dohodnúť (a bude to robiť bez skúšky...rovno naostro....veď je profík....začne ráno o 8 alebo 9tej a sobáš mám o 16tej, takže aj keby čosi...niečo z toho len vznikne... :-D
ahoj danjelik, aj ja som mala svadbu na zamku, len nedavno a som spokojna. nie som z pd a tiez som mala problem s vybavenim roznych veci, potom som to vsak nechala na jednu firmu/nemozem menovat, ak chces, poslem ip/ a vsetko zariadili tip-top, jednoducho na vybornu, a hlavne vyzdobu a auto, z toho som uzasnuta este teraz a stale pozeram na fotky... na zaciatku bol chaos, ale dopadlo to vsetko fantasticky a bol to nadherny den
Profilova fotka
bam tak sa tesim ;-) dan vitaj medzi buducimi nevestami :-D
Profilova fotka
danjelik1 : DAnza, to si ty??? mna porazi, ty sa vydavas? a za koho??? ako sa mas, napis mi do IP... ked nevies, kto som, mrkni album...... inak ten palino z tesca asi cesal moju dceru teraz na svadbu jej otca ( sa mi zenil exmanzel v piatok..) ozvi sa!!!! katka
Profilova fotka
danjeli: ten palino, to je mazel Broni Brazdovej , alebo tam s nou len robi?
Profilova fotka
no ahoj holky,tak to mame presne o tyzden,nejako uz aj stresy prisli.Este nemame uplne vsetko,ale ved co uz.Nevesta a zenich su,ostatne sa snad strati :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?