Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
my budeme mat svadbu v PD u p. Korca..ale tam sa zmesti nejakych 40-45ludi ;-)
baby a co na pusti? tiez maju obsadene?
ahojte baby...kde budete mat svadbu,ja zacinam zufalo stersovat,lebo nam zrusili salu,a teraz nevieme kam sa mame obratit....poradte,prosiiim,v PD alebo niekde v okoli
Profilova fotka
broskynka a kolko mate hosti? to je asi najdolezitejsie
broskynka, kolko mate ludi? daj blizsie info apotom ti budeme vediet urcite poradit, n eboj nieco sa urcite vymysli, len nam to troska pribliz
ahoj..no tak do 50 sa chceme mestit...
a chces klasicku salu alebo restauraciu, a ako daleko od Pd asi. ty si priamo z Pd alebo z okolia???
no viete,uz som asi dva dni poriadne nespala...tak som stastna ako vblcha ze sa mam s kym o tom porozpravat,lebo s drahym zaciname byt strateni...Mali sme mat v Afrodite v Cerenanoch,tam maju dovolenku..mimochodom termin mame na 30.8.Potom sme chceli na Pusti,ale tam je nenormalne vsetko obsadene...poterbujeme vacsiu salu...A yajtra chcemne ist kuknut do Kanianky,ale tam to bude uz asi obsadene,je to dost frekventovane miesto v poslednej dobe...
lulu,som priamo y PD,asi bz bola lepsia restauracia,alebo nejaky penzion,to je jedno,len abzy uz nieco schopne bolo ;-( A niekde nie moc daleko od PD,bud tie smery tam Nedozery,alebo aj opacne ...
broskynka, poslala som ti Ip
bambulka ak tu budes napis kontakt na toho p.Korcu...ak je to niekde v PD bolo by to super...kedy mate svadbu?
lulu prosim ta vysvetli mi to ten Ip,ja som totiz technicky typ,neviem ani ako som sa sem vlastne dostala...moc sa v pocitacoch a na nete nevyznam :-)
Článok sa načítava...
broskynka, hore skoro na liste mas, v riadku , kde sa prihlasujes svojim LOGINOM, vedla aj kolonku INTERNA POSTA-Ip, teraz ti tam svieti cervenym, ze jedna nova a na to staci kliknut. mas?
ano maaaaam,idem kuknut moc dik
no co , broskynka, pisala si jej, ci nie?
zatial nie lulu...premohli ma domace prace :-) tak sa p[otom vratim a ozvem sa jej
ahojky bezaz, ja som bola stale v tom, ze to bol vinny dom - sorryyyyyy ;-) ale mali ste to pekne - to je podstatne :-D
baby co planujete alebo co ste mali ako predjedlo? musim ist zadat menu, ake si predstavujeme, tak by som chcela nieco ine ako salamka, syr... :-) a co po polnoci, co ste podavali? alebo co by bolo podla vas ok? :-)
broskynka, no co??? zohnali ste nieco? mas nieco nove? daj vediet...
lilly, videla si v alebume bezaz predjedlo? vypada fakt chutne, asi som hladná... 8-)
vdela, len co to je? bezaz napis ak to nie je tajomstvo ;-)
lilly, ja som chcela nejaku muslu s lososom alebo nieco na ten styl, ale ked sa všetci do mna pustili (vratane mamy a hlavne svokry) tak sme mali nieco v rajcine ... už neviem... skus sa tam opytat, ci vam nejake menu nevedia ponuknut... dezert si daj vyprazanu zmrzlinu....
Profilova fotka
my sme mali (aj keď nie na svadbe) to isté predjedlo čo mala bezaz, tiež zo Slávie z Bojníc, názov si nepamätám, ale slávilo to úspech :-)
lilly, chodte sa tam niekedy napapat a odkukaj to :-D
vyprazanu zmrzlinu? to pocujem prvy krat, ako sa to robi, poskytni receptik ak vies, dikiiiiii x-)
a co po polnoci - na svadbach, kde som bola, bola vzdy kapustnica, no ja ju nelubim, tak chcem nieco ine (nech aj ja mam z toho nieco) :-)
Profilova fotka
lilly..my budeme mat predjedlo, polievku, hlavne jedlo a okolo 21-22,00hod. budeme mat studeny a teply bufet bude tam vsetko mozne (oblozene misy, sunky, syry, zeleninove salaty, ovocne salaty a vela ineho...a tiez ryza, zemiaky, kuracia rezne vyprazane, alebo prirodne, kuracie sote, vypr. sampiony.....a vela vela ineho) nam sa tato varianta velmi paci, hlavne je, ze kazdy si bude moct dat kolko chce a hlavne kedy chce..
Profilova fotka
ziadny I. a II. a III. chod...to nie je ono :-| a uz vobec nie ziadna kapustnica :-p :-p :-p
presne tak by som to chcela aj ja ale tam kde budeme mat my, bufety nerobia :-(
Profilova fotka
a kde to budete mat?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?